מערכת הפעלה מדיסק קשיח חיצוני - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת הפעלה מדיסק קשיח חיצוני

YoYo2506

Recommended Posts

שלום חבר'ה,

יש לי שאלה חשובה מאוד לאיזה פרויקט שאני עושה בלימודים...... יש לי מחשב נייד עם מערכת הפעלה של Win 7 64-bit. אני צריך לעבוד כחלק מתרגיל שאני עושה על מערכת הפעלה של .

יש לי את מערכת ההפעלה בדיסק חיצוני קשיח שניתן לחיבור ב- 3.0 למחשב. השאלה היא איך אפשר להריץ את מהדיסק הקשיח החיצוני ולא מהדיסק הקשיח הפנימי בתוך המחשב (קרי לינקוס במקום Win 7 שמותקן במחשב)

תודה לעזרתכם :) ,

YoYo

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן לעלות את המחשב מכניסת USB. (בחיבור של DOK או דיסק קשיח) חפש ב ב BOOT ORDER

היי, אז ממה שאתה אומר, אני יכול פשוט דרך ה- לבקש להעלות אותו ממערכת הפעלה אחרת, נכון?

האם תהיה לי גישה תכנים (מסמכים/תמונות וכו') ששמורים אצלי על דיסק קשיח הפנימי או שברגע שבחרתי לעשות boot מהדיסק הקשיח החיצוני, הדיסק הפנימי כאילו לא קיים?

תודה,

YoYo

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה גישה לדיסק השני אם הוא לא מוצפן. (יכול להיות שתיהיה גישה לקריאה בלבד כי מדובר ב NTFS. אנשי יוכלו לתקן אותי אם אני טועה)

בכל מקרה, אתה כמובן צריך קודם להתקין את הלינוקס על הדיסק החיצוני.

יש לכוון BOOT מהדיסק החיצוני, להכניס דיסק , ולבצע התקנה.

אם זה נטו למשהו זמני, כך בחשבון שישנם הפצות המגיעות על תקליטור, ללא כל צורך בהתקנה מראש על דיסק קשיח. אלא ניתן לעבוד ישירות מהתקליטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה גישה לדיסק השני אם הוא לא מוצפן. (יכול להיות שתיהיה גישה לקריאה בלבד כי מדובר ב NTFS. אנשי לינוקס יוכלו לתקן אותי אם אני טועה)

בכל מקרה, אתה כמובן צריך קודם להתקין את הלינוקס על הדיסק החיצוני.

יש לכוון BOOT מהדיסק החיצוני, להכניס דיסק לינוקס, ולבצע התקנה.

אם זה נטו למשהו זמני, כך בחשבון שישנם הפצות לינוקס המגיעות על תקליטור, ללא כל צורך בהתקנה מראש על דיסק קשיח. אלא ניתן לעבוד ישירות מהתקליטור.

בהמשך למה שכתבת .יש לי את הקובץ התקנה של הלינוקס על הדיסק החיצוני...אבל הוא לא מותקן עליו. כיצד עושים את ההתקנה על הדיסק החיצוני? חשבתי שברגע שאני בוחר בדיסק החיצוני ב- הוא יריץ ויתקין את הלינוקס בפעם הראשונה על הדיסק החיצוני....

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...