אני חושש שהדרייבר שהתקנתי ל-GTX570 לא טוב - איך הכי טוב לנסות גרסה אחרת? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני חושש שהדרייבר שהתקנתי ל-GTX570 לא טוב - איך הכי טוב לנסות גרסה אחרת?

lesForce

Recommended Posts

אהלן

רכשתי מחשב חדש לפני פחות מחודש.

המפרט בצד (I5 2500K + GTX570)

ומשום מה יש לי הרבה בעיות במשחקים שניסתי עליו. ההירוס החדש מקרטע מאוד , ב-NBA2K12 ו-PRO12 רואים מטושטש ולא איכותי. וזה עוד מהמעט שניסתי!

אני חושש שהדרייבר שהתקנתי אולי גורם לתקלות. מדובר בגרסאת הבטא (-אולי זו הבעיה) 285.27.

יעצו לי לנסות להתקין את הגרסה הקודמת ולראות מה קורה, עכשיו השאלה היא איך הכי טוב לעשות את זה? להסיר את הנוכחית במצב בטוח ואז להתקין? אם כן - איזה מהם להסיר? את הכל (העלתי תמונה)?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסיר את GRAPHICS DRIVER רגיל דרך לוח הבקרה (ד.א אתה יכול גם למחוק את הדריוור של ה3D vision אלא אם יש לך משקפי 3D אז אתה לא צריך את זה על המחשב)

ואז תתקין את התוכנה driver sweeper ותסיר איתה את השאריות של הדריוור (בתוכנה זה גם יסומן כמו בלוח הבקרה).

תפעיל מחדש, תתקין את הדריוור ותקווה לטוב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם דריבר בטא חדש יותר (285.38). בכל אופן, מהמשחקים שהוזכרו - גם אצלי ב Heroes VI יש קירטועים ואפשר לראות את זה גם

בגראף ניצול ליבה עם AB- ישנן נפילות חדות בניצול GPU, בהתאמה לנפילות ה-FPS. ז"א זה לא שהכרטיס לא יכול לסחוב (ה-FPS די גבוה) -

ישנה בעית יעילות מסויימת ואני מניח (מקווה) שתתוקן בדריבר או בפאץ' למשחק. למעשה כבר יצא איזה עדכון של 500MB עוד לא יצא לי לבדוק אותו.

ב PES2012 ישנו blur במהלך המשחק (בשונה מקודמיו), לכן כנראה אתה רואה מטושטש. ניתן לבטל את ה-blur עם פאץ' צד שלישי.

את NBA2K עוד לא יצא לי לראות... יש עוד משחקים שהיה לך בעיות איתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאצלי PES עובד טוב ובאמת תבטל את מה שסינדרום אמר לך.. NBA גם לא יצא לי אני יבדוק בשבילך[יש לי 570 GIGABTYE רגיל] והירוס אני לא משחק כאלה משחקים :( ולגבי הדריבר אני לא כלכך אוהב להחליף שיוצא כל דריבר ולעשות תכרטיס שלי שפן ניסיונות נתקלתי בדריבר 275.33 שבאמת לא מאפשר לי להחליף אותו מרוב שהוא טוב.. בקיצור שאתה מחליף דריברים אל תמהר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...