איך המחיר שקיבלתי מבזק בינלאומי ? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המחיר שקיבלתי מבזק בינלאומי ?

Gamer1351

Recommended Posts

יקר נורא! אני בנטוויז'ן ב10 מגה עם ממוצע של 21 ש"ח לחודש+ גיימר.

עכשיו ברצינות מה מטרת הדיון שפתחת? אתה רוצה בחינם כל השנה?

מה שכן הייתי מציע לך לעשות אצלהם אחרת תסבול במשחקים וביוטיוב ברוב שעות היום (אלא אם כן הם תיקנו את זה בחודשים האחרונים מה שלא נראה לי, בהתחשב בכמות דיוני ההתבכיינות שפתחו עליהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגיימר אני מודע שהכל עובד טוב אצלהם, אפילו מצוין ויותר טוב מהחברות האחרות, אבל אני לא חשבתי שאני צריך לשלם כזה מחיר מופרז בשביל לקבל נורמלי + כמות הסיבוכים שהם העבירו אותי עד שהיו מוכנים לתת לי מחיר נורמלי (שעדיין היה כמעט פי 2 מהנוכחי) גרמו לי לעזוב לעכשיו. הבעיה היא בלי גיימר ששם דופקים אותך בטירוף רוב היום פשוט בושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גם שאי אפשר לסמוך עליהם שבאמת יגבו כמה שסיכמו איתך.

לי אמרו בטלפון מחיר אחד (אחרי שעה וויכוח כדי לקבל מחיר נורמלי ללא התחייבות) ובפועל גבו ממני הרבה יותר.

וזה (תקלטו את העוול) אחרי שהתקשרתי להתנתק כי גבו ממני מחיר יקר.

פעמיים עשו לי את אותו תרגיל ומרחו אותי בשקרים וגנבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מחיר מופרז-אתה יכול להסביר יותר-על מה אתה משלם.

בהקשר מחירים שסגרתי איתם בטלפון,לי לא היה שום בעיה+שלחו לי מיכתב גם הספק וגם התשתית,לגבי סיכום מחירים שסגרתי איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ברצינות מה מטרת הדיון שפתחת? אתה רוצה אינטרנט בחינם כל השנה?

מה שכן הייתי מציע לך לעשות גיימר אצלהם אחרת תסבול במשחקים וביוטיוב ברוב שעות היום (אלא אם כן הם תיקנו את זה בחודשים האחרונים מה שלא נראה לי, בהתחשב בכמות דיוני ההתבכיינות שפתחו עליהם).

גיימר לא משפיע על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ברצינות מה מטרת הדיון שפתחת? אתה רוצה בחינם כל השנה?

מה שכן הייתי מציע לך לעשות אצלהם אחרת תסבול במשחקים וביוטיוב ברוב שעות היום (אלא אם כן הם תיקנו את זה בחודשים האחרונים מה שלא נראה לי, בהתחשב בכמות דיוני ההתבכיינות שפתחו עליהם).

דבר ראשון אין לי שום סבל מהם. אני בתשתית על 12 בהוט, בבזק משלם על 2.5 ספק , מקבל 12 מגה מהירות כל שעות היום, יודע שבתכלס אני משלם 15 על 12 מגה .

דבר שני אל תבלבל את המוח שאתה משלם 21 על 10 מגה. המחיר הכי זול שם זה 19.9 מחיר עובדים ל 10 מגה בלי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...