מייצב מתח לטלויזית LCD - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מייצב מתח לטלויזית LCD

yuvalbar84

Recommended Posts

שלום לכולם

רכשתי טלויזיה של SAMSUNG D550 40"

ובמעמד ההתקנה הסביר לי המתקין שהמכשירים החדשים האלה רגישים מאד לנפילות של מתח ושאר ירקות

וניסה למכור לי איזה מוצר העונה לשם: Extreme V.D.P.S

ראו קישור:

http://blogerim.co.il/product-matkin-p1860.html

הוא רצה עליו 200 ש"ח. אבל אני סירבתי לקנות לפני שאני מברר מה איכות המוצר ובמה בכלל מדובר.

ופה אתם נכנסים לתמונה

האם המוצר הזה באמת יגן על המסך שלי ?

האם המחיר שהוא נתן לי הוגן או שאפשר להשיג בזול יותר ?

האם יש מוצר אחר שתמליצו עליו ? (רצוי במחיר זול)

אני לא פנאט בנוגע להגנה הזאת, מה גם שיש לי אחריות של 5 שנים, אז לא איכפת לי לממש אותה במקרה והטלויזיה נהרסה, זה נראה לי עדיף על לקנות מוצרים במאות שקלים .

בקיצור, תובנות ופתרונות זולים יתקבלו בברכה

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מומלץ כן לשים אותו. הוא יכול למנוע נזקים לטלויזיה במקרה של בעיות חשמל (למרות שלא בוודאות)

באחריות של הטלויזיה יש סעיף שאומר חד וחלק שלא תהיה אחריות אם הטלויזיה נדפקה בגלל בעיות חשמל חיצוניות

והאחד הזה הוא דיי טוב, אם אתה לא רוצה אותו יש GPT SC9 ELEC או SC9 COOL ב 120 שקל בערך שהוא פחות טוב אבל השני אחרי ה VDPS. אל תיקח GPT SC9L או כאלה של HYUNDAI

אתה יכול לחבר מהמגן מפצל, ואליו לחבר גם מערכת, , וכל מה שאתה רוצה להגן אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחליט על משהו אז תקנה בעצמך ולא דרך טכנאי

כל הטכנאים מנסים למכור לך משהו

הטכנאי שחיבר לי את המכונת כביסה רצה למכור לי חומר מוריד אבן

הטכנאי שחיבר לי את המדיח לפני חמש שנים ניסה למכור לי מכשיר כזה והסביר שלמדיח מערכת אלקטרונית רגישה

הקופאית בסופר פותחת מיני חנות משלה ומנסה לדחוף לך מוצרים "במבצע"

לדעתי זה חלק מהמשכורת של האומללים האלה, אסור להקשיב להם ואסור לקנות מהם כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

11@11 צודק - מומלץ לקנות לבד

חומר מוריד אבן למכונת כביסה - לא, פילטר למים לפניי המכונה / בכניסה לבית - דיי כן

מדיח כלים - נכון שיש לו מערכת אלקטרונית, אבל הרבה פחות רגישה מטלויזיית LCD ובנויה להחזיק דברים כמו מכות מתח שהמדיח בעצמו מייצר - כנל מזגנים שיש להם מערכת אלקטרונית וכו. לטלויזית LCD אין מנוע עוצמתי שמייצר מכות מתח כך שהאלקטרוניקה הרבה פחות בנויה להיות עמידה

המגן הזה מגן מכמה דברים -

מכת ברק / נחשות מתח - חוטף את המכה בעצמו ונשרף

מתח גבוה (לא ברמה של מכת ברק) או נמוך מידי - מודד את המתח, מנתק ומחכה אם המתח לא תקין, מחבר מחדש כשהמתח תקין

נפילות מתח - מנתק ומחכה, מחבר מחדש כשהמתח תקין

הרכיב שחוטף מכות ברקים וכו לא קשור ליתר המערכת - לרכיב הזה לא משנה כמה אתה מעמיס אל המגן

המעגל ניתוק, השקע וכו מוגבלים בדרך כלל למשהוא כמו 6-10A לפי מה שכתוב אל המגן (כך שרצוי להעמיס אליו עד 5-8A בהתאמה), כש 5A זה 1200VA ו 8A זה 1920VA. כלומר : טלויזיה, כל הממירים וכו, מערכת, יוכלו לעבוד אל מגן משותף

תבדוק אם יש בבית מפסק פחת - חוץ מההגנה שלו נגד התחשמלות (שהיא ההגנה העיקרית שלו), הוא משפר את ההגנה נגד שריפה במצבים מסוימים (מעבר למה שהמפסקים הרגילים בלוח נותנים) ואת ההגנת ברקים של המגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...