דרוש מפרט ב-3k לגלישה באינטרנט ומשחקים+ציוד היקפי+מסך - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט ב-3k לגלישה באינטרנט ומשחקים+ציוד היקפי+מסך

nbav

Recommended Posts

כרטיסי מסך מובנה זה על לוח האם. תשכח מהרצת משחקים חדשים רציניים (אני לא מדבר על מיני משחקים כמו צ'יקן אינביידורס).

אימולטר של גמבוי אני משוכנע שלא תהיה בעיה.

תודה על העזרה

בקשר לאימולטור של הגמבוי

יש לי כרטיס מסך ג'יפורס 5700 אם אני זוכר נכון

הכרטיסים המובנים חזקים יותר ממנו?

ואני אשמח אם תוכל להגיד לי אם יש בלוח אם הזה כרטיס מסך מובנה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המובנה של 2100 חזק יותר מה-5700 המיושן מאוד. הליבה של מעבדי ה- החדשים אף חזקים יותר.

הם יכולים להריץ משחקים קלים כמו פיפ"א ואפילו SC2 על רזולוצייה נמוכה והגדרות נמוכות.

כרטיס מסך ב-500 ש"ח כמו GTS450 יריץ לך כל משחק היום אם כי לא על גרפיקה גבוהה. כרטיס מומלץ לבעלי תקציב נמוך שאוהבים לשחק מדי

פעם גם במשחקים חדשים. ב-550 ש"ח ה-6770 מעט חזק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותך אתעלם מרוב השאלות ששאלת קודם,

כרטיסי מסך מובנים בלוח, רק במחשבים המבוססים ,

בלוחות עם צ'יפסט של ATI\AMD כוללים כרטיס מסך סביר ביותר...

כרטיסי מסך מובנים במעבד, משתלם לרוב רק במחשבים המבוססים , (כי המעבד הגרפי בצ'יפסט שלהם ממש גרוע)

ב- הם מעולים אבל ביחס למחיר פחות משתלם, למרות הייתרון המשמעותי שלהם...

מפרט שאני אוהב:

Gigabyte GA-870A-USB3L Retail 455.69 לוח אם

AMD PHENOM II x4 955 Black Box 688.71 מעבד

Thermaltake Silent Boost K8 67.32 מאוורר שקט למעבד

DDR 3 4G/1333 X 2 269.27 8 גיגה

WD 1.0TB SATA2 64MB Green 315.87 דיסק קשיח

Sapphire ATI 6570 1G (2.8) D3 PCI-E 388.37 כרטיס מסך

Mustiff MidiATX Q6240-A11 400W 152.76 מארז מתאים

LG TFT 23" E2340T-PN 5ms LED Wide 901.01 מסך ענק איכותי

3238.99 סה"כ

אז ככה זהו מפרט שהכנתי ללקוח שלי לפני כחודש וחצי (רצה מחשב לילד)

ביצועי המחשב מאוד גבוהים ביחס למחיר -

אתה יכול לחסוך מעט אם תחליף למסך קטן יותר 22" (לא לקחת את ה-21.5 הוא פשוט קטן משמעותית)

במחשב יש 8 גיגה אפשר לצמצם ל-4 גיגה לרוב לא תרגיש בהבדל.

יכול להיות שהמחירים לא הכי מעודכנים (למרות שבגלל המחסור בדיסקים קשיחים המחיר עלול לההשאר ללא שינוי),

המפרט בן חודשיים בערך... אפשר לשדרג מעט את לוח האם ללוח אם זהה עם ערכת שבבים 970.

אם תשקול את המפרט הנ"ל תוותר על איבורי, יש מספיק ספקים טובים יותר בשוק...

אם בכל זאת החלטת ללכת על איבורי תדרוש רכיבים כמו לוח אם, כרטיס מסך של גיגהבייט (לא יש להם יותר מידי קומבינות איתם),

ודיסק קשיח של ... לא ולא ...

מקווה שעזרתי, אשמח לענות על שאלות נוספות... :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אם אתה לא מבין, אל תטעה סתם.

1. ביטויים כמו "רק במחשבים המבוססים AMD" הם זרוקים באוויר, לא מבוססות ולא מוסברות. מה הטעם כאן בלקיחת מעבד מרובע ליבות ולוח יקר?

2. אם כבר קירור חיצוני אז לקחת מעבד TRAY.

3. כרטיס כמו 6570 מיותר לחלוטין. הוא גם לא יריץ משחקים וגם יהווה בזבוז לעומת HD2000 למשל.

4. WD לא בהכרח עדיפים על סמסונג למשל, המחירים גם לא מעודכנים.

5. ספק גנרי.

6. מסך לא משתלם בעליל. פאנל TN נחות כאשר מזול ממנו אתה יכול להשיג 2333T של סמסונג עם פאנל PVA או בקצת יותר 2312M הטוב ביותר

במסגרת התקציב עם פאנל איכותי.

במקרה זה עדיף לקחת I3\I5 עם לוח H61 מפוצ'ר וללא כרטיס מסך חיצוני. במידת הצורך יהיה ניתן להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, אם כבר הוזכרה החנות

ממש לא מחייב באייבורי

אני פשוט לא מכיר חנויות

סך הכל מהמלצות של המשפחה, עושה רושם שהחנות סבירה (היתה תקלה אחת בכרטיס מסך שלא היתה נעימה)

למרות שראיתי כאן שלא כל כך ממליצים על החנות

חשוב לי מאוד שתהיה חנות נורמלית עם אפשרות לתיקון במעבדה במקום

המחשב שכרגע יש לי נקנה לפני 7 שנים בערך בבאג מחשבים בסכום של מעל 8 אלף שקל

ואני מצטער על הקניה הזאת עד היום

קיבלתי מארז שהוא לא התאים

והיו ציפצופים ומלא בעיות

הוא נשלח אליהם אולי משהו כמו 6 פעמים בפחות משנה

וכל פעם חזר והתקלקל עד שכבר התייאשתי מלשלוח אותו אליהם ונאלצתי להמשיך להישאר עם הבעיות

ולקח להם לא מעט זמן להחזיר אותו כי כל פעם הם היו צריכים לשלוח אותו להרצליה

אני הולך לעשות בדיקה קטנה בנוגע לרכיבים ולכרטיס מסך כדי להתקרב לסגירה של הנושא

(המחשב שלי מרבה לא לעבוד, לכן אני צריך לסיים את הקנייה הזאת כמה שיותר מהר לפני שהוא יתפגר לחלוטין)

אני אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי בנוגע לנושא של הכרטיס מסך

כדי לא להגיע להחלטה שגויה בסופו של דבר

שכחתי לשאול משהו בנוגע למעבד

היתה כתבה באתר בנוגע לירידת מחירים של מעבדי מסוגים מסוימים

האם עדיין עדיף ללכת עת ה-amd?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי על הפרטים קצת יותר לעומק

אז כמה התלבטויות שעלו לי:

1. בנוגע לדיסק קשיח, אין לי שימוש ב-500 ג'יגה. במחשב שלי כיום יש 100 ג'יגה או 120 (לא זוכר) וזה מספיק

לי. האם כדאי ללכת על דיסק קשיח בסגנון של

Samsung 320GB 16MB Sata2 SpinPoint HD322HJ ^

או שמלבד הגודל של הדיסק קשיח יש עוד הבדלים?

דרך אגב, אני כנראה לא אקנה מהחנות הזאת, אבל עושה רושם שהמפרט שבנה

yz101 הוא מהאתר הזה, אז בנתיים אני אשתמש באתר הזה בשביל המפרט (אני לא רואה שיש להם חנות שנוחה לי מבחינת האזור)

ולמה הדיסק קשיח הזה יותר זול למרות שהוא יותר גדול ויש לו אחריות ארוכה יותר?

Samsung 640GB 7200RPM 16MB Sata HD642JJ

2. לא צריך כרטיס קול?

3. האם המאוורר שמגיע עם המארז מספיק?

במחשב הישן יש לי יותר ממאוורר אחד

4. בקשר לכרטיס מסך, אני אברר בנתיים בפורום כרטיסי מסך

אני לא משוכנע ב-100% שאני אצטרך אותו כי יכול להיות שאני אוותר על המשחקים

יצא לי מחיר יותר גבוה מהמחיר שיצא ל-yz101 וזה בלי מקלדת ועכבר

מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל שלום,

הרעיון העיקרי היה כאן להציג לו מפרט לדוגמה שייתן ביצועיים טובים גם במשחקים,

שאלת למה ללכת על לוח יקר, שים לב שמדובר באדם שאינו מרבה להחליף מחשבים.

לוח יקר בסגנון שהצעתי יספק לו אמינות גבוהה יותר ביחס לתקלות. (לוח עם SOLID CAPACITORS )

כרטיס המסך ייתן לו את האפשרות להתקין כל משחק ולהנות מהמחשב.

במידה והוא מוותר על כרטיס המסך, ניתן עדיין להנות מביצועי מיחשוב טובים +.

ובמקום הלוח המדובר אפשר להחליף בלוח אם עם צ'יפסט מאותו סדרה עם כרטיס מסך מובנה ATI 4250,

ולחסוך כמה מאות שקלים, הלוחות המובנים של עם הכרטיסי מסך פשוט מביכים, טובים מקסימום לממשק .

ספק גנרי לא משפיע על ביצועי המערכת הזאת ולא על האמינות שלה.

צודק אפשר לקחת מעבד TRAY, לא תמיד יש לספקים במלאי, מצד שני מעבד BOX מבטיח שהציוד יהיה איכותי ולא מזוייף...

לצערי המאוורר שמגיע בערכת ה-BOX פשוט מרעיש מידי :kopfpatsch: . החלפתי את כל אלו שכבר התקנתי איתם :pissed: .

בקשר למסך, רשמתי שיש המון דגמים בשוק ואפילו הייתי מוזיל אותו במסך 22" אמיתי.

וכתבתי במפורש שהמחירים לא הכי מעודכנים בעיקר בגלל המחסור בדיסקים קשיחים עקב ההצפות בתאילנד, ההצעה המקורית נכתבה לפני כ-חודשיים.

לא הייתי בוחר בדיסק אחר מ- בעיקר בגלל שהשאר או רועשים יותר(סמסונג לדוגמא) או אמינים פחות (היטאצ'י לדוגמא).

^ אם אתה לא מבין, אל תטעה סתם.

1. ביטויים כמו "רק במחשבים המבוססים AMD" הם זרוקים באוויר, לא מבוססות ולא מוסברות. מה הטעם כאן בלקיחת מעבד מרובע ליבות ולוח יקר?

2. אם כבר חיצוני אז לקחת מעבד TRAY.

3. כרטיס כמו 6570 מיותר לחלוטין. הוא גם לא יריץ משחקים וגם יהווה בזבוז לעומת HD2000 למשל.

4. לא בהכרח עדיפים על למשל, המחירים גם לא מעודכנים.

5. ספק גנרי.

6. מסך לא משתלם בעליל. פאנל TN נחות כאשר מזול ממנו אתה יכול להשיג 2333T של עם פאנל PVA או בקצת יותר 2312M הטוב ביותר

במסגרת התקציב עם פאנל איכותי.

במקרה זה עדיף לקחת I3\I5 עם לוח H61 מפוצ'ר וללא כרטיס מסך חיצוני. במידת הצורך יהיה ניתן להוסיף.

ונחזור אליך...

לא הייתי מוותר על נפח ולא הייתי יורד מתחת ל-500G...

בגלל שיהיה לך מחשב חדש ותרצה לנצל אותו להוריד וכו',

בגלל שמשחק טוב שוקל כ-10G עד 16G...

לרוב מספיקים המאווררים שמגיעים עם המחשב...

אם כמו שהבנתי אתה לא מאלו שמחליפים מחשב כל שנה, תשקיע טיפה יותר בלוח אם, המחשב יחזיק לך יותר זמן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: לרוב הזיוף הוא לא במעבד עצמו למרות שגם כאלו היו...

לרוב מזייפים את הדגם או התדר, מוכרים לך אתלון בתור פנום, יש כאלו שצורבים את קוד הזיהוי ומשנים את ההדפס ועוד...

הבעיות בTRAY שהם מגיעים על מגשים לא מאובטחים מטלטלים את המעבדים ונוגעים בהם בידיים חשופות ללא פריקת חשמל סטטי,

פינים עקומים, בודקים איתם רק לרגע איזה לוח במעבדה.

יש לציין שאם הכל תקין עם הציוד ואין שטיקים אחרים, כי מקבלים רק שנה אחריות יצרן לעומת BOX שמגיע עם 3 שנות אחריות יצרן.

דרך אגב יש בהולוגרמה ובמעבד קוד זיהוי יחודי ועוד אמצעים למניעת זיוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל שלום,

הרעיון העיקרי היה כאן להציג לו מפרט לדוגמה שייתן ביצועיים טובים גם במשחקים,

שאלת למה ללכת על לוח יקר, שים לב שמדובר באדם שאינו מרבה להחליף מחשבים.

לוח יקר בסגנון שהצעתי יספק לו אמינות גבוהה יותר ביחס לתקלות. (לוח עם SOLID CAPACITORS )

כרטיס המסך ייתן לו את האפשרות להתקין כל משחק ולהנות מהמחשב.

במידה והוא מוותר על כרטיס המסך, ניתן עדיין להנות מביצועי מיחשוב טובים +.

ובמקום הלוח המדובר אפשר להחליף בלוח אם עם צ'יפסט מאותו סדרה עם כרטיס מסך מובנה ATI 4250,

ולחסוך כמה מאות שקלים, הלוחות המובנים של עם הכרטיסי מסך פשוט מביכים, טובים מקסימום לממשק .

ספק גנרי לא משפיע על ביצועי המערכת הזאת ולא על האמינות שלה.

צודק אפשר לקחת מעבד TRAY, לא תמיד יש לספקים במלאי, מצד שני מעבד BOX מבטיח שהציוד יהיה איכותי ולא מזוייף...

לצערי המאוורר שמגיע בערכת ה-BOX פשוט מרעיש מידי :kopfpatsch: . החלפתי את כל אלו שכבר התקנתי איתם :pissed: .

בקשר למסך, רשמתי שיש המון דגמים בשוק ואפילו הייתי מוזיל אותו במסך 22" אמיתי.

וכתבתי במפורש שהמחירים לא הכי מעודכנים בעיקר בגלל המחסור בדיסקים קשיחים עקב ההצפות בתאילנד, ההצעה המקורית נכתבה לפני כ-חודשיים.

לא הייתי בוחר בדיסק אחר מ- בעיקר בגלל שהשאר או רועשים יותר(סמסונג לדוגמא) או אמינים פחות (היטאצ'י לדוגמא).

ונחזור אליך...

לא הייתי מוותר על נפח ולא הייתי יורד מתחת ל-500G...

בגלל שיהיה לך מחשב חדש ותרצה לנצל אותו להוריד וכו',

בגלל שמשחק טוב שוקל כ-10G עד 16G...

לרוב מספיקים המאווררים שמגיעים עם המחשב...

אם כמו שהבנתי אתה לא מאלו שמחליפים מחשב כל שנה, תשקיע טיפה יותר בלוח אם, המחשב יחזיק לך יותר זמן!

כרטיס מסך ניתן להחליף כל כמה זמן בלי להחליף את יתר המחשב. בכל מקרה אתה תרצה מדי פעם כרטיס שתומך ב הבא (והבא אחריו) וכדומה. כרטיסים לא הכי יקרים, בכל סדרה נותנים ביצועים כמו של כרטיסים הרבה יותר יקרים מהסדרה הקודמת

ניתן ורצוי לקחת לוח אם כרטיס מסך מובנה כלשהוא (ואינטל לא פחות טובים מכל חברה אחרת, אלה בסך הכול בסיסיים), ניתן להוסיף את כרטיס המסך "האמיתי" בהמשך

ספק גנרי משפיע על ביצועי המערכת, האמינות שלה, ואורך החיים של כל יתר החומרה במחשב. מחשב שיש בו ספק גנרי הוא מחשב שהולכת להישרף בו חומרה (חוץ מהספק עצמו), להתפוצץ קבלים, קריסות, קפיאות, הלך לוח אם, הלך .... הספק עצמו אגב יכול להמשיך "להחזיק" כל הזמן הזה

כדיי שמעבד בכלל ידלק ויראה משהוא אל המסך הוא חייב להיות מקורי מהחברה. אל ידיי תוכנה מתאימה ניתן לוודא ששמים לך את המעבד הנכון, מ TRAY

אל תשים את הקירור סטוק של . מעבר לזה שהוא לא ממש שקט, בחלק מהמקרים הוא לוחץ את הלוח חזק מידי ויכול לפגוע בחיבורים וקווים מתחת לסוקט של המעבד (אחריי כמה זמן, התפשטות / התכווצות תרמית) וכך לדפוק את הלוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך ניתן להחליף כל כמה זמן בלי להחליף את יתר המחשב. בכל מקרה אתה תרצה מדי פעם כרטיס שתומך ב הבא (והבא אחריו) וכדומה. כרטיסים לא הכי יקרים, בכל סדרה נותנים ביצועים כמו של כרטיסים הרבה יותר יקרים מהסדרה הקודמת

ניתן ורצוי לקחת לוח אם כרטיס מסך מובנה כלשהוא (ואינטל לא פחות טובים מכל חברה אחרת, אלה בסך הכול כרטיסי מסך בסיסיים), ניתן להוסיף את כרטיס המסך "האמיתי" בהמשך

ספק גנרי משפיע על ביצועי המערכת, האמינות שלה, ואורך החיים של כל יתר החומרה במחשב. מחשב שיש בו ספק גנרי הוא מחשב שהולכת להישרף בו חומרה (חוץ מהספק עצמו), להתפוצץ קבלים, קריסות, קפיאות, הלך לוח אם, הלך כונן קשיח.... הספק עצמו אגב יכול להמשיך "להחזיק" כל הזמן הזה

כדיי שמעבד בכלל ידלק ויראה משהוא אל המסך הוא חייב להיות מקורי מהחברה. אל ידיי תוכנה מתאימה ניתן לוודא ששמים לך את המעבד הנכון, מ TRAY

אל תשים את הקירור סטוק של . מעבר לזה שהוא לא ממש שקט, בחלק מהמקרים הוא לוחץ את הלוח חזק מידי ויכול לפגוע בחיבורים וקווים מתחת לסוקט של המעבד (אחריי כמה זמן, התפשטות / התכווצות תרמית) וכך לדפוק את הלוח

הכל נכון, גם בקשר לספק הגנרי, אך ספק רציני יעלה החל מ-300 ש"ח תוספת לכל מפרט שתראה בחנות, במידה ולקחת מארז גנרי.

רוב הרכיבים מגיעים עם 3 שנות אחריות,

היבואנים נזהרים לא לייבא ספקים גנרים באיכות נמוכה ומטה כי זה עולה להם בהחלפת לוחות דיסקים וכו'...

מעבד TRAY מגיע עם שנה אחריות יצרן בלבד, הספקים הרציניים בשוק מרחיבים את האחריות ל-3 שנים.

ואתה חייב להודות שכרטיס מסך מובנה של ATI 4250 לוקח כמעט כל כרטיס מובנה של , וגם תומך בממשק הגרפי של WIN7 במלואו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל נכון, גם בקשר לספק הגנרי, אך ספק רציני יעלה החל מ-300 ש"ח תוספת לכל מפרט שתראה בחנות, במידה ולקחת מארז גנרי.

רוב הרכיבים מגיעים עם 3 שנות אחריות,

היבואנים נזהרים לא לייבא ספקים גנרים באיכות נמוכה ומטה כי זה עולה להם בהחלפת לוחות דיסקים וכו'...

בולשיט. ספקים ג'נריים הם גרועים ומזיקים לחומרה. היבואנים עושים רווח גבוה עליהם. החלפות של חלקים זה על חשבון היצרן.

מעבד TRAY מגיע עם שנה אחריות יצרן בלבד, הספקים הרציניים בשוק מרחיבים את האחריות ל-3 שנים.

אם מעבד עובד בשנה הראשונה, סיכוי של 99.99% שהוא יעבוד גם מעל ל-7 שנים בלי בעייה.

ואתה חייב להודות שכרטיס מסך מובנה של ATI 4250 לוקח כמעט כל כרטיס מובנה של , וגם תומך בממשק הגרפי של WIN7 במלואו...

לפני שאתה פולט שטויות, כדאי שתבחן את עצמך. ה-HD3000 מסוגל להריץ אפילו SC2 על רזולוצייה נמוכה. גם אם מכוונים לליבה החלשה יותר,

HD2000, היא מספיק חזקה לא רק לממשק הגרפי של WIN7 אלא גם להרצת סרטי 1080P בתלת מימד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...