טמרס תפרוס כבל תת-ימי בנפח ענק (באמת ענק) עריכה: עוד כתבה נוספה- עם מספרים - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמרס תפרוס כבל תת-ימי בנפח ענק (באמת ענק) עריכה: עוד כתבה נוספה- עם מספרים

shlomo_l

Recommended Posts

אני ב CCC, והמהירות היום מצוינת, לקו 12Mb. למרות שלאחרונה אולי ישנה ירידה מסוימת. (נראה לי שהמקסימום ירד ל 1.2MB במקום 1.5MB, אבל זה לא נבדק מדעית)

בפינגים אני לא בטוח. אני כן יודע שב League of legends מערב אירופה, היה להם פינג גבוה ב 10-20ms יותר מ orange.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל אולי לעשות כמה טסטים בספיד טסט גם לארצות רחוקות , השאלה איזה נפח הם קנו מהם יכול להיות שזה אותו נפח שהיה להם פשוט מחברה שונה כך שבפועל דבר לא ישתנה . ניכנסתי עכשיו לאתר רציתי לעשות חודש ניסיון והם ממש העלו מחירים 49 שח ל12 ?? אני משלם כמעט חצי PNGN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שנאמר בכתבה למעלה, בינתיים רק CCC חתמו על הסכם עימם. - ההפעלה ב1 לפברואר.

בכתבה מצוין גם, שהם (CCC) קנו רוחב פס נרחב, ומצפים למכור בעצמם חלק ממנו לספקיות קטנות יותר.

נ.ב. החיבור הישיר של הכבל הוא למרסי, צרפת. (דרך קפריסין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שב1 בפברואר לCCC יהיה עוד לקוח אחד ;) 014 נתנו לי מחיר שקל לסרב לו (נראה אם יחזרו אלי כי אני כבר מחפש אלטרנטיבות).אני עם 014 רק בגלל היסטוריה יחסית טובה. בשירשור שלהם אמרו שעדיין אין שינוי בפינג כמו שהם הבטיחו בכנס. אני רוצה לראות איך הכבל של טמרס הם הבטיחו פינג 35 לצרפת,ו 50 לאנגליה . היום יש לי 70-80 לגרמניה ו140 לניו יורק לאנגליה אני חושב שיש לי בסביבות ה 90-100. מעניין אותי איזה שיפור הם יכולים להביא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...