המלצת ספק למערכת ישנה - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצת ספק למערכת ישנה

RONG23

Recommended Posts

שלום אשמח להמלצת ספק זול וטוב למע ישנה יחסית

intel 2 duo 2.66

4 gb ram

2* hd

ati 4650

3 fans

עד 200 ש"ח גג אם אפשר זול יותר

מכיר את היקרים כמו אנרמקס סיסוניק ואנטק שעולים מעל 240 ש"ח

יש אופציה טובה אחרת לספק לא גנרי וטוב? לדעתי 380W יספיק למינימום

hec fsp xfx?

פשוט לא מכיר אותם טוב את החברות הללו

תודה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק באתר http://antec.outervision.com

לחברות הבאות יש ספקים טובים

FSP

Delta

Chieftec (הרוב מיוצרים אל ידיי Delta)

HEC - הסדרות המתקדמות בלבד

Thermaltake

יש חברות של ספקים גנריים שהם מעל לממוצע, אבל עדיין גנריים. למשל הסדרות הזולות של HEC (מחזיקים אבל יש להם הגנות חלקיות), Huntkey CP 400 (יכול לדעתי להחזיק 200+, כלומר בערך פי 2-3 מגנרי רגיל), והם יכולים להתאים - אבל עדיין פחות מומלצים מאלה שלמעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בוחר ספק כלשהוא תבוא איתו לכאן ונראה אם הוא טוב ואם יש משהוא יותר טוב

אני ניסיתי לא מזמן לקנות לחבר ספק של FSP 300W מאייבורי (ב 120 שקל) ולקח להם יותר מידי זמן להביא אותו, בסוף נשבר לו והוא רצה את המחשב "עכשו" אז שמתי לו Huntkey 400 ממעבדת מחשבים פרטית. לא הספק הכי מומלץ אבל מחזיק את המחשב שלו (פנטיום דואל אם כרטיס מסך של אינטל) ואני לא חושב שהוא יעשה בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה הנה

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=1068

למרות שארני בנטיה לקחת 400W ו80 פלוס לפחות הבעיה שזה מייקר ולא מזמן קניתי מחשב חדש שהכניס אותי להוצאות

בישן יש ezcool 500W החזיק 3 שנים אבל לא כדאי לחכות לבעיות איתו :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק הספק שלא הצלחתי להשיג. לדעתי ספק טוב

ל EZcool יש 2 פאקים חמורים בתכנון של המסילה 5VS - אין הגנה נגד קצר (כלומר אם קורה קצר ב 5VS הספק ממשיך לתת מתח למסילה), ויש שם רכיבים קטנים צמודים אחד לשני בצד של ה 240V, ובאקראי (אחריי זמן לא מוגדר) הבידוד שלהם נפרץ והם מתפוצצים, ויש סיכוי גבוה שמכת מתח תגיע ללוח - בהחלט לא כדאי לחכות לבעיות איתו

יש לי 2 ספקים של EZcool (אחד 300W שמחזיק מסך LCD גדול ואחד 400W שמחזיק מחשב), בשתיהם עשיתי מוד בתוך הספק והרחקתי את הרכיבים הבעייתיים אחד מהשני כדיי שהם לא יקצרו ובנתיים הם עובדים בסדר (יותר משנה), אבל הבעיה שאין הגנה נגד קצר עדיין קיימת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן הספק נראה ממש "מקצועי" עם מאוורר גדול 12 וכבלים מוסלבים וצבע מטלי כחול שנקנה עם מארז שלהם באיבורי

אני חושב שהוא לא כמו האיזיקול הרגילים אבל לא אחכה לבעיה בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובין היתר - יש לי EZcool כזה בדיוק כחול של 400W שלא עובד (ה 400 השני הוא הפשוט)

אני מתכנן למצוא ספק גנרי שיש לו תכנון טוב יחסית וציפ הגנה נורמלי (כרגע יש לי כזה של ABPower אבל הוא מספיק טוב כמו שהוא כדיי להחזיק את ה Celeron שלי, כך שאני אמצא גנרי אחר), לשדרג אותו אם הרכיבים מתוך ה EZcool (כלומר לקבל את המעגל של הספק הגנרי, שאין לו את הבעיה של ה 5VS, אם רכיבים חזקים יותר של EZcool כדיי שהוא יוכל להחזיק 300-400W), ולהשתמש אם הכבלים המוסלבים והקופסה של ה EZcool. ביחד אמור לצאת ספק דיי טוב למחשב בינוני

ממליץ גם לך את האפשרות

או שניתן פשוט לסדר את המקום הבעייתי ב EZcool (כמו שעשיתי ב 300 וב 400 הראשון), זה פותר חלק מהבעיה לפחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...