האם כדאי לקנות מחשב מחנות מחוץ לעיר? - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לקנות מחשב מחנות מחוץ לעיר?

yoni_h

Recommended Posts

לא נראה לי שאני מתכוון לקנות הכל בחלקים כי אין לי ניסיון בהרכבת מחשב, אני יודע רק להכניס , כ.מסך, הארדיסק אבל לא ומעבד... אז זה לא כזה רלוונטי.

יש למישהו מושג מה זה העניין עם המדבקה על המארז שהם מדביקים?

לפי בדיקה שלי באינטרנט, לא מצאתי ביקורות רעות על P-SEE, אלא רק המלצות עליהם. כרגע יש לי דווקא נטייה לבחור בהם. יש למישהו דעות, הערות על כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

KSP מדביקים מדבקות על המארז כך שאם אתה מעוניין לפתוח את המארז אתה חייב לקרוע את המדבקה, אין אפשרות אחרת.

למה? בשביל שלא תתעסק עם משהו בפנים, תדפוק משהו ואז תגיד "לא פתחתי את המארז אפילו", מצד שני זה מעצבן כי יש דברים פשוטים שאפשר לפתור לבד בלי להיסחב למעבדה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שמבחינת KSP, אם אתה פותח את המארז אין לך אחריות על נזק פיזי ברכיבי חומרה, אבל על כל שאר התקלות תהיה אחריות. זה אחד הפאקים בשירות שלהם, יש מקומות אחרים שהיו מחליפים לך את הרכיב גם אם יש בו נזק פיזי בלי לשאול שאלות אפילו. המדבקה הזאת מכסתחת אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי משתמש מירושלים שקנה מחשב מTMS בקשר להתלבטות שלי ותראו מה הוא ענה:

שמע,

אני למדתי בחיי משהו.

ירושלים זה חרא של עיר .. וחיפשתי חנות טובה לקנות בירושלים את המחשב שלי

בזול ושיהיה אמין

ומה לעשות לא מצאתי

לא רוצה לקנות בפי 10 מחיר מערכת מעאפה

אני קניתי מחשב מ TMS ועד עכשיו לא היו לי שום תקלות - כלום כלום כלום

קודם כל החנות מציעה לך בשבוע או שבועיים הראשונים ששליח יבוא אליך הביתה לקחת את המחשב אם יש בו תקלה. ככה שאם מההתחלה הוא לא בסדר אז הם ידאגו לזה.

אחרי שבועיים שאין כלום מה כבר יכול לקרות למחשב?

דבר שני, אני שומר אצלי את הקופסא של המארז עם הקלקר בבית (בחדר שלי)

אם חלילה יקרה משהו למחשב. מן הסתם יש אחריות ואני אשלח את המחשב בתוך המארז אליהם- מה לעשות שזה יעלה כסף לשלוח את המחשב? (למרות שלא נראה לי שאני אצטרך בכלל את האחריות של המחשב, הוא פועל כמו סוס) זה עדיין יותר זול מלקנות בירושלים בחנויות שלא מבינות דבר וחצי דבר

קיצר מסקנה: קנה מ TMS זה מחיר מעולה, האנשים בטלפון נחמדים. תתקשר אליהם תשאל איך עובד האחריות והכל הם יתנו לך מענה ובאמת לך על מחשב משם או מחנויות כמו RMS או כל החנויות שאנשי הפורום בונים מהם מפרט

מה אתם אומרים? יכול להיות שהוא צודק. זה ממש אבסורד המחירים שיש בירושלים, לעומת TMS ושות'. ומה כבר יכול לקרות במחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכולות להיות המון תקלות - זה לא קשור.

בכל אופן אני עדיין תומך בקנייה מ-TMS לצוערך העניין (או מכל חנות אחרת שהיא זולה משמעותית). כשאתה קונה בזול - אולי תאלץ לשלם כסף בעתיד על משלוחים למימוש אחריות. שאתה קונה יקר - בטוח תאלץ לשלם עוד אקסטרא כסף (במעמד הקנייה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שרוב הסיכויים שהאקסטרה שתאלץ לשלם מראש כשתקנה בחנות "יקרה" יחסוך לך לפחות פי 4 כסף שיילך לך בעתיד על אובדן ימי עבודה, נסיעות, משלוחים וטלפונים לחנות ה"זולה" שהיית בטוח שאתה דופק את כולם כשאתה קונה ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל TMS זולה לא מכיוון שהם מוכרים זבל ג'נרי. הם בכרו להיות זולים וכל הכבוד להם על זה, כי לקוחות רק זוכים.

לכן, בעיניי יותר בטוח לקנות מהם. הם מומלצים בפורום באותה רמה כמו IQPC, ZIGZAG ו RSM.

נראה לי אתה יכול להיות בטוח בקנייה מהם, כי שאר המומלצות מרוחקות ממך גם ויקרות יותר מ TMS. גם המשלוח חינמי של TMS מסייע לקונים המרוחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם תבצע 2-3 משלוחים למחשב לא תגיע לסכום של ההבדל בין החנויות. מצד שני, אני לא זוכר את PSEE ככאלה יקרים, אולי בחרת שם חלקים

שבמקרה יקרים יותר לעומת אלטרנטיבות משתלמות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי משתמש מירושלים שקנה מחשב מTMS בקשר להתלבטות שלי ותראו מה הוא ענה:

שמע,

אני למדתי בחיי משהו.

ירושלים זה חרא של עיר .. וחיפשתי חנות טובה לקנות בירושלים את המחשב שלי

בזול ושיהיה אמין

ומה לעשות לא מצאתי

לא רוצה לקנות בפי 10 מחיר מערכת אינטל מעאפה

אני קניתי מחשב מ TMS ועד עכשיו לא היו לי שום תקלות - כלום כלום כלום

קודם כל החנות מציעה לך בשבוע או שבועיים הראשונים ששליח יבוא אליך הביתה לקחת את המחשב אם יש בו תקלה. ככה שאם מההתחלה הוא לא בסדר אז הם ידאגו לזה.

אחרי שבועיים שאין כלום מה כבר יכול לקרות למחשב?

דבר שני, אני שומר אצלי את הקופסא של המארז עם הקלקר בבית (בחדר שלי)

אם חלילה יקרה משהו למחשב. מן הסתם יש אחריות ואני אשלח את המחשב בתוך המארז אליהם- מה לעשות שזה יעלה כסף לשלוח את המחשב? (למרות שלא נראה לי שאני אצטרך בכלל את האחריות של המחשב, הוא פועל כמו סוס) זה עדיין יותר זול מלקנות בירושלים בחנויות שלא מבינות דבר וחצי דבר

קיצר מסקנה: קנה מ TMS זה מחיר מעולה, האנשים בטלפון נחמדים. תתקשר אליהם תשאל איך עובד האחריות והכל הם יתנו לך מענה ובאמת לך על מחשב משם או מחנויות כמו RMS או כל החנויות שאנשי הפורום בונים מהם מפרט

מה אתם אומרים? יכול להיות שהוא צודק. זה ממש אבסורד המחירים שיש בירושלים, לעומת TMS ושות'. ומה כבר יכול לקרות במחשב?

מה כבר יכול לקרות במחשב? אני בטוח שהבחור הזה לא חשב שזה מה שיקרה לו, אי אפשר לדעת מה יקרה, המחשב יכול להתקלקל לך פעם אחר פעם ולגרום לך סבל ומצד שני הוא יכול לעבוד בלי שום תקלה במשך כמה שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן,

אנח גם לא כ"כ מבין על מה אתה מדבר. כאילו המעבדים/לוחות/HDים/זכרונות שנמכרים ב-TMS גרועים ונדפקים מהר יותר לעומת הדברים הנ"ל שנמכרים ב-זיגזג או כל חנות אחרת לצורך העניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם תבצע 2-3 משלוחים למחשב לא תגיע לסכום של ההבדל בין החנויות. מצד שני, אני לא זוכר את PSEE ככאלה יקרים, אולי בחרת שם חלקים

שבמקרה יקרים יותר לעומת אלטרנטיבות משתלמות יותר.

יש לך מושג כמה בערך עולה לעשות משלוח?

בנוגע לPCEE, אתה מוזמן לנסות להרכיב מחשב שהית קונה היום באתר של TMS, ובערך את אותו המחשב באתר של PSEE, תראה את הפרש המחירים. אשמח לשמוע מה יצא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...