אוזניות סטריאו לשימוש ביתי עד 400 ש"ח. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות סטריאו לשימוש ביתי עד 400 ש"ח.

amitbl

Recommended Posts

אני פשוט אבוד.

אני מחפש כבר כמה חודשים אוזניות, התקציב היה 300 ש"ח אבל החלטתי ממש לאחרונה לגרד עוד קצת ולהעלות אותו ל400 ש"ח.

בזבזתי כ"כ הרבה זמן בחיפוש דילים וקריאת ביקורות ואני לא מצליח למצוא משהו שמתאים לי.

אפתח ואומר שאני לא אודיופיל, אבל אני רוצה לרכוש אוזניות טובות באמת, שאני אהנה מהם היות ומעולם לא היו לי כאלה.

אני מחפש תחליף לאוזניות הנוכחיות שאני משתמש בהם בבית למוזיקה, סרטים, ומשחקים - הSpeed-Link Medusa 5.1. הם עשו עבודה נאמנה בגיימינג, אבל הן מתחילות לזייף בווליום בינוני ומעלה ע"י זמזומים מאוד לא נעימים, והן כבדות ולא נוחות לי באופן כללי.

אגב, האוזניות הניידות הנוכחיות שלי הן cx300ii שרכשתי לפני כחצי שנה, והן טובות בהרבה מהשטות שהייתה לי לפני אבל אני ממש לא אהבתי את הIn-Ear, והצליל עדיין רחוק מלהיות מושלם בעיניי (מעט עמום. חם ונעים כמו שסנהייזר אמורים להיות, אבל עמום).

מה אני מחפש:

1. נוחות! הכי חשוב לי.

2. תצורת Over the Ear, אסכים להתפשר גם על On ear, אם הן באמת נוחות לאורך זמן לשימוש ביתי.

3. חתימת צליל חמה. אני שומע בעיקר רוק.

4. אוזניות שנשמעות היטב על ציוד לא מקצועי - בלי הגברה או כרטיס קול ייעודי, ובלי צורך להתעסק באקוולייזרים עקב חוסר ידע.

(אוליי בעתיד ארכוש כרטיס קול נורמלי, אבל לא בעתיד הקרוב)

5. עדיפות למבנה פתוח או חצי פתוח - אני לא רוצה להיות מנותק לחלוטין מהסביבה.

הייתי מאוד מאוד קרוב לרכוש את ATH AD700 עד שפתאום קראתי ביקורת שמציינת שאנשים בעלי ראש קטן יסבלו, כי הן כבדות והן לא יציבות על הראש. מפחיד אותי להוציא כ"כ הרבה כסף על אוזניות שאני לא בטוח שיהיו טובות עבורי (הראש שלי לא גדול).

עושה רושם כרגע שהבחירה האידיאלית עבורי היא 555 ולבצע עליו את המוד לשיפור הבאס, אבל הוא פשוט יקר מדי עבורי (כ700 שקל זה הרבה מעבר לתקציב).

קראתי הרבה על Yamaha RH5MA וזה נשמע לי מאוד מעניין ובתוך התקציב שלי אבל הוא On-Ear, ואני לא בטוח שהוא מתאים לי גם לגיימינג.

שקלתי את Shure 440, אבל הוא סגור, יקר, ולא נשמע כמו שהוא צריך להשמע בלי ציוד שיכול להניע אותו.

אני אודה מאוד להצעות ממבין דבר ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...