Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית

peacebringer7

Recommended Posts

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נחיה ונראה...

אני מכיר את סדרת COD היטב וכמה שהיא מוכרת..

ובכל זאת, יש לי תחושה שהביקורות על המשחק החדש לא יהיו יותר מפושרות ויעמדו באזור ה80-85.

בעיקר בגלל שאיכותו של MW3 נראית בינונית מינוס..

בכל אופן, ביקורת ראשונה מGT, שהוא אתר שאינו מחמיא בציונים בד"כ, וBF3 קיבל 92 זה מכובד למדי.. נחיה ונראה מה יקרה בימים הקרובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין המבקרים לא משבחים את הסינגל פלייר יותר מדי ושמים דגש על המולטי המעולה שלו.

סינגל - cod \ מולטי - BF3

מבחינתי לפחות, בעיה שאין לי זמן להשקיע במשחקי מולטיפלייר אז אני מוותר על BF3 :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הביקורות למשחק לא שוות כלום.

איך הם ביקרו את המולטי אם השרתים ריקים? :screwy:

את הסינגל אני מבין והוא די משעמם אחרי ששיחקתי בו שעה.

משחקים כמו בטלפילד צריכים לבקר אחרי חודש לטעמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הביקורות למשחק לא שוות כלום.

איך הם ביקרו את המולטי אם השרתים ריקים? :screwy:

את הסינגל אני מבין והוא די משעמם אחרי ששיחקתי בו שעה.

משחקים כמו בטלפילד צריכים לבקר אחרי חודש לטעמי

בדיוק גם מה שאני אמרתי בת'רד הרשמי של BF.

חודש זה מינימום להוציא REVIEW על מולטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה ממשיך לזרום :)

הציונים שניתנו לBATTLEFIELD3 עד כה: [אני מרכז את האתרים החשובים והגדולים שבין המבקרים]

Gamespy - 100

Game informer - 95

Gametrailers - 92

1UP - 91

IGN - 90

Joystiq - 90

לא רע.. לא רע..

Simonsix - השרתים כבר מלאים לטענת המבקרים..

ושאלתך שווה בערך לשאלה - "איך המבקרים מסוגלים לתת ציון לCOD כ"כ מהר"

והם הצליחו לא רע עד היום..

זה אולי מעט מהר מדי, אבל להגיד שצריך לפחות חודש כדי לבקר מולטיפלייר ן\או להגיד שהביקורות לא שוות כלום.. well.. סלח לי, אבל תן לי לפקפק בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו..זאת גם דעתי למה להתייחס לציונים הללו. כל אחד ישחק ויחווה את דעתו על פי טעמו.

המולטי של BF3 קורע את BC2 כך שבכל זאת על פי הביקורות אני מאמין שBF3 יעמוד על 9.5

וBC2 עמד על 8.9

...............

!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו..זאת גם דעתי למה להתייחס לציונים הללו. כל אחד ישחק ויחווה את דעתו על פי טעמו.

המולטי של BF3 קורע את BC2 כך שבכל זאת על פי הביקורות אני מאמין שBF3 יעמוד על 9.5

וBC2 עמד על 8.9

...............

!

אני חושב שזה קצת טיפשי שהורידו למשחק ציון בגלל הסינגלפלייר שלו. הרי באטלפילד זה משחק שאנשים קונים רק בגלל המולטי פלייר שלו (אני לא מאמין שיש אדם אחד בעולם שלא יקנה את המשחק אם לא יהיה בו סינגל פלייר...), אז גם אם הקמפיין לא מי יודע מה זאת לא סיבה להוריד לו את הציון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפקטים של התאורה במשחק הזה טיפה דופקים את המראה שלו, האורות מוגזמים ויש להם זליגה מוזרה (למעלה ולמטה). גם הלייזר והפנס דורשים שיפור למרות שהרעיון בכללי מאוד נחמד.

ברגע שיש SP גרוע הם חייבים לציין את זה וחייבים להוריד על זה ציון.

חלק מהביקורות של המשחק חסרות היגיון, יש אתר שנתן למשחק 98 והמשפט הראשון בביקורת זה שיש מה לשפר. אם המשחק כל כך טוב למה להתחיל ישר במשפט כל כך שלילי?

בקשר לשרתים, הם רחוקים מלהיות מלאים, רק עובדים של EA, משפחות, חברים ומבקרים. שרתים מלאים זה מה שהיה ב BETA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התאורת רחוב במשחק ניראת ממש רע, זה לא קשר לאיך יצרו את התאורה ולסוג שלה, זה פשוט הגדרה לא נכונה או בחירה שהם עשו בשביל לתת אפקט יפה (וזה לא).

כרגע זה ניראה כאילו עשיתי את הבחירה הנכונה, BATMAN זכה לביקורות טובות יותר ועכשיו ראיתי ביקורות על UNCHARTED 3 וגם הן טובות יותר ו SS3 זה פשוט משחק חובה בלי קשר לביקורות שלו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...