המלצה בין שני מפרטים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה בין שני מפרטים

am1981

Recommended Posts

שלום לכולם ..

אני מתכנן לקנות מארצות הברית ובדקתי 2 מפרטים ואני הייתי שמח לקבל טיפים או המלצות לגבי איזה מחשב מומלץ יותר לרכוש

או אפילו אם יש למישהו המלצה אחרת אני אשמח לבדוק את המלצתו אז תודה מראש לכל מי שעזר פנה המליץ . :)

המחשב הראשון הוא DELL M14X והשני PAVILION DV6QTE 15.6 המפרטים הועתקו מאתרי החברה אחרי הCUSTOMIZE

[table] [tr] [td]PROCESSOR[/td] [td]Intel® Core™ i7 2860QM 2.5GHz (3.6GHz w/Turbo Boost, 8MB Cache)[/td][/tr][/table] edit[/t][/t] [table][tr] [td]OPERATING SYSTEM[/td] [td]Genuine Windows® 7 Ultimate, 64bit, English[/td][/tr][/table] edit[/t] [table][tr] [td]WIRELESS CARDS[/td] [td]Killer™ Wireless-N 1103 a/g/n 2x2 MIMO for Gaming & Video[/td][/tr][/table] edit[/t] [table][tr] [td]MEMORY[/td] [td]8GB Dual Channel DDR3 at 1600MHz[/td][/tr][/table] edit[/t] [table][tr] [td]VIDEO CARD[/td] [td]3.0GB DDR3 NVIDIA® GeForce® GT 555M using NVIDIA Optimus™ technology[/td][/tr][/table] edit[/t] [table][tr] [td]HARD DRIVE[/td] [td]750GB 7200RPM SATA 3Gb/s[/td][/tr][/table] edit[/t] [table][tr] [td]LCD PANEL[/td] [td]14.0" High Def+ (900p/1600x900) with WLED backlight[/td][/tr][/table] edit[/t] [table][tr] [td]WIRELESSHD OR MOBILE BROADBAND[/td] [td]None[/td][/tr][/table] edit[/t] [table][tr] [td]INTERNAL OPTICAL DRIVE[/td] [td]8x SuperMulti DVD±R/RW Slot Load Optical Drive[/td][/tr][/table] edit[/t] [table][tr] [td]SOUND OPTIONS[/td] [td]Soundblaster® X-Fi™ Hi Def Audio - Software Enabled[/td][/tr][/table] edit[/t] [table][tr] [td]BLUETOOTH[/td] [td]Internal Bluetooth 3.0[/td][/tr][/table] edi[/t]

[table][tr] [td]Operating system[/td] [td]$41 OFF! Genuine Windows 7 Ultimate 64-bit[/td] [td]edit[/td][/tr] [tr] [td]OS and recovery media[/td] [td]System Recovery DVD with Genuine Windows 7 Ultimate 64-bit[/td] [td]edit[/td][/tr] [tr] [td]Processor[/td] [td]2nd generation Intel® Quad Core i7-2820QM (2.3 GHz, 8MB L3 Cache) w/Turbo Boost up to 3.4 GHz[/td] [td]edit[/td][/tr] [tr] [td]Graphics card[/td] [td]2GB GDDR5 Radeon HD 6770M Graphics [HDMI, VGA][/td] [td]edit[/td][/tr] [tr] [td]Memory[/td] [td]12GB DDR3 System Memory (2 Dimm)[/td] [td]edit[/td][/tr] [tr] [td]Hard drive[/td] [td]750GB 7200RPM Hard Drive with HP ProtectSmart Hard Drive Protection[/td] [td]edit[/td][/tr] [tr] [td]Office software[/td] [td]No Additional Office Software[/td] [td]edit[/td][/tr] [tr] [td]Security software[/td] [td]No additional security software[/td] [td]edit[/td][/tr] [tr] [td]Primary battery[/td] [td]30% OFF! High Capacity 6-Cell Lithium-Ion Battery (standard) - Up to 5.75 hours of battery life +++[/td] [td]edit[/td][/tr] [tr] [td]Display[/td] [td]15.6" diagonal Full HD HP Anti-glare LED Display (1920 x 1080)[/td] [td]edit[/td][/tr] [tr] [td]Primary optical drive[/td] [td]Blu-ray writer & SuperMulti DVD burner[/td] [td]edit[/td][/tr] [tr] [td]Personalization[/td] [td]HP TrueVision HD Webcam with Integrated Digital Microphone and HP SimplePass Fingerprint Reader[/td] [td]edit[/td][/tr] [tr] [td]Networking[/td] [td]Intel 802.11b/g/n WLAN and Bluetooth® with Wireless Display Support[/td] [td]edit[/td][/tr] [tr] [td]Keyboard[/td] [td]Standard Keyboard with numeric keypad[/td] [td]edit[/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך

הייתי הולך על.......

וואללה, קשה להחליט.

הדל הוא עם מסך 14 וה- עם 15.6 .

מלבד זה ל - יש צורב בלו ריי, לא יודע עד כמה זה משנה לך.

היות ולא ציינת מה השימושים המתוכננים לגביהם, ומה הן ההעדפות / צרכים שלך,

אי אפשר לתת תשובה רצינית.

לו הייתי אני צריך לבחור, היית הולך על , אבל אני יודע מה אני רוצה,

ואין לי מושג מה רוצה אתה :nixweiss: .

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק עלי?

מפרט יותר חזק בפשטות...

חוץ מהצורב ומסך קצת יותר קטן...{שזאת הבאסה היחידה פה} אבל עדיין מפרט יותר חזק ואני מאמין שהוא גם רואה את זה במחיר...

12 גיגה של אין לו מה לעשות עם זה חוץ מחומוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיעה לך התנצלות...

אחרי בדיקה קצת יותר מעמיקה מצידי אני רואה שיש לא מעט שאומרים שה 6770M עדיף...{למרות שהדבר לא שחור לבן וחלק מהמשחקים נוטים ל555} בקיצור יתכן מאד שהמחשב השני כמו שאמרת יותר עדיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה אבל תשובה נחרצת לא השגנו עדיין , כמוכם עדיין קשה לי להחליט .

בנוגע לאופן השימוש הוא למשחקים כמובן ולא חשוב לי שהצורב יהיה בלו ריי פשוט העלות הייתה נמוכה לכן הוספתי אותו

אני מתלבט ושואל האם ההבדל בגודל המסך דיי משמעותי , והאם השוני בין כרטיסי המסך יגבילו אותי בעתיד , אין הרבה הבדל במחיר והדל דיי מאובזר ויפה וגם יותר קל , ושכחתי לציין שהזיכרון של הHP הוא 1333MHZ ולא 1600 כמו של הדל אם אין צורך ב 12GB ניתן להוזיל אותו משמעותית , שוב תודה על הסבלנות ועל העזרה אני מקווה שהפרטים הנ"ל יעזרו לכם לגבש דעה יותר נחרצת , אני מסכים אתכם שהבחירה קשה ;)

תודה רבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיעה לך התנצלות...

אחרי בדיקה קצת יותר מעמיקה מצידי אני רואה שיש לא מעט שאומרים שה 6770M עדיף...{למרות שהדבר לא שחור לבן וחלק מהמשחקים נוטים ל555} בקיצור יתכן מאד שהמחשב השני כמו שאמרת יותר עדיף...

היי, הכל בפרופורציות :)

אין צורך להתנצל כמו שאין צורך להיות רגיש מדי, לא קרה כלום .

לפותח הדיון:

עכשיו, כשברור שהמחשבים נועדו למשחקים, אפשר להתרכז בנתונים :

ההבדל בגודל המסכים הוא משמעותי. גם הרזולוציה שונה, ב - היא גדולה יותר.

היות ומדובר במשחקים, כל אינצ' חשוב, אממה - זה גורם לעליה במשקל.

מהירות הזיכרונות לא משמעותית, כמעט כמו ההבדלים במהירות המעבדים.

אתה יכול בשקט להוריד את כמות הזיכרון ל - 8 גיגה או אפילו ל 6.

בקשר לאיכות - זה רחוק מלהיות חד משמעי, בייחוד כאשר

מדובר במשחקים, להבדיל מ - CG לדוגמה או עריכת .

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסך בראשון הוא ddr3 בעוד שבשני הוא ddr5 וראיתי שיש לא מעט שנוטים לכך שה 6770 יותר טוב

בנוסף לכך שהמסך והרלוזוציוה יותר גדולים ועוד שאר התוספות שמנינו

פה אפשר לראות שהדבר לא ברור כשמש אבל בסך הכל הכללי התמונה מראה שה 555M ברוב במשחקים יותר חזק במעט...ובחלקם ה 6770M {ראיתי שיש אפשרות לעשות ל6770 OC דבר שיכול לשנות את התמונה יכול להיות...}

http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-6770M.43955.0.html

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-555M.41933.0.html

פה יש דיון דומה גם... {ובעוד הרבה מקומות... בקיצור השאלה ששאלת כבר נשאלה בהרבה מקומות ונחבטה הרבה...}

http://www.overclock.net/laptops-netbooks/1023264-6770m-555m-2.html

לסיכום אני חושב שהמחשב השני יהיה עדיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המון המון תודה עזרתם לי מאוד

דרך אגב קראתי את כל הלינקים שהוספתם לא ידעתי שהנושא נדון כל כך הרבה בכל מקרה שוב המון תודה על הסבלנות.

שתיהיה שנה טובה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...