דעתכם על המפרט - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעתכם על המפרט

ברוס לי

Recommended Posts

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח לקבל שמות\קישורים לחנויות אונליין זולות יותר.

קניתי כבר כמה מחשבים מהם והם גם זולים וגם שרות מעולה.

המחשב הזה הוא לשימוש כללי הייתי אומר אבל לפי דברי המשתמש הוא להרבה חלונות במקביל ומוזיקה בעיקר

אני הייתי בעד המעבד 2100 אבל הוא מתעקש על מרובע ליבות וההבדלים במרובעים הם ממש צפופים אז הלכתי על ה2400

חוץ מזה הוא בחר את המקלדת ואני את העכבר והמארז המדהים ביותר שקיים לפי דעתי והספק להשלמת התמונה--מודולארי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני רואה שמישהו מחפש לקנות רכיבים בגרמניה. לפחות מבחינת צורכי מימוש אחריות, יש רכיבים שאני לא ממש רואה את הטעם לקנות בחו"ל כי הפרש המחירים לארץ מינורי כמו לדוגמא צורב וRAM (אולי לא אותם דגמים אבל בכל זאת).

מה לגבי קשיח לאכסון?

בכללי זה בהחלט נראה לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם בהחלט בין הזולים, אבל יש חנויות שברוב המקרים יהיו לפניהם באתרי השוואות המחירים למרות שלרוב מדובר על הפרשים של 0-5 יורו לרכיב.

www.mindfactory.de

www.avitos.com

www.jacob-computer.de

www4.anobo.de

הקטע פה זה שעדיף להרכיב מפרט בכל חנות לראות איפה יוצא הכי זול, כי בכל חנות יש את הרכיבים היותר זולים שלה ואם מסתדר לך מפרט טוב איתם הרווחת.

ממליץ על השוואת המחירים של Geizhals וIdealo

www.gh.de

www.idealo.de

אגב איך הרכיבים הולכים להגיע לארץ? למיטב ידיעתי HV עושים משלוחים רק באיחוד וגם לא לכל המדינות.

עכשיו בקשר למפרט, חוץ מזה שהוא אוברקיל לשימושים שלו...

אפשר ללכת על ה2310 ולחסוך כמה יורו.

הלוח יקר(ואפשר אפילו להשתמש בH67), יש זולים ממנו שנותנים אותו דבר כמו Z68 Pro3 של אסרוק ואפילו יותר כמו DZ68DB של .

גם הזכרונות יקרים, יש קיט של 8 1333 כבר ב27 יורו, אם רוצים 1600 יש כבר החל מ33.

מארז זה עניין של טעם אישי, רק הייתי ממליץ שאם כבר משקיעים ככה במארז כדאי להריץ חיפוש בהשוואת מחירים על בטווח הזה ואולי להתקל במשהו שיותר קולע לטעם.

הוא מתכנן להוסיף כרטיס מסך אימתני בעתיד? אחרת הוא יכול לחסוך בספק(אחלה ספק ד"א למי שמחפש משהו מודולארי איכותי וזול יחסית)

SSD מעולה!

תוסיף רק מתאם 3.5 ל2.5 אם אין אפשרות להתקין 2.5 במארז, כי הM4 בא בלי כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הקישורים.

YZ101 נראה לך אני מזמין מגרמניה לישראל? אני גר באזור.

קשיח לקחתי WD BLUE הוא עולה כאן כמו F3

ללכת על ה2300 בשביל 8 יורו? לא נראה לי רציני.

הספק- 480 הוא כזה אובר קיל? אשמח אם משהו יוכל להוסיף עוד כמה מילים בעד או נגד הספק

אין צורך בכרטיס מסך נפרד הוא לא משחק כלום.

זכרונות 42 יורו ל8 גיגה----- יש ב4 יורו יותר זול ואני מעדיף GSKILL

מה יש בלוח יותר מהלוח הזה?

מתאם 2.5 מגיע עם המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכן :)

עד כמה השקט חשוב? במידה והוא חשוב עדיף לקחת כונן מסדרה ירוקה.

אפשר להגיד אותו דבר לגבי 2500.

ממש אוברקיל, למערכת כזו(אמרת שאין תכנון להוספת כרטיס מסך) אין צורך ביותר מ300W ואפשר לחסוך פה הרבה יורו'ס. הבעיה מתחילה כשמחפשים מודולארי בהספק כזה..עד כמה חשוב הקטע המודולארי?

מה הטעם בזכרונות 1600? יש לך G.Skill 1333 החל מ28.60 http://gh.de/598574

1.eSATA

2.DisplayPort

ולאסוס יש VGA, חיבור SATA2 אחד יותר, חריץ PCIEX16 נוסף -מה שאין באינטל אבל לא כך כל שימושיים.

האסרוק הוא בדיוק כמו האסוס רק שהוא עולה 86-90.

עריכה: ברמת מחיר של האסוס יש לך גם את זה http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=Z68%20Extreme3%20Gen3&cat=Specifications

או גירסת המיקרוATX של האסרוק הזול Z68 Pro3-M עם eSATA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...