מה אתם לומדים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם לומדים?

Jules Winnfield

Recommended Posts

אשמח אם תשתפו אותי מה בחרתם ללמוד במכללה/אוניברסיטה כדי לעסוק בו בעתיד למחייתכם .

הסבר קצר על המקצוע יתקבל בברכה.

השרשור נפתח עקב מכינה שעשיתי להנדסה וגיליתי שזה פשוט לא אני וכרגע שובר את הראש מה ללמוד...

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא רואה טעם בדיון הזה כי אין מצב שזה יעזור לך להחליט מה ללמוד - אם אני אגיד שאני הולך ללמוד פרוקטולוגיה לנשים זקנות ושמנות בלבד, תצטרף?

בכל אופן - בכל זאת כדי לתת לזה סיכוי, אני הולך ללמוד משפטים. למרות שביקשת הסבר קצר על המקצוע - אני מאמין שאין צורך להסביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם הבחור שמעלי

למרות שדיון כזה בפני עצמו יכול להיות נחמד..

מה שאני יכול להמליץ לך הוא ללכת ליועץ לימודים או לאחד ממכוני ההכוונה מקצועית.

אני הלכתי למכון שנקרא "אדם מילוא" (או יותר נכון נשלחתי) והמשוב שקיבלתי מהם היה די מדויק.

(דרך אגב אני לומד חקלאות)

בהצלחה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הנדסה לא מעניינת אותך, ייתכן שאתה נמשך יותר לתחום ההומני מאשר לריאלי. תראה מה הסילבוסים של תארים כמו כלכלה, משפטים, פסיכולוגיה, תקשורת וכד' - ותראה למה אתה נמשך, ולמה אתה חושב שיש לך כישרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם תארים הומאנים (וגם תחומים מדעים מסוימים) שרובם די חסרי ערך בשוק העבודה והבוגרים מעוסקים בתפקידים בהם הם היו יכולים לעבוד גם אם רגלם לא הייתה דורכת במכללה/אוניברסיטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני - שנה ב', הנדסת מערכות מידע

מה זה? "בגדול" מדובר על ניהול מערכות מידע ארגוניות, החל מיצירת המערכת ועד למיזוג מערכות מידע. בגדול אני שילוב של מהנדס מערכות ומהנדס תוכנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי קודם כל אתה צריך להחליט על כיוון - כמו שאמרו, מקצועות הומאניים או ההפך (הנדסה כלשהי, כלכלכה, פיזיקה וכו').

כך בחשבון שאם אתה חושב רק על כסף ועל סיכוי למציאת עבודה בחוץ - כנראה מהנדס מסוג כזה או אחר יהיה עדיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אזרום כי אני מבין אותך... למדתי כימיה בבן גוריון והבנתי שזה לא בשבילי...לא הייתה לי מכינה אז לקח לי זמן עד שנפל האסימון.

מתחיל בסוף אוקטובר שנה שנייה במשפטים (מכללה למנהל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנדסת מחשבים בעברית. אני מניח שאתה יודע במה מדובר. התחלתי בגיל 23

תלמד מה שאתה הכי אוהב. אין שום משמעות לכסף ברגע שאתה אומלל בעבודה שלך. גם אם נראה שאין כסף בתואר שלך, אתה עלול להיות מופתע.

מי שטוב במקצוע שלו יכול להרוויח ויפה. דבר שני זכאות לתואר פותח דלתות למשרות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...