הסיפור שלי עם בזק בינלאומי וכמה שאלות ענייניות - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסיפור שלי עם בזק בינלאומי וכמה שאלות ענייניות

VegansXe

Recommended Posts

שלום

התחברתי מחודש 2/2011 לבאנדל בינלאומי+HOT, במהירות 5 מגהבייט (לכאורה) ב109.90 ש"ח לחודש (+3 חודשי התחברות ראשונים במתנה). מאז שהתחברתי האינטרנט לא עובד כראוי וכל פעם יש בעיות... ניתוקים, הגבלת מהירות בטורנטים ובהורדות HTTP

לאחר עשרות שיחות העניין טרם נפתר.

לפני כיומיים הנציג שלהם הודה בהגבלות. לפי דעתי זו הטעייה צרכנית, לא? מה דעתכם? לא סופק לי מאז שהבטיחו לי מאז שהתחברתי.

לאחר מכן, דרשתי שיינתקו אותי (גם בפקס) ואז ניסו שאני אתן להם צאנ'ס אחרון וידבר עם נציג טכני "בכיר". לאחר שיחה של חצי שנה פתאום השיחה נותקה והנציג לא חזר אליי. ממש שיטת המצליח. טריק מגעיל של חברות התקשורת.

אתמול אחרי שעה ומשהו של שיחה עם קשרי לקוחות, שלא הייתה מוכנה לנתק אותי בלי קנסות יציאה - סיכמנו שהיא תשיג את ההקלטה שבה שומעים אותי מתחייב לשנה, אחרת שתנתק אותי באופן מיידי.

אחרי זה בדקתי באינטרנט וראיתי שמה8 בנובמבר אוכל לצאת בקנס יציאה של כ52 ש"ח בלבד, חד פעמית!

לאחר מכן, התקשרו אליי מאקספון (שטוענים שהם לא מגבילים הורדות), וייעצו לי לעשות את הדבר הבא:

1. לשדרג את המהירות ל12 מגהבייט, ואז בעצם תתבטל ההתחייבות הקודמת, ואז יום למחרת אני יכול לצאת מהחברה בלי בעייה !!!

כרגע פיצלתי את זה לספק ולתשתית, ללא התחייבות. בהוט 89 ש"ח (כי רק לקוח חדש מקבל ב79 ש"ח) ובבזק בינלאומי לחצי שנה הקרובה ב29 ש"ח.

אחכה יום יומיים ואז אדרוש ניתוק ע"פ חוק, ללא שום קנס יציאה ובלי לחכות ל8 בנובמבר. :xyxthumbs:

יש לי מספר שאלות נוספות ...

במהירות 12 מגהבייט - האם ראוטר תקן G יעבוד טוב או שעדיף לקחת N?

שאלה חשובה לא פחות (בבקשה בעלי אינטרסים, לא להגיב)

כל הזמן מדברים על זה שבבזק יש תשתית שהיא נפרדת שבה מקבלים את כל רוחב הפס, ובHOT זה מתחלק עם כל השכנים. "זו תשתית משותפת". אפשר הסבר לגבי זה והאם זה בכלל נכון?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לציין כי הנציג שביצעתי איתו את העסקה (והקלטתי) - טען שאחרי 14 ימים אין שום התחייבות. לא חדשה ולא קודמת, הכל נמחק.

במכתב שכרגע קיבלתי מבזק בינלאומי רשום משהו אחר (ולפי דעתי גם לא חוקי, במיוחד לאחר שיחת הטלפון עם הנציג) -

"במקרה בו תבקש לבטל התקשרותך לחבילת שירותים שעודכנה, קודם לתום תקופת התחייבות במסגרת חבילת השירותים הקודמת, תחויב בתשלום יתרת התחייבותך קודם לעדכון, או בגין השירותים שצרכת במסגרת החבילה המעודכנת, הגבוה מביניהם"

היום בין 13:00 ל14:00 אתקשר למשרד התקשורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי VegansXe,

לאחר הצטרפות לשירות או חידוש החבילה, אנו שולחים מכתב עם פרטי ההתקשרות.

אשמח לבדוק מדוע נשלח אליך מכתב זה הכולל התחייבות.

ובמקביל להעביר חידוד לנציגים בנושא.

אנא שלח לי בהודעה פרטית או במייל שבחתימה שלי את הפרטים הבאים:

שם מלא, שם משתמש בבזק בינלאומי או מספר ת.ז של הלקוח, מספר טלפון ושעות בהן נוכל לשוחח איתך.

לוטם בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק המכתב שקיבלתי אבל עם פרטים שגויים.

למיטב ידיעתי, לאחר שביצעתי את השדרוג החבילה הקודמת בוטלה כלא הייתה וכרגע אני ללא התחייבות בחברה ויכול להתנתק מצידי מחר אם אינני מרוצה.

כרגע התקשרו אליי ונתנו לי "חבילת גיימר" שלכאורה נותנת תעדוף לשרתים בחו"ל ב2 ש"ח לחודש.

אם לא אהייה מרוצה כמובן - אתנתק.

מה שכן - לא התייחסת לגבי ההגבלות שבזק בינלאומי מטילה על משתמשייה ולדעתי זו הטעייה צרכנית (!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה עובד בבזק בינלאומי. ברגע שאתה בהתחייבות, מסרבים לעזור לך גם אם תצעק עד מחר. ברגע שהזמן ההתחייבות עומד להגמר, הם מוצאים את הזמן לעזור לך. אתה לא הראשון שהדבר הזה קורה לו, ולא האחרון לצערי.

אני רק מקווה, שבעוד חודש חודשיים, כשכל בנאדם שכרגע בהתחייבות, תהיה לו אפשרות להתנתק חופשי, חברות הספקים בארץ ישפרו את השירות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה עוד תוספת נחמדה... קיבלתי מייל אשר מודיע לי על ההצרפות לחבילת (מייל סטנדרטי) בעלות חודשית קבועה של 15.89 ש"ח !!!!!!!!!

ביקשתי מהנציג שטיפל בי שייחזור אליי והוא בדק את הנושא ואמר לי שאין דבר כזה. השבתי לו שיעשו את אחד מהדברים הבאים:

1. יישמעו את ההקלטה וייעקבו אחרי עצמם !!

2. יינתקו אותי באופן מיידי.

איזו חוצפה... שימור לקוחות טוענים שהם רוצים לשמר אותי ומביאים לי חבילת ב2 ש"ח לחודש, ואז מתחכשים לעניין אחרי חצי שעה

דבר כזה עוד לא ראיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקשתי מספר פרטים על מנת שאוכל לבדוק את הנושא, ולא שלחת.

כל עוד אין לי את הפרטים, לא אוכל לחפש במערכות שלנו, ולבדוק מה נעשה עד כה.

שלח את הפרטים שביקשתי במייל שבחתימה שלי או בהודעה פרטית,

ואוכל לבדוק את הנושא

לוטם בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשלח לך בהודעה פרטית.

בכל מקרה אני כבר לא מחוייב לבזק בינלאומי עקב השדרוג בנוסף שאינכם יכולים להוכיח לי שאני מחוייב ע"פ חוזה טלפוני זה או אחר.

שימי לב שאת לא מתייחס להטעייה הצרכנית שאני סבור שיש כאן בקשר להגבלת הורדות P2P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי בשירות של 014 שיקרו במצח נחושה שוב ושוב.

אני לא מגזים ולא מכפיש, זאת האמת לאמיתה.

הם שקרנים חסרי בושה.

סיכמו מחיר אחד ואחרי שבדקתי מסתבר שגבו פי 2.

השירות לקוחות של 014 הוא הסיוט של כל לקוח.

לא להאמין למילה.

אם אתם לא מרוצים מ014 אל תתנו להם לבלבל לכם במוח ולהציע הצעות מפתות.

רק נזק הבזק האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכונים: חזרה אליי בצהריים מי שהבטיחה לברר את הנושא, ואכן הובטח לי חבילת "גיימר" ב1.90 ש"ח לחודש.

לגבי הניתוקים - היא העבירה בקשה שנציג טכני ייחזור אליי.

חזר אליי נציג טכני בשעה 18:20 (כבר למעלה משעה איתו על הקו, כרגע בהמתנה).

הוא עשה קצת שיעורי בית לפני ומצא את 2 הדברים הבאים:

1. HOT שינו לפני כמה ימים את החיבור שלי לחיבור ללא חייגן, בזמן שאני מתחבר עם חיבור שכולל חייגן (L2TP) דרך הראוטר, מה שייצר חיבור על חיבור וכנראה תקלות וניתוקים (אם כי הייתה אתמול תקלה בבזק בינלאומי שלא קשורה אליי אישית).

לדבריו כנראה המערכות של בזק בינלאומי שלחו בטעות בקשה לHOT. העלנו תומכת של HOT ועידכנו שם את זה לחיבור שכולל חייגן L2TP

2. חבילת הגיימר לא הוגדרה כראוי על מנת לספק ביצועים כמו שצריך. תוקן.

3. בדקנו למה TRACERT לא עובד לי. הבעייה: הראוטר של SWEEX.

הוא בדק את היוזר שלי בבדיקת עמדות + בדקתי עם יוזר זמני. חיברתי ישירות את המודם למחשב + חייגן 014 = עובד נפלא.

(מצורף תמונה של הבעייה שהייתה)

4. עד לפני כמה ימים הIP בהגדרות חיבור הL2TP היה שייך לgch.bezeqint.net. משהו ישן שלא משתמשים בו ולא תומך בL2TP ומכן נבעה האיטיות המטורפת חודשיים (!!!)

ברגע שהחלפנו לפני כמה ימים ל212.25.127.15 הכל טס. בימים האחרונים הכל טס. טורנטים, הורדות ישירות. כמו שצריך.

עדיף להגדיר hostname כי יש כמה שרתים - hot.bezeqint.net אך הראוטר שלי כרגע לא תומך בhostname.

5. עדיף להחליף ראוטר לדוגמא למה שרציתי 1043ND של TP-LINK

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...