NBA2K12 - הדיון הראשי. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NBA2K12 - הדיון הראשי.

KingYes

Recommended Posts

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי את 11 ל-PS3 (אבל זה לא מה שמשנה פה).

רק עכשיו יש לי זמן ואני מתחיל ממש לשבת על זה.

השאלה היא האם יש משהו ב- 12 ששווה בשבילו לקנות את המשחק החדש או ש-11 מספיק לנובים ב- NBA2K כמוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gman אני חושב ששוה לקנות את החדש בגלל שהם שיפרו את משחק ה low post ב11 ממש קשה להוריד מישהו לאותיות

משחק השלשות השתפר גם כן אולי אפילו יותר מדי קל לקלוע שלשות , נושא ה loos balls הרבה יותר אמיתי

ב11 אתה יכול לכדרר "לתוך" חבר שלך לקבוצה והכדור ישאר "דבוק" לשחקן שלך ב12 אם בטעות תתקל ברכז שלך הכדור יפול לפרקט

כל נושא חטיפת הכדורים יותר קל , ב11 ממש קשה לעשות חטיפה אפילו לרכז קטן ומהיר

אני גם חושב שהגרפיקה יותר טובה

ובכלל משחק ה my player ממש יותר משופר :כל נושא מסיבות העיתונאים - התשובות יותר ברורת, הדראפט-יש ראיון עם הGM של הקבוצות שבוחרות אותך, וניהול הקרירה שלך - אתה מקבל כסף ובכסף הזה יכול

לשפר את המוניטין של השחקן שלך או לאמן אותו על דברים בסיסים, כל זה לא לא היה קודם ב11

אני חושב שחרשתי את 11 ואני באמת חושב ש12 יותר מושקע

ממליץ בחום :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני משחק בגרסת ה- PS3 ויש לך אופציה ללמוד את כל מהלכים בעזרת אופציית ה- Training Camp.

NBA2k זה משחק שפשוט אי אפשר לשחק אותו עם המקלדת , ואם כן אז אתה מפסיד הרבה מאוד תרגילים.

ההמלצה למחשב זה לשחק עם Controller.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי כבר GAMEPAD של לוגיט'ק (F510), וזה חוויה מטורפת.. אבל השאלה האם יש עוד טיפים שאין שמה..

כי תאכלס, ללמוד את המהלכים זה מגניב וזה.. אבל באמצע משחק, קשה מאוד לשלב אותם...

אכן , לפי דעתי המשחק הזה פשוט קשה מידי , עד היום , יש מהלכים שאני לא מצליח לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זובי מהלכים. אני לוקח כדור וקולע. אם אני רואה שחקן פנוי הוא מקבל מסירה.

40 נקודות למשחק זה מספיק טוב (עדיין די בהתחלה, עד סוף העונה אעבור את ה-50 למשחק :) )

עריכה:

ב-my player עשיתי PG בגובה המקסימלי. זה אמנם מוריד מהנקודות שמקבלים אחרי משחק, אבל זה שאני כזה גבוה מוסיף לי ריבאונדים, קשה לחסום אותי (לפחות לגארדים ששומרים עלי), קל להוריד גארד נמוך ממני לפוסט ועוד המון יתרונות. זה שאני PG אומר שהכדור אצלי כמעט כל הזמן (כמו שצריך :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...