מתי אפשר להתנתק מספק אינטרנט ללקוחות עם התחייבות? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי אפשר להתנתק מספק אינטרנט ללקוחות עם התחייבות?

Zeus710

Recommended Posts

שלום!

מתי אפשר להתנתק מספקית אם יש לי עדיין התחייבות? אם אני הבנתי נכון אז חייבים לעבור 3 חודשים מקבלת החוק.

פשוט יש לי עוד התחייבות של שנה לבזק בינלאומי ונמאס לי לשלם להם פי-2 מהמחירים שאפשרי לקבל היום עבור 12 MB. :(

לכן, אני רוצה לדעת את היום המדויק כאשר אני אוכל להתקשר לשירות הלקוחות שלהם ולדבר על מחיר החדש או להתנתק אם לא אקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר פשוט, תעבור לחבילה אחרת ואז תתנתק.

בעצם זה שאתה תתחבר לחבילה אחרת החוק יכול עליך.

לא משנה איזה חבילה.

כי כל חבילה שאתה מתחבר אלייה היא ללא התחייבות.

אז פשוט תשדרג למהירות גבוהה יותר, ואז אחרי כמה ימים תתנתק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא התלבטתי איפה לפתוח. תודה על המעבר.

אני לא רוצה ונראה לי לא יכול לשנות חבילה, כי אני בהוט ואחרי 12 MB יש לי רק 100. אני מוכן לחכות 3 חודשים ואחר כך להתנתק, רק אני רוצה להיות בטוח מה החוק אומר ומאיזה תאריך אני יכול לעשות את זה? כי די מבאס 60 ש"ח, כאשר אפשרי לקבל 30 ש"ח עבור אותה חבילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שזכור לי אצל בינלאומי יש אפשרות של "הקפאה" לחשבון (או משהו כזה) שבמהלכה אתה לא משלם. אז אפשר להקפיא את החשבון ולהתחבר לספקית אחרת בינתיים, ובעוד שלושה חודשים כשהחוק כבר חל תוכל לבצע את ההתנתקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה יוני! זה רעיון, אבל בעיקר אני מרוצה מבזב"ל רק מבאס אותי לשלם 60ש"ח, לכן חשבתי להתנתק רק אם לא אקבל הוזלה.

אתה בטוח ש 3 חודשים אחרי אישור החוק בכנסת אפשר להתנתק אפילו אם אתה בהתחייבות ולשלם רק תשלום קטן? זאת אומרת אם החוק קיבלו בספטמבר, אז בדצמבר אני יכול לדבר אתם כבן אדם שיכול להתנתק מהם וזה נותן יחס אחר ומחירים אחרים למיטב ידיעתי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק, לגבי מנויים קיימים, ייכנס לתקופו בנובמבר השנה.

גובה הקנס לפי החוק החדש:

מכפלת 8% מממוצע החשבון החודשי של המנוי

בחודשים שנותרו עד תום תקופת ההתחייבות שלו.

הודעת משרד התקשורת:

http://www.moc.gov.il/sip_storage/FILES/8/2608.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק, לגבי מנויים קיימים, ייכנס לתקופו בנובמבר השנה.

גובה הקנס לפי החוק החדש:

הודעת משרד התקשורת:

http://www.moc.gov.il/sip_storage/FILES/8/2608.pdf

תודה רבה! בדיוק את זה חיפשתי וחרשתי בגוגל ללא הצלחה. :)

תודה שוב. אז בנובמבר אוכל לדבר עם שימור לקוחות. בא לי כבר להוריד את 60 ש"ח שאני משלם. לפי אתר כמה זב הבנתי שאפשרי לקבל 30 ש"ח עבור 12 MB :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בשביל 10 שקל לחודש לא הייתי משתמש באינטרנט של 014.

פתאום אחרי שעברתי ספק האינטרנט זורם.

014 זה ביזיון של .

הם שקרנים ונצלנים.

ואני מוכן להעיד על כך בבית משפט ולהוכיח זאת עם הקלטות שקיימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להגיד עם איזה ספק אתה עכשיו? פשוט הייתי ב 012 כמעט 5 שנים ובהתחלה הם היו טובים מאוד. אבל אחר כך הם הפכו לגרועים יותר. :( על 013 גם שמעתי שהם לא משהו. בקיצר בזב"ל הם רע במיעוטו, אחרים פשוט עוד יותר גרועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להגיד עם איזה ספק אתה עכשיו? פשוט הייתי ב 012 כמעת 5 שנים ובהתחלה הם היו טובים מאוד. אבל אחר הם הפכו לגרועים יותר. :( על 013 גם שמעתי שהם לא משהו. בקיצר בזב"ל הם רע במיעוטו, אחרים פשוט עוד יותר גרועים

זה היה נכון אולי לפני כמה שנים.

ברגע שהם תפסו נתח ענק מהשוק וכבלו אותם בהתחייבות, הם התחילו לחלוב סיסטמטית.

אני עברתי לחברה היחידה שעונה כמעט תמיד מייד לטלפון בתמיכה הטכנית.

חברה קטנה מאוד שלא עושה פרסום.

שהעיסוק העיקרי שלה הוא מיחשוב .

חברה שהאנשים שעובדים בה מתמקצעים ולא מתחלפים כל יומיים.

שניהול השרתים שלהם הוא state of the art.

להתנתקות בקלות:

http://sites.google.com/site/bezeqintdisconnect/

http://www.*צונזר*.net/forum/thread1177.html

נוסח המכתב :

תאריך:_____________

לכבוד חברת ________________

שלום רב,

שמי ________________, ת.ז. _____________. אבקש לנתק אותי לאלתר משירות האינטרנט של חברתכם, הרשום על שמי ותחת שם המשתמש __________. כמו כן, אבקש להפסיק מידית כל חיוב שנעשה בכרטיס האשראי או חשבון הבנק שלי שאת פרטיהם מסרתי לחברה.

אינני מעוניין לקבל פניה טלפונית ממוקדי שימור הלקוחות בנסיונות לשכנע אותי להישאר כמנוי בחברה, ומספר הטלפון שלי המצויין במכתב זה, הוא לצורכי זיהוי בלבד.

אציין גם כי על פי רשיון משרד התקשורת, על החברה להענות לבקשתי לא יאוחר משני ימי עבודה מיום קבלת מכתב זה.

בברכה

חתימה: _________________

מספר טלפון:_________________

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...