התלבטות בין Vostro v131 vs Asus u36jc vs Asus u31jg - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין Vostro v131 vs Asus u36jc vs Asus u31jg

Tov_Tov

Recommended Posts

צריך עזרה בבחירת עד 4.5 K (גמיש)

- מחשב בעל מסך 13.3

- מחפש מחשב קל דק

- אין צורך בצורב

- הצרכים שלי הם בעיקר עבודה משרדית וצפייה בתכני HD בעיקר דרך מסך LCD נפרד, אשמח אם יהיה כמובן כ.מסך שיריץ במשחקים באופן מינימלי.

לאחר חפירה קטנה באיטנרט הגעתי להתלבטות בין כמה דגמים:

1) U36JC

http://www.fre.co.il/Product.asp?Pid=U36JC_i5-480M&Cat2Cat1ID=39&Cat2ID=89&aff=Zap〈=he

2) U31JG

http://www.fre.co.il/Product.asp?Pid=ori49&Cat2Cat1ID=39&Cat2ID=89&aff=Zap〈=he

3) Vostro V131

http://www.notebookclub.co.il/products/latitude_vostro/dell-vostro-v131-241.htm

אני נוטה מאוד לדל הן בגלל המחיר והן בגלל הגודל שלו ורציתי לדעת מה אתם חושבים עליו לעומת האחרים

- האם יש אחרים שקיימים בשוק שתואמים את אותה קטגוריה אשר אני מחפש ואתם ממליצים עליהם יותר?

- איך דל לעומת כחברה ( אחריות, איכות, שירות וכו' .. ) ?

- האם הניידים האלה אשר ציינתי יעשו את העבודה נאמנה ( עבודה משרדית וכסטרימר לתכני HD 1080P ללא בעיה?)

- וסתם שאלה לא הכי קשורה, האם בעתיד כשארצה אוכל לקנות כ.מסך ולהתקין אותו בנוסף לכ.מסך הנוכחי ולהשתמש בטכנולגית אופטימוס אפשרי?

- ומה ההיתרונות של מסך מט לעומת מבריק מלבד היותו קריא יותר בתנאי תאורה חזקים?

תודה מראש בן ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב גם שהיתרון של הדל שהוא כולל מעבד דור שני של i5 אמנם בעל תדר שעון מעט יותר נמוך אבל מתחמם פחות וניתן להגיע איתו לעד 2.9 גיגה הרץ עם תוכנת הturbo boost. בעוד שהאסוס בעל מעבד דור ראשון.

חסרון בדל הוא שהבטריה 9 תאים (נמכרת עם המחשב) יוצאת החוצה, כלומר בולטת מחלקו התחתון של המחשב, ניתן לקנות בנפרד בטריה 4 תאים

שאינה בולטת אבל גם זמן העבודה יתקצר.

בקשר לצורך שלך לצפות בתוכן hd ראיתי סרטון ביוטיוב של צפיה בסרט 1080p בדל בלי בעיה.

מה גם שהרזולוציות שמספקות הן הדל והן האסוס זהות ולכן למרות הכרטיס מסך dedicated באסוס לא תראה שם יותר פרטים.

הדל משמעותית יותר זול ואני הייתי ממליץ להוסיף עוד 300 שקל ולשדרג כבר ל-8 גיגה זכרון פנימי שזה יאיץ את הישומים בו.

מבחינת אחריות מספקת 3שנים באתר הלקוח זאת אומרת שאם יש תקלה מגיע טכנאי ואם צריך הוא לוקח איתו את המחשב, שזה גם יתרון.

לי היה מחשב inspiron 1520 והיתי ממש מרוצה ואני רוצה לשדרג עכשיו גם לv131.

מקווה שעזרתי לך במשהו,

ערן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדל לפי דעתי עדיף, מדובר בדגם מאוד מוצלח.

אגב, ממליץ לך מאוד לקנות את הדל מחנות אחרת ולא מנוטבוק קלאב..עדיף להוסיף עוד כמה שקלים וללכת לחנות אחרת. לא כל מה שזול הוא בהכרח אמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני האסוסים שהצעת הם מבוססי פלטפורמה ישנה יותר, הייתי גם ממליץ על הDELL שהוא מבוסס על פלטפורמה יותר עדכנית ומעבד מסדרת SB המצליחה של ,רב הניידים בעלי סוללת 9 תאים יוצאות מהנייד לרב האנשים זה לא כזה מפריע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה על כל התגובות, רק חזקתם את עמדתי בעניין הדל, דרך אגב הדגם הזה מגיע עם בטרייה 6 תאים ככה שהוא לא בולט, איפה רשום 9? - בקשר לצפייה בסרטי hd כאשר המחשב מחובר למסך LCD אז הרזולוציה גדלה פי כמה וכמה האם גם אז יוכל המחשב להריץ 1080 p ללא בעיה? - איזה סוג של זכרונות קיימים בלאפטופ? כמו של מחשב נייח או משהו קטן יותר? (בהנחה וארצה לשדרג לבד בעתיד זאת בעיה?) - האם יש חנות שאתם כן ממליצים לי לקנות ממנה את המחשב?

אגב, ממליץ לך מאוד לקנות את הדל מחנות אחרת ולא מנוטבוק קלאב...הרבה אנשים כולל אנוכי "נעקצו" על ידי החנות בצורה כזו או אחרת. עדיף להוסיף עוד כמה שקלים וללכת לחנות אחרת. לא כל מה שזול הוא בהכרח אמין

אתה יכול לפרט או לקשר אותי למקום שדיברו על עקיצות אלו? נ.ב סורי על הבלגאן בכתוב אני מדבר איתכם דרך ;/
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, ממליץ לך מאוד לקנות את הדל מחנות אחרת ולא מנוטבוק קלאב...הרבה אנשים כולל אנוכי "נעקצו" על ידי החנות בצורה כזו או אחרת. עדיף להוסיף עוד כמה שקלים וללכת לחנות אחרת. לא כל מה שזול הוא בהכרח אמין.

אני פשוט תכננתי לקנות משם מה הבעיה בחנות הזאת??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי הפנמתי ברחתי ואני גם אדאג להפיץ את זה הלאה מה אתם אומרים על החנות ״חצי חינם״ ? ושוב בקשר למחשב עצמו איזה סוג מגיעים איתו ועם בכלל? כמו מחשב רגיל? והאם באמת המחשב ישמש כסטרימר ל1080p בלי בעיה גם ברזלוציה גבוהה של טלוויזיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לזכרונות למחשב נייד הם זכרונות שונים ממחשב נייח.

הם מסוג sodium 3 והתדר שלהם הוא 1133 מגה הרץ.

ניתן לקנות כאלה בחנות ולשדרג בעצמך אך תחילה יש לבדוק

אם יש לך סלוט פנוי לזכרון במחשב. הדל בא עם 2 סלוטים.

בקשר לשימוש כסטרימר hd לטלוויזיה אני לא ממש יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...