עזרה בהצעת מפרט מחשב נייד עד 3500 ש''ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהצעת מפרט מחשב נייד עד 3500 ש''ח

JentuS

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני לא כל כך מכוון בנושא המחשבים הניידים ולא יודע מה הולך היום בשוק , איזה טובים יותר ואיזה פחות אז הייתי רוצה לקבל מכם עזרה להצעת מפרט מחשב נייד.התקציב הוא גג 3500 ש''ח , לא לחרוג , עדיף לחסוך אבל אם צריך אז לנצל את כל ה-3500 .הנייד מיועד לשימושים פשוטים , צפיית סרטי HD וגלישה באינטרנט , אז זהו , אני מקווה שלא חסר פרטים , אם כן אז תגידו לי איזה ואני אכתוב.

מטרות המחשב? עבודות משרדיות , גיימינג קל וצפיית סרטי HD .

גודל המסך? 15.6 .

משקל רצוי? שלא יהיה כבד מידי (אני לא יודע כל כך מה הוא המשקל הרצוי לניידים היום , שלא יהיה כבד מידי).

האם נדרש זמן סוללה ארוך (מומלץ להגדיר מהו זמן סוללה ארוך לטעמכם)? כמה שיותר לדעתי זה יותר טוב.

האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (ESATA, HDMI וכו) HDMI ויהיה נחמד יציאות USB3 אם לא אז USB2 שיהיו מספיק.

בלוטות? נחמד אם יהיה אבל לא חובה.

גודל מינימלי של כונן קשיח? 250GB לדעתי זה אמור להספיק , אם אפשר בתקציב הזה כונן יותר גדול אז מצוין.

כונן CD/DVD? צורב? צורב .

כונן Bluray? לא צריך , אבל אם יהיה זה מאוד נחמד.

האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לדעתי מספיק שתיהיה אחריות בארץ כי הנייד נקנה בארץ.

האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? רצוי מאוד , Win 7 .

האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא , כי אני לא יודע מה הולך היום בשוק הניידים אז אני סומך עליכם שתציעו לי איזה מבית טוב.

תודה לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שתתיחס לנקודות הבאות ביתר פירוט:

1. מהו "גיימינג קל" מבחינתך? קח בחשבון שכרטיס מסך שולחני פשוט יחסית ב500 שקל יהיה חזק בהרבה מכרטיס ממוצע בנייד שעולה (כולו, מן הסתם) 5000 שקל. ב3500 כמעט לא תמצא עם כרטיס מסך ראוי לשמו.

2. אם משקל הוא שיקול מבחינתך, קח בחשבון שדגמי 15.6 שוקלים הרבה במונחים של , בטח ובטח כשמדובר במחשבים עם חומרה חזקה כגון כרטיס מסך הדורש מערכת קירור נפרדת. אל תבנה על פחות מאזור ה3קילו.

3. גם זמן גבוה עומד בסתירה לחומרה חזקה ומשקל נמוך.

בקיצור, כדאי שתגדיר לא רק דרישות, אלא סדר עדיפויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי , אם צריך סדר עדיפויות אז ככה :

1. עבודות משרדיות , וצפיית סרטי HD

2. מבחינת סוללה ומשקל הנייד , אם כבר אז שיהיה איזון שווה בין שני הפרמטרים האלו

3. גיימינג קל זה הדבר האחרון , וגיימינג קל אני מתקוון למשחקים ממש קלים , כמן משחקי פלאש למיניהם באינטרנט או משחקים באמת קלים

שמותקנים במחשב עצמו , בקיצור לא ממש משהו רציני מבחינת הגיימינג.

4. כל שאר הדרישות כמו ה-HDMI רצוי שיהיה , USB3 נחמד אם יהיה אבל לא חובה , בלוטות' ו-WiFi רצוי שגם יהיו , וכונן בגודל לא פחות

מ-250GB , אם בתקציב יתאפשר כונן יותר גודל אז זה יהיה מצויין , וכמובן גודל הנייד שיהיה 15.6

אני מקווה שעכשיו הסברתי יותר טוב את עצמי מבחינת הדרישות וסדר העדיפויות אז מקווה שתציעו לי מחברה טובה ואמינה עם אחריות ושירות טובים בארץ , תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההצעה , בהחלט מעניין.

אצלי בעבודה גם מוכרים מחשבים ניידים ושמתי לב למחשב נייד אחד שרציתי שתגידו לי מה אתם חושבים עליו ועל המחיר שלו , המחשב הוא כזה :

Dell Inspiron N5110-3041

מעבד - Intel i5-2410 Mobile Processor

מסך - 15.6 WLED 1366X768 HD , מצלמה מובנית

הארד דיסק - 640GB

זכרון - 4GB

כונן אופטי - DVD/RW

מערכת הפעלה - Windows 7 Home Premium 64bit ENG/HEB/RUS

אחריות - 3 שנים בבית הלקוח ע''י טכנאי מורשה של Dell

כל זה במחיר של 3138 ש''ח ויש גם אפשרות לשדרג לכרטיס מסך Nvidia 525M GT 1GB בתוספת של 280 ש''ח

אז מה אתם אומרים על המחשב הזה מהעבודה שלי , האם הוא משתלם למחיר שלו וגם האם משתלמת התוספת של 280 ש''ח לכרטיס המסך שרשמתי מעל ?? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים , תעזרו לי בבקשה , האם הנייד שרשמתי מעל (מוכרים אצלי בעבודה) הוא שווה את המחיר שלו וגם האם התוספת של 280 ש''ח שווה את שידרוג הכרטיס מסך לכרטיס המסך שגם כן רשמתי , או שבכל זאת יותר כדי ללכת על הנייד שהציעה לי מקודם rafe12 ?

please help

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...