בעיה בהורדת משחק L4D2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהורדת משחק L4D2

yosda-boy

Recommended Posts

המשחק מורד דרך סטים (Steam) הורדה חוקית של משחק שקיבלתי בגיפט (לא נראה לי זה עובר על הכללים אם זאת הורדה חוקית).

שלום,

קצת פרטים שאולי יעזרו לכם לפתור לי את הבעיה:

אתמול החלפתי חפצים ממשחק כלשהו (TF2 אם אתם צריכים לדעת) תמורת המשחק L4D2 (דרך Beta Trade אם זה משנה, למי שלא יודע זאת תוכנה בטוחה שבה ניתן להחליף חפצים תמורת משחקים או משחקים תמורת משחקים בדרך בטוחה).

בקיצור עשינו החלפה... חצי שעה אחרי ההחלפה הוא אומר לי שלדעתו העסקה לא שווה לו (לא עשיתי לו סקאם או משהו לדעתי המחיר היה הגון) הוא אמר שהוא רוצה שנחליף חזרה אני לא הסכמתי כי נתתי לו הרבה מאוד חפצים (מעל 100) ככה שאני לא אזכור מה נתתי לו והוא יוכל לא לתת לי הכל אז לא הסכמתי ומחקתי אותו...

אז פתחתי את המתנה והתחלתי להוריד אבל זה כותב לי Download starting (כבר יום) ניסיתי לעשות Play למשחק (למרות שהוא עוד לא ירד) והוא כותב: servers are too busy to handle your request...

דברים שניסיתי:

*למחוק את המשחק ולנסות להתקין עוד פעם

*לכבות סטים ולהדליק

*לכבות מחשב ולהדליק

*לשנות את איזור ההורדה שלי (3 איזורים שונים ניסיתי).

*ניסיתי להוריד משחק אחר (אם זה משנה HL2 כדי לבדוק אם זה מוריד) וזה הצליח ישר בלי שום עצירות התחיל להוריד.

עכשיו הקטע למה נתתי לכם את המידע על השיחה... יש סיכוי שהוא עשה משהו למתנה? כאילו קיבלתי אותה והסטים מראה שיש לי את המשחק מקורי...

אשמח לפתרון...

אני בטוח שיש פורום L4D2 אבל אני דיי בטוח שהוא מת ואני גם שואל כאן כדי לדעת אם זה קרה למישהו עם משחק אחר אז בבקשה מנהלים אם אתם יכולים להשאיר כאן את האשכול.

בתודה,

Mystery

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פורום לסטים, יש אשכול שמרכז את כל ההודעות הקשורות לסטים (http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=389368.0)

כמו כן גם ל L4D2 יש אשכול ראשי http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=440297.msg3772478#msg3772478

בכל מקרה, נסה לעשות קליק ימיני על המשחק -> pause updating ואז שוב קליק ימיני -> resume update

זה תמיד פותר לי בעיות בהורדה שנתקעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל ניסיתי כבר את כל הדברים הפשוטים וניסיתי עכשיו עוד משהו:

למחוק את כל הקבצים של הNCF של L4D2, ולשנות את השם של ClientRegistry.blob אל oldClientRegistry.blob

גם לא עבד.

יש לכם רעיון בבקשה אנשים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...