Asus K53SV i5 - האם משתלם לקחת את המחשב הנ"ל? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Asus K53SV i5 - האם משתלם לקחת את המחשב הנ"ל?

Toxin II

Recommended Posts

אהלן אנשים!

ברצוני לרכוש מחשב נייד לשנת הלימודים הקרבה ובאה.

אני עומד ללמוד מדעי המחשב, לפיכך חיפשתי מחשב שיהיה לי נוח לעבוד עליו, שיהיה לו מסך גדול דיו [15 אינצ', לא יותר ולא פחות], ובנוסף לכך שיציע ביצועים גראפיים טובים. הדרישות שלי מהמחשב: מסך גדול [כפי שציינתי], סביבת עבודה נוחה - מה שכולל מקלדת מרווחת, עדיפות לנאמפד, טאצ'פד מרווח, מקלדת קרירה, ביצועים גראפיים נורמאליים [שכן אשתמש במחשב בעתיד גם לגראפיקה, ולגיימינג]. המשקל הוא פחות פונקציה מבחינתי.

אחרי חיפושים, מצאתי את ה- K53SV i5 והמחשב גם מוצע לי במחיר זול במיוחד - 3500 ש"ח!

להלן מפרט המחשב:

Intel I5 2410M 2.3GHZ

4GB 5 RAM

Geforce 540m 2GB

מסך 15.6 אינצ'

רזולוציה 1366 על 768

צורב דיוידי

מקלדת עם numpad וטאצ'פד עם תמיכה במולטיטאצ'.

כרטיס מסך מובנה נוסף, לצורך חיסכון בחשמל

רמקולים של אלטק לנסינג

3 יציאות יו אס בי, יציאת ויציאת VGA.

מצלמה קדמית 0.3MP

ממה שקראתי בביקורות, המחשב אמור להיות בסדר גמור. ביצועים טובים, לא מתחמם בטירוף, המקלדת נראית נוחה, ובאמצעות טכנולוגית קירור מיוחדת של כל אזור הפאלמס נשאר קר, שזה חשוב לבן אדם כמוני שמתכנן לתכנת שעות ע"ג שעות..

החסרונות היחידים שמצאתי היו המשקל שלו [2.6 קילו], העובדה שיש לו בטריה 6 סל בלבד, היעדר יו אס בי 3 או כל התקן מהיר אחר , קדמית מעפנה והחשש שלי מזה שהוא יהיה תנור.

מה דעתכם על המחשב? האם כדאי? האם ידוע לכם משהו רע\טוב עליו?

אשמח לחוות דעת, שכן אני מתכנן לרכושו במידה ולא אמצא משהו קריטי לגביו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך onboard, איך בדיוק זה תמורה יותר טובה למחשב עם כרטיס מסך חייתי שמציע ביצועים גבוהים בנוסף לעוד כרטיס מסך אונבורד בשביל חיסכון בחיי סוללה?

הV131 לא עונה לשום דרישה שלי. לא בגודל המסך, ולא בביצועים שלו. והוא יקר בטירוף בשביל מחשב קומפקטי עם מפרט חלש יחסית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...