הכל על אייפון 4S - השקה,"שירי",מחירים,הערות והארות - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכל על אייפון 4S - השקה,"שירי",מחירים,הערות והארות

KoM

Recommended Posts

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין למה לחזור לעיצוב אחרוי משופע כמו באייפון 3?

הגב הישר באייפון 4 היה בסדר גמור!!! ככה אפשר לשים אותו על השולחן ועדיין לעבוד עליו בלי שהוא יזוז

ולגבי השיפורים האלה.....

חארטה חארטה ועוד חארטה

זה לא שלא צריכים אותם, להיפך, זה אכן שיפורים אבל כל עוד הם לא משפרים ד-ר-ס-ט-י-ת את הסוללה כל זה שווה לתחת

ולאלה שטוענים שהאנדרויד יותר גמיש מהאייפון בגלל שזה קהילה פתוחה....

תתקינו סידיה על האייפון ותראו כמה דברים יש שם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ ממסך HD, המפרט דומה לS2...

לS2 יש 1GB RAM וככה גם לנקסוס הבא

לS2, בדגם האחרון שהוציאו, יש מעבד כפול ליבה במהירות 1.5GHZ, ככה גם לנקסוס..

אז... מה חדש פה?

מה גם שמסך ברזולוציה כ"כ גבוה, עבור מפרט שכזה קצת מדאיג אותי מבחינת ביצועי המכשיר...

כמות הג'יגה הרצים היא לא הדבר היחיד. המכשיר צפויי לבוא עם SOC מתקדם יותר- צריכת חשמל נמוכה יותר, מעבד גרפי טוב יותר, תמיכה בעוד דברים (דור רביעי ושבב לדוג'), ביצועים טובים יותר וכו'.

וכמובן אנדרואיד 4 - Ice Cream Sandwich

בנתיים עוד מוקדם לומר, אבל אני חושב שיצא מכשיר פגז. מה גם שע"פ חלק מהשמועות יצאו כמה מכשירים, כל מכשיר מיצרנית אחרת ולכל מכשיר ייחוד משלו. אולי מישהו ייצור Play עם חומרה חזקה לדוג'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולאלה שטוענים שהאנדרויד יותר גמיש מהאייפון בגלל שזה קהילה פתוחה....

תתקינו סידיה על האייפון ותראו כמה דברים יש שם!!!

תודיע לי כשתצליח להריץ FLASH באייפון 4.3.3 ולשים וידג'טים שימושיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודיע לי כשתצליח להריץ FLASH באייפון 4.3.3 ולשים וידג'טים שימושיים

אין פלאש באופן רשמי [אע"פ שיש כבר דפדפנים לאייפון שאפשר להריץ עליהם פלאש], אבל בשביל מה צריך פלאש? פלאג אין מיותר שעוד שנה-שנתיים הולך להזנח מהעולם בכל מקרה, אפילו בעולם המחשבים הנייחים.

ולגבי ווידג'טים - יש אלפים. רק תבחר. ניתן להתקנה תוך שניות דרך הCYDIA. והחלק המצחיק שגם כמעט כל הווידג'טים המוצלחים של האנדרויאד עברו המרה לגרסא הפרוצה של האייפון.

בקיצור, חרטא וזה לא צריך לעמוד בתור שיקול האם לקחת או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מצחיקים אותי עם הלעג שלכם על תמיכה בפלאש.

גם אני עד לפני חודשיים הייתי עם 3GS, למעלה משנה וחצי איתו.

גם אני בתמימות חשבתי שתמיכה בפלאש מיותרת וכו' וכו'...וכל אתר שיש בו פלאש אז גם ככה בטח יש לאתר הזה אז מה הביג דיל?

וואלה, זה באמת ביג דיל. משעברתי ל S2 לפתע כל אתר שאני נכנס אליו מוצג בצורה נפלאה, 100% כפי שהוא במחשב וזה מדהים.

לא מאט את המכשיר ולא מפריע לתיפקוד שלו, וזורם נהדר... ופתאום כל האפליקציות המיותרות שהיו לי רק כדי לחפות על כך, מסתכמות כעת ב bookmarks הרגיל שלי. ולא לציין שלרוב אנחנו שוכחים שמדובר רק בטלפון ומבצעים איתו פעולות כל של מחשב, ואז זה מאוד מעצבן שיש אתר כלשהוא שלא עובד לנו.

ואל תקשקשו על "גם ככה עוד שנתיים יוצא משימוש", כי שנתיים זו תקופת חיים של פלאפון (או שניים) אצל רוב האנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בינתיים לא רואה שום החלשות של תמיכה בפלאש, להיפך.

יותר ויותר אתרים שאני מנסה לגשת אליהם דרך ה- מבקשים ממני פלאש.

מה גם, שמבחינתי מכשיר שאני יכול להכנס לתיקיות השיתופיות במחשב שלי

דרך ה- WiFi ולהעתיק קבצים מהמכשיר למחשב ולהיפך,

וכל זה בלי לפרוץ אותו, אלא ע"י התקנת אפליקציה פשוטה וחינמית אחת(ויש כמה כאלה), עושה את כל ההבדל.

שלא נדבר על זה שאין אפליקציית שעון מעורר נורמאלית ב שמנגנת רשימת השמעה

עד שאתה לא קם ומשתיק את המכשיר בעצמך(ככה אתה גם מרגיש שאתה מתעורר עם רדיו ששם שירים שאתה אוהב).

לסיכום, בכל אחד מהמכשירים ומערכות ההפעלה יש את הייתרונות והחסרונות והם רבים, שכל אחד יבחר מה שטוב לו

ויספיק לבלבל את השכל שמה שהוא בחר הכי טוב אחרי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פלאש באופן רשמי [אע"פ שיש כבר דפדפנים לאייפון שאפשר להריץ עליהם פלאש], אבל בשביל מה צריך פלאש? פלאג אין מיותר שעוד שנה-שנתיים הולך להזנח מהעולם בכל מקרה, אפילו בעולם המחשבים הנייחים.

ולגבי ווידג'טים - יש אלפים. רק תבחר. ניתן להתקנה תוך שניות דרך הCYDIA. והחלק המצחיק שגם כמעט כל הווידג'טים המוצלחים של האנדרויאד עברו המרה לגרסא הפרוצה של האייפון.

בקיצור, חרטא וזה לא צריך לעמוד בתור שיקול האם לקחת או לא.

כן בטח -והנבואה הזאת מגיעה מאיזה מקום ?

דברים לא מיתפוגגים סתם -צריך סיבה לזה

יש אתרים ותוכנות שעושים שימוש בפלאש ולא כולם יעברו לטכנולוגיה אחרת בשנים הראשונות שהיא מוצגת רק בגלל שאפל רוצה לתמוך בHTML5 -שגם ככה לא ברור לגמרי מה היא תיתן בפועל

ידוע רק החזון

בנוסף לזה אפשר ליצור דברים בפלאש ולישתמש בהם מעל HTML5 כמו שהיום זה מעל HTML4

סך הכל HTML היא שפת תכנות פשוטה

לעיצוב האתר אתה יכול לישתמש במגוון דברים (קיבצי תמונות\פלאש\וכו)

והמון מעצבי אתרים משתמשים בהם באופן קבוע

אז זה אולי יהיה נחמד מאוד למשתמש עם כל האתרים יהיו בנוים רק על HTML תיקני שופר משודרג

שיתמך מצוין בכל מכשיר עם דפדפן נורמלי

אבל להשיג את זה צריך תוכנת עזר מצוינת שתעשה מה שפלאש ופוטושופ ותוכנות אחרות עושות היום

ואני לא מכיר אף תוכנה כזאת

נכון יש לך תוכנות מאוד טובות שמאוד עוזרות בלבנות את הקוד של האתר

דברים כמו תבניות לינקים צבעים וכו וכו

אבל ברגע שאתה רוצה אתר באמת מעוצב בHTML לבד מאוד מאוד קשה לעשות את זה

והרבה יותר קל לעשות את העיצוב בתוכנות אחרות -ולא צריך איזה מעצב סופר מוכשר שיצליח לדחוף הכל ברק HTML

עכשיו אני לא שונא את ומאוד יכול להיות שיום אחד אני יקנה מיני מאק

אבל לא לתת פלאש רישמי זה לדפוק את המשתמשים

מה הבעיה לעשות את זה אפשרות שאפשר לכבות ?

מה הבעיה לתת 2 דפדפנים -אחד שלא יתמוך בפלאש ואפילו לא בקיבצי ותמונות -וישמור על זמן בטריה וביצועים טובים יותר ואחד שיתן כל תוסף שצריך לצפות באתרים כמו בPC ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את זה שמעליי :xyxthumbs: , בוא ננסה לשם שינוי להשאר בפסים של האייפון החדש.

שמועות על IPAD3 בהשקה הקרובה אין, לעומת זאת יש אולי דיבורים על ה- החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין חדש תחת השמש יותר מדי,

אפל לא יצאו עם חומרה מדהימה "כאסח אוברקלוקינג" כמו שיש תחרות על אינצ'ים וג'יגה-הרצים באנרו'.

לדעתי יהיה סה"כ ישור קו פשוט וקל- מצלמה 8, מסך אולי אולי 4", מעבד דואל קור A5 בדומה לאייפד, עיצוב דומה ל-4/ חדש בסגנון האייפד. אולי תמשיך תחרות הדקיקות מהאיפון 4.

סה"כ העילה החדשה של האייפון הבא- 4S/5 תהיה החומרה הכיביכול "חדשנית" לצד התוכנה החדשה- IOS5 שתקפיץ את המכשיר צעד קדימה ותיישר קצת קו עם האנרואידים למינהם. יש לציין שכמשתמש לשעבר שכיום משתמש באנדרו' הדבר שאני הכי "מקנא" בו הוא ה-ICLUOD שנראה מאוד נחמד. מעבר לך אני עדיין נאמן לאנדרו' עד שלא תהיה אופציה לעשות "גרור וזרוק" או להעביר סירטונים וכד' בלי לקודד אותם.

אבל כמו תמיד, נחכה בדריכות לראות אם ג'ובס יפתיע ויעלה לבמה סגנון האייפד או שקוק יתחיל במסורת חדשה של הצגת מכשירי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את זה שמעליי :xyxthumbs: , בוא ננסה לשם שינוי להשאר בפסים של האייפון החדש.

שמועות על IPAD3 בהשקה הקרובה אין, לעומת זאת יש אולי דיבורים על ה- החדש.

הם מבטלים את הדגמים הבסיסיים של האייפוד- קלסיק ושאפל.

http://tech.walla.co.il/?w=/4009/1864586

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה הצפי שלי אבל זה מבוסס על שמועות מיוטיוב

1-איפון 5 דומה לגלקסי S2 רק עם המערכת של אפל כמובן בגרסה חדשה והתפוח הנגוס

2-באופן לא אופיני להם יעשו לאיפון 4 עיצוב מחודש יורידו לו במחיר וישאירו אותו כמכשיר תקציבי

3-לא יכריזו על איפד3 -מוקדם מידי לזה לנוהג של אפל

4-יוצג טאץ חדש ויורידו לו במחיר הפעם

5-חלק מהנגנים שלהם יבוטלו וחלק יקבלו עיצוב ומחיר חדש

6-לא יהיו הפתעות גדולות במקינטוש כרגע

בכל מקרה לפי הערכה שלי -כן ניראה את אפל משנה כיוון בעניין של לשמור על מחיר קבוע ורק מוצר אחד בקטגוריה ולא חושב שיש להם הרבה ברירה -האנדרואידים מתחזקים ומכירות נגני בירידה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...