מערכת קירור מים למחשב - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קירור מים למחשב

mj23

Recommended Posts

השורה האחרונה שכתבת עם הצנרת אתה יכול לפרט מזה מביא הסוג הזה או הגודל כי אני סתם בחרתי באתר צנרת

כאילו לא בדיוק חצי אלה קצת יותר קטן שההלבשה תיהיה הדוקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אח שלי תסתכל טוב בלינק שהעלתי מיכל מים ב 60 דולר יותר טוב מזה

מאוורים אני יקנה בארץ כנראה שך נטוקה NF12 אם יש לך הצעות למאוורים שקטים וטובים אז זרוקולגבי החיבורים הקטנים זה מה שאני שואל אותכם אני בעצמי לא יודע אם זה מנספיק למערכת או לא אתם בניתם כבר מערכת או שתיים ציפיתי שאתם תדעו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי פיצול Y (ראיתי שמישהו רשם משהו על זה) אני לא ממליץ, כי תאורטית יכול להיסתם אחד הפיצולים ולא תדע או שהזרימה בהם לא תהיה שווה ובכלל זה לא יתן כלום. ההפרש בטמפ' מים אחרי כל רכיב היא במקסימום מעלה אחת. התפיסה האינטואיטיבית שאחרי כל רכיב המים מתחממים בכמה מעלות וברדיאטור מתקררים היא שגויה. במציאות הפרש טמפ' המים לפני הרדיאטור ואחריו לא עולה על מעלה-שתיים.

המאווררים של נוקה לא מומלצים כי לרובם יש לחץ מאוד נמוך או CFM נמוך. כשבוחרים מאוורר לרדיאטור\גוף צריך לקחת מאווררים עם לחץ סטטי גבוה של 2.5-3mmH2O. או לחליפין אלמנט עם התנגדות נמוכה.

ואתה לא יכול סתם לבקש המלצות, אתה צריך למדוד בעצמך לראות שהכל מתאים או לקנות אותם רכיבים שמישהו עם מארז כמו שלך קנה. זה שנכנס לך שם 3 מאווררים, לא אומר שיכנסו 3 מאווררים + רדיאטור. גם אני מדדתי וחישבתי ובסוף כנראה שפספסתי קצת וזה יצא ממש "על המילימטר", ברמה כזאת שאני לא יכול לפתוח את התפס העליון של הזכרונות. ואם אתה בכלל לא תבדוק קודם הסיכוי שלא תפספס משהו הוא אפסי.

לגבי התקציב שלך, תראה מימין את שלי ותבין שזה עלה לי (עם משלוח) 400$, ואתה עוד רוצה רדיאטור משולש ו-2 בלוקים נוספים לכ.מסך ב-500$.

בלי קשר נראה שחסר לך רכיבים: מאווררים, סליל כסף או ptnuke, צנרת ומאגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

B.D.B אני מעריך תדעה שלך אבל אם היית קורא את הפוסט עד להודעה העדכנית היית חוסך קצת מילים בהודעה אבל בקטנה תודה בכל זאת

ובדקתי תאורך זה 41 סנטימטר מהתחלה עד הסוף יש לי ב HAF 51 כלומר 10 סנטימר ספר מאמין שזה מספיק כמו כן 13 סנטימטר רוחב ואצלי 18-19 סנטימטר HAF

עובי לא בדקתי את זה אני אבדוק בהקדם

ואם אתה מבין במאווררים אתה יכול להמליץ על סוג מסויים במחיר 50-80 שקל ליחידה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...