זקוק להמלצה טלוזיה 42 אינץ תקציב 3000-4000 אלף שקל - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה טלוזיה 42 אינץ תקציב 3000-4000 אלף שקל

lompy

Recommended Posts

אני ממש זקוק לעזרה פה.

מרחק הצפיה הוא 3 מטר אז החלטנו על 42 אינץ FULL HD עם עדיפות ל LED

בגלל שהיא יותר דקה אבל זה לא קריטי.

הבעיה היא שאני לא מבין בזה כלום.

ההיתי בחנות וראיתי מלא טלוזיות בשידורי HD ובשידור רגיל בתכלס

הכל נראה לי בערך אותו דבר פחות או יותר.

השימוש העיקרי הוא הוא דווקא שידורים רגילים ולא שידורי HD. כרגע אין ממיר HD

וגם לא בטוח שיהיה אחד כזה.

יהיה נחמד אם הטלוזיה תתמוך בצורה טובה בניגון סרטים וכתוביות מ USB אבל זה רק בונוס,הרבה יותר

חשוב לי שיראו כמה שיותר טוב (או לפחות שלא יראו רע) ,שהטלוזיה תיהיה מחברה טובה ושלא

תתקלקל לי ביום שתסתיים האחריות.

התקציב הוא 3000-3500 שקל,אפשר יותר אם זה שווה,עדיף שלא.

האם בתקציב הזה אפשר להביא טלוזיה שגם תיהיה טובה וגם תיהיה עם אחריות של היבואן הרישמי (כלומר לא ביבוא מקביל) ?

עכשיו אני יכול להביא טלוזיה 42 אינץ LED של HISENSE במחיר של 2600 שקל.

המחיר ממש זול ביחס לנתונים שלה - http://www.hisenseil.co.il/pdf/100024_Product_Paper_42K15PUK.pdf

בנתיים לא מצאתי מקום שאני יכול לראות בו אותה אבל המחיר ממש מפתה. אני לא מצפה שהיא תיהיה

איזה משהו מדהים אבל אני לא מכיר את החברה הזאת ואני מפחד שיראו בה ממש לא טוב.

בקיצור אם היה לכם כח לקרוא עד הסוף אז בבקשה תמליצו לי איזה דגמים כדאי לי לקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתרחק מהייסנס, האייר ושאר טלוויזיות מדבקה.

אם שידורי SD חשובים, וסביבת הצפיה לא מוארת מדי אז כדאי לך לבדוק במחיר הזה את הפלזמה PS43D490 של סמסונג, שחוץ מהעובדה שהיא ולא FHD כוללת את כל מה שאתה רוצה וגם .

כדאי גם להסתכל על ה LCD של , LA40D550, גם בה יש את כל מה שאתה רוצה (אין לה תלת מימד)

את הסמסונגים אפשר לראות ברשת אלמ (כמובן מייבוא רשמי של סמליין)

עוד אופציה טובה מאוד לטעמי היא ה LD650, מייבוא רשמי של ח.י., שאפשר להשיג בתקציב שלך (עם קצת וויכוח). היתרון שלה על ה LCD של הוא מעבד תמונה טוב יותר (שיעזור בשידורי טלוויזיה), צבעים וזוויות צפיה. היתרון של זה השחורים והתמיכה ב DTS בסטרימר המובנה בטלוויזיה (LG לא תומכת ב DTS בסטרימר שלה).

כמובן שבאלמ אם תשאל יגידו לך שה זה דרעק (זו החנות של היבואן של סמסונג ו עושים להם הרבה צרות :)), אבל אני משלושתן מעדיף את ה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ריאשון תודה על התגובה המהירה

באמת שמתי עין על אבל לא ידעתי על איזה דגם ללכת כי יש כל כך הרבה

בזאפ ראיתי את ה LD650 ב 3300 שקל ממשווק מורשה ,נראה לי מחיר טוב,לא?

לגבי הסמסונג ,זה נדמה לי או שאין מסכים שלהם בגודל 42?

דרך אגב עד כמה חוסר תמיכה ב DTS משמעותי , כי זה לשים סרט ואז לגלות שאין תמיכה ב SOUND

זה די מבאס ואם זה הפורמט הנפוץ וזה קורה בכל סרט שני אז די מוציא את העוקץ מהנגן המובנה, אני חושב.

יש עוד כמה דגמים נפוצים ששווה להסתכל עליהם לדעתך או שאין טעם לבדוק אפילו? אולי קצת יותר טובים או פחות טובים שיהיה מבחר קטן.

בגדול ההיתי רוצה לעשות רשימה קצרה של דגמים ומחיר ממולץ לבוא עם זה לחנות לראות בעיניים שידור SD ו HD ולסגור עסקה במקום

כי אחרת ימכרו לי סיפורים מפה ועד הודעה חדשה.

אם יש לך או למשהו אחר עוד עצות/המלצות/כיוונים אשמח לשמוע עוד אופציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 650 היא הטופ של המיד ריינג' של לשנת 2010 עם עיבוד תמונה של 200 הרץ (ה D550 של עם 50/60). המחיר הזה מצויין כי כנראה ח.י. רוצים לגמור את המלאי. תוודא רק שזה 3 שנות אחריות מח.י.

אין מסכים ב 42" כי לא מייצרים פנלים בגודל הזה (זה לא שבכולן יש באמת פנל של אבל התכנון המקורי הוא לפנל של סמסונג).

התמיכה משמעותית, אבל יש תוכנות שמקודדות את ה DTS בסרט ל AC3.

לדעתי האופציות שרשמתי לך בתקציב הזה הן שלושת האופציות הטובות ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאד מודה לך על העזרה.

אני יתמקד ב3 הטלוזיות שהצעת.

בגדול אם אני יכול לסכם אז ב שידוקי SD יראו יותר טוב אבל אין תמיכה ב DTS

והסמסונג שידורי SD פחות איכותים אבל יש תמיכה ב DTS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...