סליחה על הפעם הקודמת ובבקשה לענות לבקשה . - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סליחה על הפעם הקודמת ובבקשה לענות לבקשה .

לביא2112

Recommended Posts

אני מצטער על הדיון האחרון שלי http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=512985.10

ואני מצטער ששאלתי עוד פעם פשוט בסוף אני צריך מחשב יותר זול ואני לא מבין הכי גדול במחשבים לכן שאלתי מחדש על מפרטים יותר זולים אז סליחה ובבקשה תבנו לי מפרט סופי אם יש כמה אנשים עם עוד כמה דעות לעוד מפרטים אקבל בשמחה ( עדיף דעות למפרט יותר זול ) אני רוצה את הדברים שרשמתי בפעם הקודמת רק עם שני כוננים קשיחים של 500 GB של מה שהציעו לי ( אחד לגיבוי ) לא אחד של 1000 או אחד של 500 ועוד אחד של 1000 .

ומערכת הפעלה פרימיום עברית 64 סיביות כרטיס מסך 6870 או 560 אבל כמה שיותר זול בבקשה .

לוח אם עם לפחות 4 חיבורים של USB וחיבור אחד של USB 3 וחיבור אחד של חיבור אודיו ושאר החיבורים שצריכים למחשב רגיל ( אם יש עוד הצעות שכדי לי להוסיף לכניסות של הלוח אם אני אשמח לשמוע ) .

זיכרון 8 GB .

מעבד i5 עם 4 ליבות עדיף נראה לי 2500 ( אם 2400 הוא 4 ליבות כי יש הפרש של 72 ש''ח ) .

מחשב שקט 8/7 עדיף 7 אם הפרש דיי גדול במחיר .

וכל שאר הדברים שצריך בלי ציוד היקפי כמו מסך מקלדת וכו' .

אני נורא מצטער על מקודם אז בבקשה באו נגמור עם הסיפור ואם תרשמו לי מפרטים תשתדלו לעשות כמה שיותר זול ולא עם הפרשי יכולת גדולים אחד מהשני .

סליחה ששיגעתי אתכם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכבתי לך את המפרט שביקשת, אך הוא חורג בכ150 ש"ח מן היעד המקורי שלך:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il .

מעבד:

Intel Quad Core I5 2400 Quad Core 3.1GHZ 1155 6MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪802

קירור למעבד:

ZALMAN 7000V Al SI EDITION - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪37

לוח אם:

Gigabyte GA-P61-USB3-B3

כמות: 1 - מחיר: ₪413

מארז:

Antec Sonata 2 + FSP 500-60GHN PSU - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪471

זיכרון:

Kingston 4GB DDR3 1333

כמות: 2 - מחיר: ₪125

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 500GB Sata II 16MB SpinPoint F3

כמות: 2 - מחיר: ₪200

כרטיס מסך:

SAPPHIRE HD 6870 1GB GDDR5 PCIE DVI HDMI - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪789

כונן אופטי:

SONY NEC DVDRW DVR x 24 SATA AD7280S BLACK

כמות: 1 - מחיר: ₪105

תוכנות:

Microsoft Windows 7 Home Premium Hebrew 32/64 BIT COA + DISK - למערכות חדשות מלאות ומחשבים ניידים בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪373

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

המהרת מערכת מחשב:

אני מעוניין בהמהרת המעבד

סה"כ: ₪3640

.

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3568 ₪

..b6nh9rej

ניתן לסגור את הפער על ידי:

א'- וויתור על 3.0 וירידה ללוח אם קטן יותר

ב'- ירידה לכרטיס מסך HD6850

ג'- ירידה ל4GB במקום 8GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט לא רע, אבל כן הייתי עושה בו כמה שינויים:

1. SONATA 2, הוא לא בחירה מתאימה במיוחד, יש שקטים למדי, מאווררים יותר, זולים יותר שיהיו עדיפים פה.

2. הקירור, לא שקט במיוחד ולא מהאפקטיביים ביותר, קירורים כמו TX3, FREEZER 7 ודומיהם יהיו שקטים יותר ואפקטיביים יותר, וכמובן יקרים יותר בכמה עשרות שקלים..

3. כדאי לשים לב שבתוספת מחיר זניחה לחלוטין יש גרסאות טובות יותר של 6870, הן עם OC מהמפעל והן עם קירורים טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפשרות הבאה תהיה מעולה ומספיקה בהחלט לשימושים שלך :xyxthumbs:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Quad Core I5 2400 Quad Core 3.1GHZ 1155 6MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪802

קירור למעבד:

ZALMAN CNPS5X SI EDITION - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪112

לוח אם:

Gigabyte GA-PA65-UD3 for 1155

כמות: 1 - מחיר: ₪462

מארז:

SilverStone Precision Black X1 120MM + Silverstone Strider 500W- ברכישת מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪480

קירור למארז:

Scythe 120mm Slip Stream 1200RPM 68.54CFM / 24.0dBA

כמות: 1 - מחיר: ₪41

זיכרון:

Corsair 4GB Single Stick Values Select Retail DDR3-1333

כמות: 2 - מחיר: ₪125

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 500GB Sata II 16MB SpinPoint F3

כמות: 2 - מחיר: ₪200

כרטיס מסך:

Gigabyte GTX570 1280MB GDDR5 Ultra Durable - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪1490

כונן אופטי:

SONY NEC DVDRW DVR x 24 SATA AD7280S BLACK

כמות: 1 - מחיר: ₪105

תוכנות:

Microsoft Windows 7 Home Premium Hebrew 32/64 BIT COA + DISK - למערכות חדשות מלאות ומחשבים ניידים בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪373

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

סה"כ: ₪4515

מתחרים בכל הצעה ומפרט בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4425 ₪

http://tms.co.il/preview/spec/swflrzt3

מפרט חזק במיוחד לגיימינג כבד, שקט רמת רעש בערך 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר בבקשה לשנות לכרטיס מסך 560 ולא 570 ולא צריך אוברקלוק וגם בבקשה לשנות לוח אם כי שמעתי שאין לו USB3 ו יציאת אם יש לו אז להשאיר ובבקשה לשנות לפי עצת yz101 א. SONATA2הוא לא בחירה מתאימה במיוחד, יש שקטים למדי, מאווררים יותר, זולים יותר שיהיו עדיפים פה.

ב. הקירור, לא שקט במיוחד ולא מהאפקטיביים ביותר, קירורים כמו TX3, FREEZER 7 ודומיהם יהיו שקטים יותר ואפקטיביים יותר, וכמובן יקרים יותר בכמה עשרות שקלים..

אז בבקשה לשנות למשהו שקט יותר רמה 8/7 אם אין הבדל מחיר גדול אז עדיף 8 ולא יקר ממש ואם המעבד 2400 לא 4 ליבות אז בבקשה לשנות ל 2500 ותודה על העזרה עד עכשיו . סליחה ששיגעתי אותכם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פשוט אני יודע על מחשבים אבל אני לא יודע איזה סוג של כ. מסך 560 אני צריך למשל יש ב 900 או 930. ( סתם הקרצה ) אותו דבר מאווררים ומארזים אני לא יודע איזה סוג לקחת ואיזה מחיר ואיזה שקט זה יעשה 8/7 ואיזה גודל מארז אני צריך וגם אני לא יודע איזה לוח אם אני צריך בשביל USB3 ויציאת ושאר הדברים בקיצור אני לא יודע לבנות מחשב אז בבקשה אם תוכל לבנות לי אני ישמח .

תודה רבה על העזרה עד כה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה?

בנו לך מפרט, אתה רוצה לשנות בו דברים תשנה לבד וזהו.

לא יודע איזה לוח אם? תקרא את הנתונים שלו.

אתה רוצה לשנות קירור? תשנה לבד

אתה לא יודע אם המעבד הוא מרובע ליבות? (למרות שכתוב בכותרת שלו) אז תכתוב את הדגם בגוגל ואם צריך תשנה לבד.

אין טעם לבנות לך עוד מפרטים.

ותתחיל להשתמש בסימני פיסוק אי אפשר להבין אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי הלוח אם ששמתם לי הוא ללא יציאת וזה כן זה מתאים למפרט האחרון שרשמתם לי Gigabyte GA-H67MA-USB3-B3 ?

והקירור אני לא יודע איזה מתאים למפרט ואיזה שקט הוא עושה אז בבקשה תרשום לי אחד וגם אותו דבר הכרטיס מסך אני לא יודע איזה 560 אני צריך אז בבקשה תרשום לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק.

בנו לך המון מפרטים אפשריים בדיונים שפתחת (וגם לא נעלתי לך אותו כי הוא ממילא לא היה לפי חוקי הפורום) וכל פעם אתה רוצה משהו אחר ומוסיף פרטים לאחר שהשקיעו בך זמן ובנו עבורך מפרטים מתאימים.

את מפרטי הבסיס (והרבה מעבר) יש לך, השאלות שאתה שואל עכשיו הן יבשות וטכניות- משהו שאתה תוך 5 דקות יכול לבדוק ברשת לבדך, זאת כבר עצלנות.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...