מפרט שהרכבתי (6000 ש"ח) + המלצה למסך טלויזיה 24+. 8000 ש"ח סה"כ - SSD בנפרד - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט שהרכבתי (6000 ש"ח) + המלצה למסך טלויזיה 24+. 8000 ש"ח סה"כ - SSD בנפרד

hero

Recommended Posts

ציטוט פגז. תודה.

אגב, מה לגבי האפשרות של לקחת core i7 960 ולעשות לו OC?

קראתי פעם ביקורת והבנתי ממנה ש-clock to clock דווקא דור ראשון של core ix יותר מהירים.

שוב, תודה רבה.

לגבי זיכרון - האם תזמונים נמוכים של DDR3 באמת משפרים ביצועים? בזמנו (DDR1...) זה היה מדובר במשהו זניח לחלוטין (1% שיפור או משהו מגוחך כזה).

אגב רק עכשיו שמתי לב ש- Z68 PRO3-M זה micro-atx. לא עדיף לקחת לוח בתצורה מלאה??? יש לו גם רק יציאת pcie 16 אחת שזה ימנע ממני להפוך את כרטיס המסך לכרטיס dedicated פיזיקה (לא נראה לי רלוונטי אבל מי יודע מה יהיה בעתיד).

חוזר על בקשתי להמלצה למסך 24+. כרגע נוטה לקנות את ה-p2770hd של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מכיוון שלא היה לי מעולם i7 אני לא רוצה לענות על השאלה הזו ולהטעות אותך כי לא עשיתי את ההשוואה בעצמי.

לגבי הזכרונות, תזמונים נמוכים יותר אומרים שיפור בביצועים של הזכרון אבל יש גם סיכוי להתקל בבעיות יציבות אחרי הורדה של תזמונים ולמצוא בדיוק את התזמון האופטימלי של כל סטיק זו עבודת נמלים ובדיקות של שעות. הכי טוב פשוט לעשות HARD SET לתזמונים שכתובים על הזכרון שלך בביוס ולהגדיר את המתח לפי הגדרות היצרן. אצלי התזמונים הם 5-5-5-15 מאז ומתמיד. לגבי שיפור בביצועים? לא יודע להגיד לך כי לא נגעתי בתזמונים מעולם, ניסיתי פעם אחת להוריד את התזמונים ל-5-5-4-12, עשיתי בדיקת יציבות ב MEMTEST והכל עבר חלק, שיפור ביצועים מבחינת מהירות לא ראיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שערכתי את ההודעה שלי עם החלק הזה ממש באותו רגע שהשבת לי לגבי התזמונים.

ASROCK Z68 PRO3-M הוא בתצורת micro-atx. לא עדיף לקחת לוח בתצורה מלאה??? יש לו גם רק יציאת pcie 16 אחת שזה ימנע ממני להפוך את כרטיס המסך לכרטיס dedicated פיזיקה (לא נראה לי רלוונטי אבל מי יודע מה יהיה בעתיד).

חוזר על בקשתי מהפורום להמלצה למסך 24+. כרגע אני נוטה לקנות את ה-p2770hd של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הכרטיס מסך, בשביל ה-4 משחקים שיש היום שתומכים ב Physx לשים כרטיס יעודי נשמע לי טפשי, פיזיקס בדרך כלל גם סתם מוריד את הביצועים ולא מספק שינוי ויזואלי מהותי, לא צריך להיות שיקול בשבילך.

כן הלוח קטן ולא תומך ב-CF\SLI, אם אתה רוצה את האפשרות להוסיף מערך בעתיד תצטרך לוח בתצורה מלאה.

אם בא לך להתפנק: http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=3000

לגבי מסך אני לא יכול לעזור לך יותר מדי כי אני אישית מחבר את המחשב שלי לטלוויזיה ואני לא יותר מדי מתעניין בשוק המסכים בשנתיים האחרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלושה עמודים ועדיין לא ענית לגיל מדוע אתה הולך להוציא 500 ש"ח יותר על 2600K במקום 2500K

משום מה הפורום לא שמר את המפרט של המחשב שלי.

בוא רק נגיד שזו מערכת פנטיום 4 שעברה 4 שונים ושני ספקי כוח. יציבה פלס.

זה הכיוון גם הפעם (עזבו כדאיות כלכלית ובלה בלה).

ברור שהיום אין הבדל בין 2500K ל-2600K. אבל עוד 5 שנים יהיו.

ואותו דבר לגבי physx - זה לא שאני חושב לשים כרטיס ייעודי עכשיו... אבל מי יודע מה יהיה עוד 5 שנים. זה הייתרון של pcie - אפשר לשרשר.

עשיתי קצת גוגל על , וואללה, מאתרים בחו"ל אני לא מוצא הסבר להתלהבות בפורום.

הלוח באמת נראה לי סבבה אבל שוב, לאור העובדה שזו מערכת לטווח ארוך, למה סקודה? :)

יש לו איזה יתרון שאני לא מודע אליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהיום אין הבדל בין 2500K ל-2600K. אבל עוד 5 שנים יהיו.

אם כבר, מה שנכון הוא ההיפך.

עכשיו אתה עוד תראה הפרש כלשהו. בעוד 5 שנים הביצועים יהיו קרובים יותר כי הדרישות יעלו וההפרש בין המערכות הישנות יקטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב על זה ככה: ה-2600 לא באמת חזק יותר מה-2500 (אם נתעלם מה-200MHZ שנעלם בעת ביצוע OC) הוא פשוט כולל HT מה שמאפשר

ליישומים מסויימים שנכתבו מראש כך שהם ינצלו זאת. משחקים לא.

אם כבר, מה שנכון הוא ההיפך.

עכשיו אתה עוד תראה הפרש כלשהו. בעוד 5 שנים הביצועים יהיו קרובים יותר כי הדרישות יעלו וההפרש בין המערכות הישנות יקטן.

אם אתה בונה מחשב לעוד 5 שנים גם 20000 ש"ח לא יעזרו לך

תודה על ההערות. אני בכ"ז מעדיף לקחת 2600k.

http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Core+i5-2500K+%40+3.30GHz

אני מחליף עכשיו מערכת שקניתי במקור לפני משהו כמו 9 שנים... שדרגתי הכל חוץ מלוח ומעבד.

נראה לי שלא הבנתם את הלוגיקה שלי פה, בלי להיכנס עכשיו לדיון העקר והמיותר אם מדובר במשהו שהוא נכון כלכלית או לא.

ובחזרה לנושא הדיון כרגע, אפשר לקבל הסבר למה ולא או אסוס? כי באמת שמבחינתי על לוח ומעבד אני מוכן לשים את הכסף במידה והם עדיפים אפילו במעט.

נראה לי שאני לוקח p2770hd. מישהו מכיר?

שוב תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתה רוצה להגיד על הבנצ'מרק הזה. ודאי שה-2600K מהיר יותר, השתמשו בתוכנה שמנצלת ריבוי נימים וכך היא מקבלת בוסט.

אין כאן עניין של נכון כלכלית או לא (למרות שזה בפירוש לא כלכלי) יש כאן עניין שאתה לא תרגיש הבדל בביצועים ביניהם - לא היום ולא עוד 5 שנים.

אילו היית עורך גרפי, מקודד, מקמפל וכולי, היית מנצל ריבוי נימים ועל כן היינו בפירוש ממליצים על 2600K.

שנית, אם אתה מתכנן לבצע OC ולקבל תוספת גבוהה לביצועים, תצטרך בשלב כלשהו לבטל את ה-HT בביוס בשביל לקבל יותר יציבות ולרדת בטמפ'

ואז קיבלת 2500K עם שם אחר ותג מחיר גבוה יותר.

למה אסרוק? כי זה למעשה עם שם אחר ועם תג מחיר אטרקטיבי. למה לא אסוס? כי זה אסרוק עם מחיר גבוה יותר. למה לא ג'יגהבייט? כי כדי

לקבל לוח מקביל בביצועים שלו לאסרוק תצטרך להוסיף כסף. הלוח z68 pro 3 הוא לוח מצויין, מכיל את כל הפיצ'רים שלוחות Z68 מציעים ואוברקלוקר נהדר.

p2770hd הינו מסך עם פאנל TN נחות. באותו מחיר בדיוק תוכל לקבל 32" עם פאנל עדיף.

עוד דבר. אתה באת להנה על מנת לקבל ייעוץ. אם אתה בא ומזלזל בידע הרב והניסיון של חלק מהאנשים כאן, שיבושם לך. אנחנו רק מייעצים

ובסופו של דבר זו החלטה שלך מה לקנות.

זה מזכיר לי בחור שנכנס לחנות של רולקס, מבקש המלצה לשעון ובסוף מנפנף ב-G-Shock שלך "עלה לי 200 ש"ח ועובד עד היום!".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...