ASUS U36SD רשמיים ראשונים (ביקורת מלאה בדרך) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS U36SD רשמיים ראשונים (ביקורת מלאה בדרך)

nafroman

Recommended Posts

שלום אנשים ,

התחדשתי לי במחשב נייד חדש U36SD, היות והיו לי התלבטויות רבות בנוגע לדגם הזה ולא מצאתי יותר מדי ביקורות ברשת

שממש אפשר להסתמך עליהם (לא YNET זה לא מקור אמין לדעתי בכל מה שקשור לביקורות מוצרים) אז החלטתי לשתף אתכם בסוג של ביקורת למחשב.

רכשתי אותו היום בשעות הצהריים כך שכל מה שנרשם כאן זה בגדר רושם ראשוני..בהמשך השבוע אני אכתוב ביקורת מלאה עם תמונות ובנצ'מרק

המחשב הוא למטרת לימודים - אני סטודנט ללימודי תוכנה (שנה שנייה ) והדברים שחפשתי במחשב הם קלות,עוצמה,זמן סוללה ומקלדת נוחה.

אז לעניין ...

דברים שישר בולטים לטובה :

- קל זו לא מילה !

- דק ! אם כי לא כמו מקבוק-אייר אבל עדיין לא רע בכלל ביחס למחיר .

- באנדל נחמד - מקבלים תיק נשיאה של בתוך הארגז ועכבר קטנטן גם כן עם לוגו של עליו .

- איכות הבנייה של המחשב בהחלט מפתיעה לטובה - ניסיתי להפעיל עליו לחץ עם היד בנק' שונות על המקלדת מלפנים ומאחור וניכר שהיא ממש קשיח

- המקלדת נוחה לגמרי יחסית למקלדות של HP וDELL וגם יחסית לדגמים אחרים של שיצא לי לבדוק בחיפושיי אחרי מחשב

- טאץ-פד (מולטיטאץ) נעים ונוח .

- המחשב בינתיים מתמודד ללא כל בעיה עם כל מה שזרקתי לעברו מבחינת מהירות. (רשימה בביקורת המלאה)

- שקט באופן מטריד (אם כי לא הרצתי עליו אף משחק/סרט HD עדיין - גם זה אני אשים בביקורת למרות שזה לא חלק מייעוד המחשב , רק התקנות בינתיים) .

דברים שישר בולטים לרעה :

- מסך מבריק זה בלשון המעטה (הזמנתי כבר מדבקת ANTIGLARE מEBAY)

- משטח חם יותר ממה שציפית וקראתי בפורומים שונים (בנק' הכי חמה במקלדת יש כרגע כ41 מעלות וברוב חלקי המקלדת הטמפ' היא סביבות ה37 מעלות - נמדד באמצעות טרמומטר לייזר)

- מגיע מותקן עם המון תוכנות זבל : סרגלים למינהם ,תוכנות חסרות מטרה ,משחקים ועוד. (לא משהו שאי אפשר להסיר..)

- המסך גמיש במעט ופחות קשיח מהחלק המרכזי.

- המיקום של הרמקולים נוראי והאיכות שלהם גם לא בדיוק מציאה.

אלו הנק' שישר בולטות במחשב הזה לטובה/רעה .. את הביקורת המלאה אני מקווה לסיים בהמשך השבוע..

עדכון : אמנם הטמפ' של המשטח הייתה חמה מהמצופה אבל שכחתי לציין פרט שולי שזה היה בזמן טעינה כאשר המחשב מחובר לכבל חשמל

ברגע שניתקתי אותו הטמפ' צנחה עד מאוד (לא מדדתי כמה) אבל לא המשטח לא הרגיש חם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שמונע ממני לקנות אותו עכשיו הוא איכות המסך- מהביקורות המעטות שקראתי עליו הוא נשמע בינוני מינוס... אני לא מדבר על הגלוסיות, אני דווקא אוהב מסכים גלוסיים ואין לי בעיה עם זה כי אני לא מתכוון לשבת איתו בשמש ובאמת כמו שאמרת מדבקרת אנטיגלר יכולה לפתור את הבעיה, השאלה שלי היא איך הצבעים? מרגישים אמיתיים וחמים או שיש טינט כלשהו? זוויות צפייה? קונטראסט? בהירות?

אני מתכוון להשתמש בו בלימודי עיצוב גרפי כך שחשוב לי שהמסך יהיה סביר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YNET הוא אתר חדשות נהדר בהשוואה למתחרים הישראלים שלו

אבל בכל מה שקשור לביקורות מוצרים , לא פעם ולא פעמיים יצא שראיתי ביקורת משבחת למוצר שניסיתי בעצמי והיה ההפך הגמור ממה שצוין בביקורת

כך שמאז אני נוטה לקחת בעברון מוגבל כל מה שמנסים למכור לי בYNET .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי שמע , אתה רוצה לסמוך על YNET סמוך על YNET

אני רק מציין עובדה שכבר יצא לי לראות שם ביקורות שלא תאמו את המציאות.

זכותך לחשוב אחרת (: , אין חכם כבעל הניסיון..בייחוד אם זה ניסיון לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...