מה עדיף לאייפון בשביל לשמוע מוסיקה באיכות:תחנת עגינה או רמקול? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף לאייפון בשביל לשמוע מוסיקה באיכות:תחנת עגינה או רמקול?

rikus

Recommended Posts

למי שאוהב לשמוע דרך האייפון/איפוד-יש אפשרות לקנות איכותי(?) שמתחבר לג'אק של האוזניות, או לקנות תחנת עגינה לאייפון ששם המחיר עולה דרמטית לפי האיכות.

לדוגמא תחנת עגינה באיכות סבירה מתחילה מ-850, ורמקולים..אני לא כל כך מכיר בגלל זה אני שואל.

יש לציין שאני צריך משהו יחסית קומפקטי כי זה למטבח(בזמן שאני שוטף כלים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמקולים אבל מה התקציב?

בתחנת עגינה אתה משלם לא רק על שם המותג אתה גם משלם על העובדה שיש חיבור יעודי של ובנוסף לזה אתה שומע מונו ברובן מכיוון שהרמקולים ממש אבל ממש צמודים אחד לשני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכפת לי המונו, העיקר שתהיה איכות וישמעו כמו שצריך באסים-אמצע וגבוהים מופרדים כמו שצריך.

תקציב אני מעדיף עד 500, השאלה אם זה ריאלי לרמקולים סבירים(כי לתחנת עגינה זה לא).

עוד דבר, קניתי והחזרתי מערכת קטנה שהיה לה תחנת עגינה אבל לא הייתה אפשרות לברור דרך האיפון, למרות שיכלתי לחבר את האייפון לג'ק של המערכת -זה נשמע ממש ממש גרוע בהשוואה למה ששמעתי בתחנת עגינה.

(כלומר: חיברתי את האייפון למערכת דרך החיבור וזה נשמע רע, לעומת איך שהאייפון נשמע בתחנת עגינה, אבל ללא אפשרות לבחור טראקים כמו שצריך)

בגלל זה אני נוטה יותר לכיוון של תחנת עגינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחירים האלה לא הייתי כל כח חושב על זה אתה יכל לקנות כבל טוב (יחסית) ב40-50 שקל ואז עם השאר תקנה את הרמקולים ולא יהיה לך יותר מדי רעש לבן ד"א המחברים בתחנת עגינה הם הכי זולים שאפשר למצוא בדרך כלל הם לא משקיעים בהם יותר מדיי כסף וגם הרמקולים שלם דיי גרועים אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני לא מסביר טוב :) לא זה ממש לא קשור לכבל-אני קניתי אותו והוא מעביר בסטריאו, כבל מצוין. במערכת שמעו טוב דרך התחנת עגינה-אבל לא דרך הכבל, מה שאומר-אולי-שהרמקולים לא בהכרח יעבדו טוב.

מוזר שאין אנשים שמשתמשים בזה בפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גרוע בלהסביר...

אני אנסה עוד פעם- רמקולים+כבל לאייפון=איכות ירודה(כנראה שהמגבר לא מעביר באיכות טובה).

תחנת עגינה+אייפון= איכות טובה, יקר.

אני אשמח לשמוע מישהו שקנה פעם שעשו את העבודה, כי זה נראה לי הרבה יותר זול ואיכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמקולים לא מחברים דרך היציאה של האוזניות, זה לא נועד לזה והאיכות בהתאם (חרא)

רמקולים תחבר דרך הפורט מלמטה, יש לך אפשרות לקנות DOCK לצורך העניין ולחבר איזה רמקולים שבא לך או לקנות תחנת עגינה מלאה עם רמקולים.

DOCK זה זה:

http://pocketables.typepad.com/photos/uncategorized/2007/06/30/iphone_dock.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק לפלצף. יציאת האוזניות של האייפון מספיק איכותית, וגם היציאה שכביכול בעגינה היא אותה יציאה.

תעשה כמוני-

קנה תחנת עגינה ב-2$

כבל סטריאו איכותי יחסית (10$)

וחבר הכל לרסיבר שלך

עובד מצויין, רק חבל שאין שלט :silly:

האיכות תלויה מכאן אך ורק ברמקולים שלך, תאמין לי שרמקולים ב-200 ש"ח ישמעו יותר טוב מהרמקולים היעודיים הללו לאייפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה אז תחבר את תחנת העגינה ישר לרמקולים המוגברים...

ורסיבר לא חייב לעלות 1000 ש"ח, במיוחד לא יד שניה

את שלי למשל קניתי במחיר סופר מציאה של 200 ש"ח מבחור שהיה חייב כסף דחוף (תוסיף לזה אישה עצבנית ששונאת קופסאות גדולות בסלון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...