Battlefield 3- אשכול הבעיות הטכניות של המשחק - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3- אשכול הבעיות הטכניות של המשחק

I7210I

Recommended Posts

• תגובות 499
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך אתם מסברים את זה שעם 660GTX+3570 יש מיקרוסטאטר עצבני למרות שהFPS לא נופל כמעט אף פעם מ120 (low), ואם אני מגביל את הFPS ל80 המשחק ממש ממש חלק בטירוף?! וכשאני מגביל FPS אני תמיד מרגיש שאוייבים רואים אותי לפניי. :bash: :bash:

חשבתי שאולי כשאני מגביל FPS אז במקום שהמעבד והכ.מסך יגיעו לשימוש גבוה מאוד הם מגיעים לשימוש בינוני ואז כשיש ספייקים הם עדיין מצליחים לספק את הסחורה ? מה עוד יכול להסביר את זה. ויותר מעניין מה הפתרון?

אגב אני חושב שאם אני שם את המשחק על low priority לCPU בTASK MANAGER הוא עובד די חלק גם בלי הגבלת פריימים.

עוד שאלה, איך זה שאם אני מבטל 2 ליבות לBF3.EXE המשחק רץ ממש רע (30FPS נגיד על LOW) ויש באנצ'מארקים באינטרנט שמראים שאין הבדל בין I3 לI7 במשחק הזה וגם שמראים באותו המעבד שעל 2/4/8 ליבות יש אותם הביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם מסברים את זה שעם 660GTX+3570 יש מיקרוסטאטר עצבני למרות שהFPS לא נופל כמעט אף פעם מ120 (low), ואם אני מגביל את הFPS ל80 המשחק ממש ממש חלק בטירוף?! וכשאני מגביל FPS אני תמיד מרגיש שאוייבים רואים אותי לפניי. :bash: :bash:

יש מצב שאתה מתכוון לmouse lag?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני זוכר שהתקנתי "דרייבר" שבא לי עם העידכונים של וינדוס 8, יכול להיות זאת הבעיה?!

אפשר למחוק את העידכון הזה מבלי לפרמט את המחשב?

הייתה לי קריסה דומה עם 314.22, לאחר שכבר מס' דריברים הותקנו זה על זה לאחרונה.

למרות שביטלתי הורדת דריברים אוטומטית מ-windows update, לאחר ניקוי שאריות ואתחול - windows שוב מתקין לבדו את הדריבר הקודם בהפעלה. גם אם ב-device manager אני בוחר להסיר את ההתקן ומסמן "delete the driver software for this device", הוא פשוט מתקין את הדריבר שקדם לו בהפעלה (כנראה שומר הסטוריה של דריברים). מה שעשיתי, רק בכדי להיות בטוח, זה להריץ gpedit.msc וללכת ל:

computer configuration \ administrative templates \ system \ device installation \ device installation restrictions

והפעלתי את "prevent installation of devices not described by other policy settings". (אולי ב-win8 הדברים רשומים אחרת אין לי מושג)

אחרי זה הסרתי את הדריבר במלואו - ניקוי שאריות ואיתחול. בהפעלה הוא לא יתקין דריבר, אבל גם לא יאפשר לך להתקין דריבר ידנית.

בטל את האפשרות שהפעלת קודם ב-group policy editor ותתקין דריבר כרגיל.

מאז, בינתיים לא היו לי קריסות ב-BF3. לא יכול לחתום שזה ספציפית מה שפתר את הבעיה, זה פשוט הדבר הראשון שניסיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתקין אוטומטית דריבר מקומי ישן מהמחסנית שלו, גם בלי ובלי התקייה של , זה הבסיס לפוסט הקודם. אני לא אומר שזה בהכרח מהווה בעיה אבל אפשר לגרום לו לדלג על השלב הזה כאמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שאתה מתכוון לmouse lag?

לא... כל הוידיאו פשוט נראה לא חלק בכלל כאילו יש לי FPS נמוך למרות שהוא גבוה כל עוד אני לא מגביל FPS ...

תגיד לא ירדו לך משמעותית התוצאות במשחק מאז שהתחלת לשחק עם הVSYNC? אני יודע שאם אתה מגביל FPS ושם VSYNC זה אמור לתת לך MOUSE LAG ממש קטן ואם במילא אתה לא נופל מ60FPS אתה יכול גם לבטל את הטריפל באפר בUSER.CFG כדי להקטין עוד יותר לאג... אני אישית לא יכול לשחק ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, איך אני מוחק לגמרי את BF3?

מחקתי אתמול את המשחק (כולל מחיקת "משחקים שמורים") והתקנתי שוב. נשמרו לי ההגדרות למשל של הג'וייסטיק - מה שאומר שהוא לא נמחק לגמרי.

אז איך אני מוחק את המשחק לגמרי, ללא השארת שארית אחת...?

נ.ב. למי שעדיין לא הבין - עדיין הבעיות שלי ממשיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייברים של חרא

מאז שהם "שיפרו" את הביצועים הם הרסו את הדרייברים

אני עוקב אחרי הפורומים שלהם והמון אנשים טוענים שיש להם בעיות ב BF3 בדרייברים האחרונים ומציעים לחזור ל 306.97

דרך אגב, החלו לי שגיאות של DXDI DEVICE REMOVED בקרייסיס 3

אני לא יודע אם זה קשור לעדכון האחרון של המשחק או שעדכנתי לדרייבר החדש של לפני כמה ימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...