מתלבט בין שתי מערכות 2.1 - Altec MX6021 VS Corsair SP2500 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שתי מערכות 2.1 - Altec MX6021 VS Corsair SP2500

rotemlp

Recommended Posts

למומחים שלום,

יש ברשותי כבר קרוב ל-6 שנים את מערכת ה ATP3 "האגדית" והחלטתי שאני מעוניין להשתדרג למערכת קצת יותר רצינית למחשב.

קצת רקע ופרטים:

התקציב שלי הוא כ 1000 ש"ח (יחסית גמיש).

החדר שלי קטן יחסית (כ 3X3) - לכן לצערי הרב פסלתי את ה SOLO 7C המומלצים בחום באתר זה ובמקומות נוספים.

השימושים שלי הם בעיקר מוסיקה(מכל הסוגים) וסרטים.

לאחר חיפושים מרובים ברשת צמצמתי את ההתלבטות שלי ל-2 הדגמים הבאים:

1. Altec Lansning MX6021

2. Corsair SP2500

על שני הסטים האלה קיימות סקירות באתר זה, אך לא ברור איזו עדיפה.

מצד אחד הסט של Altec קיבל את "בחירת העורך", אבל באתרים אחרים בחו"ל די "קוטלים" אותו בטענה שמחירו גבוה מדי ביחס לתמורה.

מצד שני, עושה רושם שהסט של Corsair לא מומלץ באופן חד משמעי באתר זה, אבל בסקירה שנעשתה באתר Techgage הוא קיבל את "בחירת העורך" (להלן הלינק: http://techgage.com/article/corsair_sp2500_21_gaming_speakers_review/1) ובכלל עושה רושם שהוא יותר פופולארי בחו"ל.

בכל מקרה, די ברור לי שבכדי להפיק מכל אחד מהסטים את המירב, עליי לרכוש כרטיס קול איכותי כדוגמת Asus Xonar D2X.

(http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=1152)

אז כמובן שגם זה נלקח בחשבון.

אודה לעזרתכם ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בדקתי את ה-Altec, אך כן את ה- ואת הסולו 6 ו-7. הסולו טובים יותר למוזיקה, וטובים פחות לסרטים.

בנוגע ל-SP2500, אני לא ממש בודק מה רושמים על מערכות לפני שאני עושה את הביקורת, אחרת אני יכול להיות מושפע מדעות של אנשים אחרים. אני עומד מאחורי הדברים שלי בנוגע למערכת הזו, יש לה עוד הרבה מקום לשיפור כדי לעמוד במה ש- מבטיחים. זאת למרות שהמערכת באופן כללי היא מערכת טובה. מי שמחפש מערכת סטאליטים יאהב את ה-SP2500, מי שמחפש מערכת סטריאו אמיתית לא יפול מהכסא. הגישה היא גישה שונה ולכן גם המסקנה היא מסקנה שונה. הסולו 6 לדוגמא הרבה יותר קרובים לסאונד שלטעמי הוא "נכון", ולכן הם הרשימו אותי יותר. בסטריאו יש המון עניין של דעה אישית, לכן כדאי לעשות "ממוצע" בין כמה ביקורות, או ללכת עם דעה של סוקר כלשהו שידוע לך שיש לכם טעם דומה.

אגב, תעשה השוואת מחירים בין הארץ לחו"ל, יכול מאוד להיות שזה יסביר את ההבדל בין הדעות (אני אישית לא יודע מה המחיר המדויק של המערכת בארץ ובחו"ל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...