Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית

peacebringer7

Recommended Posts

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בהחלט המון שחקנים של קוד מחליפים לBF3, מה שאומר שגם שם יסבלו מילדים מעצבנים :pissed:

אני בטח אשחק בסינגל של BF3, דווקא אהבתי את הסינגל של BC2, היה נחמד לאללה, אני מאוד אוהב את הגראפיקה והסאונד, אין ספק שהרמה אחרת מהבחינה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שהם ילמדו לשחק, אבל בהחלט זה מצב לא קל לשחקני BF :silly:

אז בטח תאהב גם את BF3 בPS .

צודק לחלוטין, רוני. אני לא אהבתי את BC2 בכלל.

אני COD boy שנמאס לו וBF3 הוא האלטרנטיבה הטובה ביותר, ללא ספק בכלל.

בהחלט שבBC2 לא אהבת... כיוון שכל המפות בעלות שטח מורחב וכולל כבדות השחקן - זה דבר ששחקן מושבע של COD לא יכול להתמודד :smile1:

בBF3 שדי אהבת (בטא ) מביא מפות מגוונות שנוצר יותר אקשן מהיר והשחקן מרגיש משחורר יותר (אמצע - בין BC2 לCOD -לדעתי בינגו ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו בבטא, על פי רמות. אגב, בבטא הרגשתי שלוקח הרבה מאוד זמן להשיג נשקים חדשים. מעניין אותי אם שיפרו את זה או הפחיתו את הדרישות לנשקים מסוימים.

בנוסף, מה ההתרשמות שלכם מהBattlelog?

אני אישית חושב שזה נחמד והכל אבל זה לא מהווה תחליף ראוי לServer Browser. זה פשוט מציק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, לא יודע אם זה בינגו.

כשמדובר בגיימפליי ותחושה של שחקן בשליטה על הדמות שהוא משחק עדיין מדובר באותו חייל מ BC2 ואפילו מ MOH

ככה עובדת המכניקה של השחקן במנועים החדשים של DICE וזה לא הולך להשתנות בקרוב.

תסתכל איך MOH ו BF3 נראים דומים במשחקיות:

לי חסר מלבד המשחקיות הקלילה גם הדקדקנות בעיצוב הנשקים מה שבבטלפילד לא שמים דגש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינגו (לפחות מההרגשה מBC2 ) לי ולעוד רבים ,הרוצים שיהיה רתע לרובה וכן שהדמות לא תרגיש כסופרמן אך גם לא כמו בBC2 . יש כאן עדיין הבדל בין BF3 לBC2 - וזה מרגיש לי טוב. וכן גם צריך להתרגל. זה לא כמו COD שזה קל בלי רתע ותוך זמן קצר אתה משופשף . בקיצר בכלל לא הייתי אוהב אם זה היה כמו בCOD -זה יותר מידי קליל ומתבטא רק בהרג --מה שBF לא מתיימר להיות.

בקשר לרובים בהחלט בCOD זה יותר טוב ומפורט. ויש התקדמות מBC2 לBF3 אך עדיין.. חסר יותר פירוט על הרובה וכן שנראים קצת כפלסטיק.

רואים דימיון ב MOH ו BF3 ...וזה יותר על הקופסא שכן שיחקתי בבטא -זה עדיין הרגשה שונה וטובה יותר (משחקיות ) מMOH .

אני מצליח להבין מדוע בבטא כבר אמרת שזה BC3 (אל אף כל התוספות ושינוי מראה נשקים,דמות ,תזוזה וכו'... ) בכללית על הקופסא רואים דימון לכן אתה מצפה למשהו מאוד חדש ואפילו חזרה ל BF2 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: תמציאות ....

סופרמן ובאטמן ישנים כאן לידי . כן וגם אין אצלם רתע :P

בכל אופן למשחקיות כמו של COD זה חייב להיות קליל ומהיר .... הכל שם מתבטא על הרג ועל לחימה מהירה וצפופה מאוד. למשל MOH ניסה לחקות אתCOD בסביבת המפה אך ללא הצלחה כי הביא עימו טעימה של BF בנשקים ותנועת שחקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: תמציאות ....

סופרמן ובאטמן ישנים כאן לידי . כן וגם אין אצלם רתע :P

בכל אופן למשחקיות כמו של COD זה חייב להיות קליל ומהיר .... הכל שם מתבטא על הרג ועל לחימה מהירה וצפופה מאוד. למשל MOH ניסה לחקות אתCOD בסביבת המפה אך ללא הצלחה כי הביא עימו טעימה של BF בנשקים ותנועת שחקן.

אתה לא מפגר,אבל התגובה הזאת מפגרת ולא ציפית לה..

זה בסך הכל עניין של טעם והרגל.אם BF נוח לך במשחק,מה טוב...

תהנה אחי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D )

שים לב שמאנשי COD לא תשמע מילת גנאי על BF למרות שאנשי BF מנסים להכפיש את COD בכל הזדמנות.

יש לזה סיבה כמדומני. לcod עקומת למידה מתונה וקלה בעוד שעקומת הלמידה של באטלפילד היא יותר תלולה וקשה. ממוצע הגילאים בbf גבוה יותר בעוד קוד מכיל יותר ילדים. רב שחקני הקוד לא שיחקו אי פעם בbf כך שהם לא מתלוננים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב COD הקצינו את זה יותר מידי במשחקים האחרונים והנשקים יורים ברוב המקרים ישר, הפיזור של הכדורים לא אחיד ולא מציאותי ומרגיש כאילו עשו אותו בצורה חובבנית.

ב BC2 הרובים לא היו שמישים, הירי איתם היה אפילו יותר קשה מירי במציאות.

ב BF3 זה הרגיש יחסית טוב, חלק מהנשקים מדוייקים מידי אבל זה בכל זאת שיפור דיי גדול, במיוחד בירי לרחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מפגר,אבל התגובה הזאת מפגרת ולא ציפית לה..

זה בסך הכל עניין של טעם והרגל.אם BF נוח לך במשחק,מה טוב...

תהנה אחי!

יש משהו ענייני בתגובתך? לא.

כשמדובר על משחק ששם דגש בעיקרו על הרג וכן סביבה מאוד צפופה... הייתי רוצה (לטעמי) דמות יותר קלילה וכן הרגשת הנשק .

תהנה חבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...