שאלה לגבי מהירות הורדה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי מהירות הורדה

Zeev86

Recommended Posts

יש מספר אתרים שמהם אני מוריד, לא משנה איזה קובץ, במהירות גבוהה בהתחלה, ואז כשחצי מהקובץ יורד, ההורדה נהיית איטית ואיטית יותר.

במי זה תלוי? (תוכנת הורדה, שרת, תשתית, ספק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אאשים את התוכנה או התשתית כלכך מהר. בתשתית לרוב מחסור ברוחב פס של 50% נחשב לתקלה (לפחות בבזק) . הורדות עובדות כמעט תמיד בTCP. בTCP אפשר לזהות אובדן חבילות ומתי שזה קורה הוא מוריד את הקצב. אובדן חבילות לרוב קורה בגלל עומס.

חוץ מזה יש גם של התצוגה בתוכנה . ככל שאתה מתקדם אתה מקבל ממוצע מדוייק יותר של מהירות של כל ההורדה אבל התוכנות לרוב הן מראות ממוצע רגעי (שניה אחרונה) כדי להראות מהירות הורדה נוכחית.

לספק יש גם אינטרס להוריד מהר בהתחלה ולהאיט את הקצב אחר כך(עיצוב תעבורה). הורדות גדולות גוזלות הרבה רוחב פס ממשתמשים שצריכים זמני תגובה מהירים יותר. עמודי WWW לרוב לא גוזלים הרבה רוחב פס אבל הם די שמנים. עדיין אי אפשר להשוות עמודים של 10 מגה ל הורדות של 500 מגה ומעלה. ההתחלה המהירה גורמת לגלישה באינטרנט להיות יותר חלקה .ההורדות עוברות אחרי כמה זמן למושב האחורי כדי לפנות מקום לאפליקציות שצריכות רוחב פס מינימאלי כמו צפיה בסרטונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספר אתרים שמהם אני מוריד, לא משנה איזה קובץ, במהירות גבוהה בהתחלה, ואז כשחצי מהקובץ יורד, ההורדה נהיית איטית ואיטית יותר.

במי זה תלוי? (תוכנת הורדה, שרת, תשתית, ספק)

אני לא ממש בקי בעניין, מישהו יכול לומר לי איך זה תלוי בתשתית??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...