מישהו מבין פה בנשק אישי? המלצה לדגם / בירור סדר גודל עלויות. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מבין פה בנשק אישי? המלצה לדגם / בירור סדר גודל עלויות.

yz101

Recommended Posts

יד שנייה זה אולי מסובך, אבל חותך מחירים ברמות. אקדח טוב (גלוק, יריחו, זיג) במצב סביר יעלה בד"כ בסביבות ה2000 ומעלה, בעוד שאקדחים זולים יותר (FNנים ישנים, CZ) אפשר למצוא גם ב700 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תוסםת קטנה למה שנאמר כאן - אני ממליץ לך לבדוק ביד 2. יש הרבה מאוד אנשים שקנו כי הביטוח חייב אותם (יהלומנים וכדו'), ירו בו 50 כדור וסגרו אותו בכספת ולא נגעו בו מאז. אתה יכול לקנות אקדח במצב חדש בפחות מחצי מחיר. אפשרות נוספת היא לחפש קבוצות שמתארגנות לקניה מרוכזת, אפשר למצוא כאלו בישובים מעבר לקו הירוק. אני קניתי בקניה מרוכזת כזו את הסמיט שלי לפני 9 שנים ב3100 ש"ח כולל הכל (2 נרתיקים, תחמושת, מטווח ושאר ירקות) כשהמחיר הנקוב שלו היה 4700 ש"ח באותה חנות.

נ.ב. - הרבה יותר קשה היום להוציא רשיון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים, אני אעשה חושבים ואראה לאן אני מתקדם עם זה אם בכלל. הדברים של tmpusr הם בהחלט דבר שיש לקחת בחשבון.

אפשר ומומלץ לחשוב על -לא-קטלני להגנה עצמית כמו שוקרים או תרסיסים למיניהם (יש אקדחי גז-מדמיע למשל) - אין בעיה של רשיון, העלויות נמוכות בהרבה וטווח השימושים שלהם רחב ומעשי בהרבה, בעיקר כי ההשלכות של שימוש-מוטעה לא כל כך חמורות.

מאמרשת קצר וממצה: http://www.mako.co.il/men-magazine/firepower/Article-2f22187dfb5cf11006.htm

ועוד דבר אחרון... מניסיון רב בטיולי-שטח רגליים, אין כמו הביטחון שנותן לך כלב מאומן. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לסקרנות, מה המיסוי על ייבוא אקדח? יש כאלו (קונבנציונליים כן?) שאסור לייבא?

אתה לא יכול לייבא , צריך רישיון לסחר בנשק.

לגבי מה שנאמר פה, אכן מאוד קשה להוציא אישי (וטוב שכך), אבל פותח הדיון, האם אתה באמת צריך אקדח? יש לך כספת לשמור אותו? זה יתן לך תחושת ביטחון מוגברת? תחשוב על זה טוב, אבל אפשרי להוציא רישיון, צריך קצת לתחמן ולהתחנן ולעגל ואפשר לקבל רישיון לנשק אחרי שישה מדורי גיהנום. בכל אופן המחירים שדוברו פה מגוכחים, כמו שאמרו לך אין צורך לקנות חדש, במיוחד לאדם שלא מתכונן לירות בו. מרבית הנשקים ירו בקושי 100 כדור בחייהם ואתה יכול למצוא נשקים טובים כמו גלוק או זיג זאוארים ב2000 או 3000 שקלים במצב חדש לגמרי.

זכור רק שאסור להיכנס לחלק מהמקומות עם אישי, זה בולט ומעורר גניבות, ואי אפשר לפתור עם זה סכסוכים אישיים אם נדמה לך. בנוסף צריך להיות אחראי לזה 24/7 כי כל שימוש לרעה עשוי להיזקף לרעתך. אחרי כל זה אם תרצה נשק,בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש לי צידוק מקצועי לזה, אני סטודנט ואחת מהמשרות החלקיות שלי היא העברת סכומי כסף מנקודה לנקודה, והמעסיק שלי ציין בפני לא אחת שהיה שמח לו היה עלי נשק בזמן העבודה.

רק שתדע, זה לא צידוק.

אולי אתה תוכל להוציא רישיון נשק ארגוני, אבל אם למעסיק שלך אין כבר אישור לזה הוא יצטרך להשקיע הרבה בשביל שהוא יוכל לתת לעובדים שלו נשק.. אם הוא ירצה עם נשק כנראה שיהיה לו יותר זול לשכור חברת ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממממ... איך שכתבתי את זה התחלתי לחשוב על זה (אולי הייתי צריך לעשות הפוך)...

את המידע הזה מסר לי חוקר משטרתי מאוד מוערך באחת השיחות שלי איתו... אבל יכול להיות שהוא טעה אז ועכשיו גם אני טועה.

ולפני שכולכם מתנפלים וצועקים כמה ששוטרים הם טיפשים... דעו לכם שמעטים אנשי המקצוע שאני מעריך כמו את אותו חוקר (אבל עדיין יכול להיות שהוא טעה, בדיוק כמו כל אחד אחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאבא שלי ולאחי יש לשניהם smith and watson M&P9 . הוא 9MM חצי אוטומט ומחסנית של 17 כדור. לפי מה שאני יודע זה שנופל די באמצע בין כוח רתע לגודל ודיוק. ז"א לא מחסל בפגיעת כדור בודד ומצד שני מספיק חזק כדי לנטרל איום בפגיעת כדור למי שיודע לכוון. יריתי בו במטווח והוא מרגיש ממש נוח אבל זה די סובייקטיבי והאמת שהוא היחיד שיריתי בו. מה שכן הוא מסוג האקדחים שכן צריכים תחזוקה לאחר כל ירי ובכלל (אחרי מטווחים בפרט). בעבר לפני רצח רבין לא היה כל כך סיפור להוציא רישיון והיה מספיק בעילה סבירה כדי לקבל רישיון. היום אחרי רצח רבין זה קשה יותר וצריך לספק עילה שנופלת בקטגוריות ברורות. אחי למשל הוציא רישיון בזמן שלמד והתגורר באריאל שנחשבת שטח מעבר לקו הירוק ובסיכון להיתקלות, זה הספיק לעילה כדי לקבל רישיון. ממליץ לך ללכת למטווח כל שהוא ולנסות סוגים שונים או סתם להתייעץ. אחד טוב שאני מכיר הוא מטווח להב בת"א (דרך מנחם בגין 28 ת"א). לגבי מחיר הוא עולה +/- 4000 ש"ח (תחמושת בנפרד).

דעה אישית שלי היא שבשלב מסוים הנשק הופך יותר לנטל מאשר לצורך ממשי ואני רואה את זה על אחי שהיום כבר לא ממש צריך אותו (סיים ללמוד וגר במרכז) אבל עדין יש לו אחריות כבדה על הראש אם זה נעילה בכספת או לשתות איתו. מה שכן שיש לך רישיון לנשק אתה יכול להכנס לכל מקום בלי בדיקה אפילו לתחנה המרכזית...נקודה חיובית לשקילה :)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממממ... איך שכתבתי את זה התחלתי לחשוב על זה (אולי הייתי צריך לעשות הפוך)...

את המידע הזה מסר לי חוקר משטרתי מאוד מוערך באחת השיחות שלי איתו... אבל יכול להיות שהוא טעה אז ועכשיו גם אני טועה.

ולפני שכולכם מתנפלים וצועקים כמה ששוטרים הם טיפשים... דעו לכם שמעטים אנשי המקצוע שאני מעריך כמו את אותו חוקר (אבל עדיין יכול להיות שהוא טעה, בדיוק כמו כל אחד אחר).

גם אני שמעתי את זה פעם...לא יכול להיות שזה מיתוס, הוא לא טעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...