בקשה - מפרט ל CARPC - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה - מפרט ל CARPC

amisha

Recommended Posts

שלום פורום יקר ,

אני בפני הרכבת CAR ואני כבר דיי הרבה זמן לא בעניינים ,לכן אני פונה אליכם .

המטרה היא CARPC משמע : מה שפחות צריכת הספק , פליטת חום מזערית , עדיפות רבה מאוד לקירור פאסיבי ( איאפשר לחבר לקירור מים של הרכב :lol: )

דרוש : כרטיס קול OB 7.1 , חריץ הרחבה PCI-E , קיבולת זיכרון עד 4 GB ( תותקן ) , חיבורי מסך כמה שיותר יותר טוב .

אין לי שום בעיה עם לוחות שהמעבד מולחם

השימוש העיקרי של המחשב יהיה עיבוד אות (פילטרים פאזות ו TA ) קצת , וכול מיני שטויות שיתחברו לרכב .

דיסק קשיח אשמח ל במחיר שפוי -- הביצועים לא קריטיים כ"כ אבל אעדיף קיבולת על פני יכולת .

החומרה הדרושה בתכלס היא מעבד ,לוח,, דיסק קשיח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב לא רלוונטי בכלל כי אין פה שום דבר בעל טווח מחירים. יש לתחום הזה דרישות מאוד ספציפיות, וגם אם התקציב שלו יהיה מליון שקל זה לא יגרום לו לקחת משהו "טוב יותר" פשוט כי המושג הזה לא רלוונטי.

amisha, ה"בעיה" הכי קשה ב-CARPC היא ספק הכוח. אתה צריך לקנות אחד שמתאים למשימה, עם יכולת כיבוי והדלקה אוטומטיים.

ברגע שיש לך ספק כוח, שאר הרכיבים לא באמת מעניינים. אתה צריך איזשהו לוח אם כמה שיותר קטן, כדי שיכנס במארז כמה שיותר קטן, כמובן עם כרטיס קול וכרטיס מסך מובנים.

כונן קשיח (SSD או רגיל) זה נטו לפי מה שנכנס לך במסגרת התקציב שאתה מעוניין בו (Gil28, שים לב שפה מדובר על פשוט בחירה לפי "כמה שנכנס", זה לא שיש מפרט שונה פר תקציב..), וזהו. אם יהיה לך מקום (ואם יהיה לך, כנראה שהמארז לא מספיק קטן וחבל..) הכי טוב יהיה לשים SSD קטן למערכת ההפעלה ו-HD רגיל בנפח גדול, לאיכסון, אם אתה צריך את כל הנפח הזה.

with that being said, אני חושב שבכלל הכי טוב יהיה לקנות איזשהו מחשב מוכן שכבר כולל הכל במארז עם ספק כוח שמיועדים בדיוק לשימוש הזה.

אני מניח שאני לא צריך לספר לך על האתר הזה, שממנו אתה גם ככל הנראה במילא תקנה את המסך שלך (של ליליפוט) :

http://store.mp3car.com/

ולסיום - יש לך רקע (ולא סתם רקע, אלא ידע מעשי) בהתקנה של סטריאו לרכב? אם לא, אני מציע לך בחום לא לנסות להיכנס לזה בכלל בלי עזרה של בעל מקצוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב לא רלוונטי בכלל כי אין פה שום דבר בעל טווח מחירים. יש לתחום הזה דרישות מאוד ספציפיות, וגם אם התקציב שלו יהיה מליון שקל זה לא יגרום לו לקחת משהו "טוב יותר" פשוט כי המושג הזה לא רלוונטי.בול פגיעה

amisha, ה"בעיה" הכי קשה ב-CARPC היא ספק הכוח. אתה צריך לקנות אחד שמתאים למשימה, עם יכולת כיבוי והדלקה אוטומטיים.

ברגע שיש לך ספק כוח, שאר הרכיבים לא באמת מעניינים. אתה צריך איזשהו כמה שיותר קטן, כדי שיכנס במארז כמה שיותר קטן, כמובן עם כרטיס קול וכרטיס מסך מובנים.

כונן קשיח (SSD או רגיל) זה נטו לפי מה שנכנס לך במסגרת התקציב שאתה מעוניין בו (Gil28, שים לב שפה מדובר על פשוט בחירה לפי "כמה שנכנס", זה לא שיש מפרט שונה פר תקציב..), וזהו. אם יהיה לך מקום (ואם יהיה לך, כנראה שהמארז לא מספיק קטן וחבל..) הכי טוב יהיה לשים קטן למערכת ההפעלה ו-HD רגיל בנפח גדול, לאיכסון, אם אתה צריך את כל הנפח הזה.

with that being said, אני חושב שבכלל הכי טוב יהיה לקנות איזשהו מחשב מוכן שכבר כולל הכל במארז עם שמיועדים בדיוק לשימוש הזה. לא כ"כ מעוניין ...

אני מניח שאני לא צריך לספר לך על האתר הזה, שממנו אתה גם ככל הנראה במילא תקנה את המסך שלך (של ליליפוט) :

http://store.mp3car.com/

עוד אחד למטה

ולסיום - יש לך רקע (ולא סתם רקע, אלא ידע מעשי) בהתקנה של סטריאו לרכב? אם לא, אני מציע לך בחום לא לנסות להיכנס לזה בכלל בלי עזרה של בעל מקצוע.יש רקע :xyxthumbs:

השאלה היא הראם ללכת על אטום או על E350 ? או בכלל עדיף לשדרג ל i3 בתוספת קלה ?

SSD יש המלצה למשהו כדאי ?

עוד אחד : http://www.mo-co-so.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...