המצלצה על מחשב נייד בתקציב 3-4K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המצלצה על מחשב נייד בתקציב 3-4K

LoopXXX

Recommended Posts

מעוניין בהמלצה על מחשב נייד אשר ישמש לצפייה בסרטים גלישה באינטרנט ויכולת עבודה עם תוכנות מקצועיות כמו SOLID WORKS בהנדסת מכונות למשל

* גודל המסך? 15-13

* משקל רצוי? לא כל כך קריטי

* האם נדרש זמן סוללה ארוך (מומלץ להגדיר מהו זמן סוללה ארוך לטעמכם)? כ 5 שעות צפייה בHD אם יש דבר כזה

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (ESATA, HDMI וכו) לא

* בלוטות?כן

* גודל מינימלי של כונן קשיח? סביב הטרה

* כונן CD/DVD? צורב? צורב

* כונן Bluray? לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דברים שכדאי לקחת בחשבון:

1. בעוד שיצרנים נותנים המון הצהרות לגבי אורך זמן הפעולה על הסוללה, המציאות עגומה למדי בתחום זה, ואם אתה לא קונה מערכת עם סוללת 8 תאים שהיא חסכונית במיוחד (ובדרך כלל גם חזקה פחות בהתאם) אני לא רואה מחשב שיעשה 5 שעות של תכני HD על . הדגמים שמגיעים עם סוללת 8/9 תאים בדרך כלל יקרים למדי.

2. מחשבי 13.3" בדרך כלל לא באים עם כונן אופטי, זה לא גורף, יש כאלו שכן, אבל הרב מגיע בלי, ותכלס זה לא ממש מהותי כיום.

3. קשיח של 1TB בנייד הוא לא דבר של מה בכך, בדרך כלל זה מגיע עד 750GB וגם הגודל הזה עדיין לא נמצא בדרך כלל בדגמי המיינסטרים. בדרך כלל תראה נפחים של 320GB בזולים יותר ו500GB ו640GB בדגמי הביניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ה13 הוא נטבוק אז ללא ספק 15

לגבי אני סתם זרקתי הערכה אבל כפי שאני רואה זה מתקזז בטח ל1-2 של עבודה בלחץ 3.

אני לא כזה מתמצא בניידים...

בסופו של דבר הוא לא יהיה הרבה בנשיאה והוא יבוא כתחליף לשולחני העצום, פרט לזה שלאף אחד בבית לא ממש יפריע לסחוב 2-3 קילו על עצמו במשך שעה שעתיים במיקרה חירום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון שאני לא רוצה נטבוק שכן הוא ממש חלש וכן אני מעוניין בצורב (היום זה כבר הסטנדרט, לא הכונן הרגיל אם אני לא טועה)

ומה בעצם ההבדל הנוסף בין 13 ל15 פרט לגודל? יותר קל זמן ארוך יותר? על מה קל יותר לעבוד למשל ויזואלית גרפית וטקסטואלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...