חיבור היט סינק של p3 (או כל מתאים אחר) לכרטיס 9800. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור היט סינק של p3 (או כל מתאים אחר) לכרטיס 9800.

e-d-a

Recommended Posts

אמרו לי שהיטסינק של p3 מתאים לכרטיס מסך שלי אבל היום החזקתי אחד ביד ובכלל יש לו חיבור כמו סוקט של ולכרטיס יש חיבור עם פינים כלה שדוחפים, איך אני מתאים אותו ואיזה אני צריך לחפש?

אם תוכלו לתת תמונה זה יהיה ענק.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה סבבה עם זה ככה אני יקח אחד ע-נ-ק!!! ;D שלא בהכרח יהיה של p3 ויקדח בו ויתאים אותו לסוקט, יש מצב שהוא יתחבר עם הפינים האלה?

וגם יש איזה חומר כלשהו שלא צריך לקנות שיהיה אפשר להדביק איתו סינקים לזכרונות?

ואם כבר אז כבר וונטק ארו פלו (של AMD) יתאים לסלרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להסביר את עצמך יותר טוב בקשה (יצא לי לראות רק פעם אחת ליבה של רידון) ועם אני מבין נכון shim זה משהו כמו של המעבדים שמרחיק את ההיטסינק מהליבה?

בכל מקרה עם תוכל להסביר את עצמך יותר טוב ולהמחיש עם תמונה? וגם להמליץ על היטסינק טוב?

היטסינק של (מקורי) יהיה טוב? (הוא מחובר עם המאורר קבוע)

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Radeon is surrounded by a shim which is meant to protect it.

The shim elevated the sink about the to prevent it from being crushed, the cooling solution that comes with the card is designed to make contact with the without being interupted by the shim.

If you take a regular heatsink and just put it instead without making a modification so it will make contact with the it will be less efficient than the original cooling solution since it won't make proper contact with the core.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש לך משהו להמליץ לי עליו שיבוא ישר? או משהו שכדי לקחת ויתאים פחות או יותר ולא יצטרך הרבה שיפוצים?

יש איזה חומר כלשהו שלא צריך לקנות (כמו ארטיק אדשייב) שיהיה אפשר להדביק איתו סינקים לזכרונות?

(ואנשים זה ממש חשוב לי אני לא מצליח להגיע למהירויות של פרו :-[ :'( :-[ :'( :-[ :'()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...