מה הפתרון הזול ביותר לצפייה בסרטים וסדרות מהמחשב, על הטלוויזיה.. ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הפתרון הזול ביותר לצפייה בסרטים וסדרות מהמחשב, על הטלוויזיה.. ?

Pythagoras

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי המון סרטים וסדרות על המחשב (על הכונן הנייד יותר נכון) ואני מעוניין לראות אותם בכיף של הסלון מול המסך LCD שלי (שתומך HD כמובן).

יש לי בסלון PS3 אבל כל התוכנות החינמיות לסטרימינג(כמו ה ps3 media server) ממש מעצבנות, סרטים על הזמן נתקעים וקשה להריץ קדימה ואחורה, כמו כן אין לי אפשרות לחבר את הכונן הנייד ל PS3 כי הוא לא מזוהה שם :-\ .

הטלוויזיה גם רחוקה מהמחשב לכן אי אפשר לזרוק כבל ארוך או משהו כזה, זה גם נשמע לי קצת לא נוח.

בקיצור מה הפתרון הנוח ביותר לדעתכם ? האם לקנות סטרימר או או פתרון אחר ?

אני ממש לא מעוניין להוציא הרבה כסף כרגע, לא יותר מ 800-1000 גג...

אשמח לשמוע רעיון לפתרון

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה מעביר ל PS3 ב WIFI? יש לך אפשרות להעביר כבל רשת לאזור הסלון?

היי ותודה על התגובה המהירה.

כיום אני מעביר סרטים ב WiFi דרך ה PS3 בעזרת תוכנה שנקראת ps3 media server, היא סבירה רוב הזמן אבל קורה המון שסרטים נתקעים.

כבל רשת לסלון אפשר כן למרות שלא הכי נוח כל פעם לקפל אותו. איך זה יכול לעזור לי אבל ? אתה מתכוון שאולי כדי לחבר את ה PS3 חוטי ולא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ותודה על התגובה המהירה.

כיום אני מעביר סרטים ב WiFi דרך ה PS3 בעזרת תוכנה שנקראת ps3 media server, היא סבירה רוב הזמן אבל קורה המון שסרטים נתקעים.

כבל רשת לסלון אפשר כן למרות שלא הכי נוח כל פעם לקפל אותו. איך זה יכול לעזור לי אבל ? אתה מתכוון שאולי כדי לחבר את ה PS3 חוטי ולא ?

חיבור חוטי מתבקש. אל תקפל אותו, פשוט תוליך אותו איכשהוא לשם באופן קבוע. גם כבלים ארוכים אינם יקרים היום. זה יהיה הפתרון הזול ביותר.

אם עדיין לא תהיה מרוצה, אז תוכל לקנות איזה סטרימר פשוט וטוב כמו האקסטרימר סיידווינדר וגם אז חיבור חוטי יחסוך ממך את הצורך ללכת הלוך וחזור עם הדיסק הנייד שלך ככה שלא תזרוק כסף לפח בכל מקרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיבור לא מספיק מהיר לתוכן HD בדרך כלל.

היו לי בעבר הרבה בעיות עם שידור תוכן HD דרך חיבור . השרת שלי יושב בסלון, הוא מחובר היום ל-LCD, אבל בעבר צפיתי בסרטים שהיו מאוחסנים עליו במחשב בחדר השינה (ועדיין מדי פעם אנחנו רואים שם סרט).

אחרי הרבה התעסקויות הצלחתי להגיע למהירויות שידור של 3 עד 10 מ"ב/שניה.

בדרך החלפתי את הראוטר ואת כרטיס הרשת האלחוטי במחשב המרוחק (קניתי את שניהם מתוצרת tp-link).

הראוטר היה קרוב לרמקול וגיליתי שמדובר היה במקור הפרעה קשה ביותר, לאחר שהרחקתי אותו - נצפה שיפור מרשים ביותר.

בדקתי עם סורק WIFI את הרשתות של השכנים ובחרתי לרשת שלי ערוץ פנוי ככל הניתן.

היום התקשורת מספיקה לצפיה ברוב תכני FHD בלי קפיצות. לפחות חלק מהדברים שציינתי מעלה אתה יכול לנסות בבית מבלי להוציא כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[table] [tr] [td] Giada Slim-i23 Intel GMA 4500HD, 2G DDR3, 320GB, HDMI, White [table] [tr] [td]product_add_to_cart.gif product_reviews.gif[/td] [td][/td][/tr][/table] אחריות: אחריות שנה

מק"ט: GSI23-W

• סוג: Home
  • מעבד: Intel® Celeron® Processor SU2300 (1M Cache, 1.20 GHz, 800 MHz FSB)
  • דיסק קשיח: 320G SATA2 2.5"
  • זכרון: 2GBDDR3 1066 SO-DIMM x 1
  • כרטיס מסך: X4500HD
  • כרטיס קול: AUDIO-Out/MIC-in
  • מארז:
  • ספק כוח: 24W
  • תוכנות: Without

[/td][/tr][/table]

זה קצת עולה על 1000 ש"ח .. יחד אם זאת זה יכול להיות פתרון מדליק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכם על כל הרעיונות ;)

לגבי כבל לחיבור המחשב ל PS3, מה אני בדיוק צריך, כבל רגיל או שיש איזה קאט'צ ? (ראיתי ברשת כבלים מוצלבים ועוד כמה...)

תלוי איך אתה מחבר? מהמחשב או מהראוטר? כעיקרון רצוי כבל CAT6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איך אתה מחבר? מהמחשב או מהראוטר? כעיקרון רצוי כבל CAT6

מחבר דרך הראוטר, אז אתה אומר CAT6 ארוך ? בנוסף,האם בכלל אפשר לטעות כאן ? כלומר אם אקנה CAT 6 ובעצם היה צריך רק CAT5 אז זה לא יעבוד, או שסתם קניתי כבל יקר יותר אבל זה יעבוד תקין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעבוד. CAT6 פשוט יותר טוב ותומך בחיבור 1G (אם הראוטר שלך תומך). בכל מקרה עדיף CAT6 לטעמי.

סגור, הולך לקנות לי אחד עכשיו.

תודה רבה, עזרת המון ;)

אעדכן כאן אחרי שאסדר את החיבור (מקווה שלא אסתבך עם ההגדרות לחיבור קווי ב PS3)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...