Battlefield 3- אשכול הבעיות הטכניות של המשחק - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3- אשכול הבעיות הטכניות של המשחק

I7210I

Recommended Posts

• תגובות 499
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אישית אני לא יודע מה איתכם ... מאז שיצא הפאץ האחרון מלפני שבוע +- לא הייתה לי קריסה אחת מהמשחק ולא תקלות מוזרות ( במשחק עצמו )

בקשר לכל המסביב BL ו PB עדיין יש מה לסדר ... אבל אני לפחות שמח שמתקנים את העניין ... נכון לוקח זמן אבל לפחות הם עושים עם זה משהו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע , אני ממש לא מרוצה, אין הרבה פעמים שאני מעדיף לשחק BF3 ע"ג MW3 אבל זה פשוט בלתי נסבל.

ככל ש- BF3 הוא משחק גדול , הבעיות הטכניות הם נוראיות! (ויסלחו לי כל אלה שזה רץ אצלהם חלק).

מהעובדה שאני צריך לנתק ת' FF שלי כל פעם שאני רוצה לשחק , דרך כל מיני תקיעות באמצע המשחק , דרך העובדה שכל פופ-אפ של תוכנה שקופץ לי במחשב , מקטין ת'חלון של המשחק ואז צריך לקוות שתוכל לחזור לשחק ועד למלא העפות משרתים.

אני עדיין אשמח לשחק כי אחרי הכל BF3 הוא משחק מעולה אבל הח'ברה ב- DICE צריכים להעלות שם הילוך עם הפאצ'ים. לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה מהמיעוט שלא מצליחים לשחק בכלל וחבל שזה ככה...

אני לא יודע איזה פופ אפים קופצים לך כשאתה משחק או למה אתה צריך לכבות את הפיירוול שלך או כל מיני תקיעות אבל לרובנו זה פשוט לא קורה.

אני לא מנסה להגן על המשחק או על DICE אבל אני חושב שהבעיה היא יותר אצלך במחשב מאשר במשחק עצמו.

נכון שהמשחק לא חף מבאגים אבל לא ברמה שאתה מתאר.

אני משחק עם פיירוול של ESET SMART SECURITY ופיירוול מובנה של הראוטר שלי (1043ND) ואין לי בעיות מהסוג שתיארת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע , אני ממש לא מרוצה, אין הרבה פעמים שאני מעדיף לשחק BF3 ע"ג MW3 אבל זה פשוט בלתי נסבל.

ככל ש- BF3 הוא משחק גדול , הבעיות הטכניות הם נוראיות! (ויסלחו לי כל אלה שזה רץ אצלהם חלק).

מהעובדה שאני צריך לנתק ת' FF שלי כל פעם שאני רוצה לשחק , דרך כל מיני תקיעות באמצע המשחק , דרך העובדה שכל פופ-אפ של תוכנה שקופץ לי במחשב , מקטין ת'חלון של המשחק ואז צריך לקוות שתוכל לחזור לשחק ועד למלא העפות משרתים.

אני עדיין אשמח לשחק כי אחרי הכל BF3 הוא משחק מעולה אבל הח'ברה ב- DICE צריכים להעלות שם הילוך עם הפאצ'ים. לדעתי.

את העניין עם הפופאפים אני מכיר באופן אישי (קרה לי עם שיחות מסנגר/אוריגין וכו) אבל זה נפתר לי ב100% לאחר שדרוג (הוספתי עוד 4 גיגה). שווה לך לשקול להשקיע 150 שקל ולשדרג גם, עולם אחר...

בעיות עם הFW אני לא מכיר, למרות שאני מריץ גם על הראוטר וגם אפליקטיבי, אז לא יודע. היה צריך לפתוח פורטים כמובן אבל אחרי זה הכל חלק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...