Caught on tape - דו"ח על אי-ציות לתמרור עצור - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Caught on tape - דו"ח על אי-ציות לתמרור עצור

ALÞHA

Recommended Posts

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בונא אתה יותר עיוור מהשוטר, הוא עצר בקו העצירה. מן הסתם המכסה מנוע מסתים חלק משדה הראיה. כשהרכב עומד ניתן עדיין לראות את מעבר החציה, כלמור הוא עצר לפניו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה להוראת בין הדין לתעבורה שיבטל את הדו"ח ובמשפט נראה את השוטר במבוכה גדולה. :nono::bash::lol:

השוטר אפילו לא היה בשדה הראיה כדי לראות את הרכב ובטח הוא עשה את אותו הדבר לרכב הקודם שהוא עצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור ציית לחוק, ועצר בקו העצירה. הבעיה פה היא שכמו בצמתים רבים קו העצירה הוא הרבה לפני קו הצומת. השוטר החכמולוג מהמקום שלו לא יכול לראות את קו העצירה, אבל כן את קו הצומת. הבחור לא עצר בקו הצומת, אז השוטר הניח שהוא לא עצר בכלל.

מבחינת החוק, אין חובה לעצור פעמיים, לכן בבית המשפט הדו"ח יבוטל, והשוטר יקבל בראש על זה שמעז לתת דו"ח כשברור כשמש שאין לו אפשרות לראות את התמונה המלאה.

למרות שאיך שאני מכיר, אם הבחור יילך למשפט, המשטרה פשוט לא תופיע כדי לחסוך מבוכה והוא יזוכה אוטומטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם אתה שם לב אבל הוא עצר הרבה אחרי קו העצירה ורואים גם את זה בבירור.

מה אתה ילדה בת 17 שלומדת לנהוג? אתה לא יודע שיש מכסה מנוע?

בונא אתה יותר עיוור מהשוטר, הוא עצר בקו העצירה. מן הסתם המכסה מנוע מסתים חלק משדה הראיה. כשהרכב עומד ניתן עדיין לראות את מעבר החציה, כלמור הוא עצר לפניו.

תודה רבה לך על תגובה לעיניין :) יישר כוח.

משטרע ביזיון, אין מה להגיד, הם צריכים להגיע לכמות דוחות שלהם כל חודש אז זאת הדרך....

ואגב אני מסתכל על הסרטון כמה וכמה פעמים, ואין מ-צ-ב ב-ע-ו-ל-ם שהשוטר בכלל ראה אם הוא עוצר ב"עצור" או המשיך. פשוט אין מצב, לא רואים בכלל את הניידת ולא את השוטר שהוא עצר וגם כמה שניות אחרי שהוא המשיך גם אז בקושי ראו אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי תובע את השוטר על הקנס שלא במקום, תשלום הוצאות משפט, אובדן יום עבודה ועוגמת נפש.

עכשיו אני רק צריך אס 2 ולצלם כל עוד אני יכול... נהיינו מדינה כזאת שאתה חייב לתעד הכל. כולם שקרנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לציין שהסרטון פורסם גם בדף הפייסבוק של משטרת וזו תגובתם -

תודה רבה על השיתוף, אנחנו רואים את המקרה בחומרה רבה ונבדוק אותו לעומק. הסירטון הועבר להמשך טיפול.

ךםך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה היחידה שהם "רואים" את הסרטון "בחומרה רבה" היא שמה שרואים בסרטון בלתי חוקי.

אם אפשר היה לדפוק דוחות לנהגים בגלל טעות טכנית באופן חוקי המשטרע לא היתה "רואה" את המקרה "בחומרה רבה".

ואכן המשטרע עושה ועשתה זאת לא מעט פעמים.

אחרי עשרות שנים רחוב עירוני עם בית ספר ציבורי שונה לחד סטרי.

את השלט שאין כניסה שמו רק בפתח הרחוב ולא בנקודת הפניות בצומת.

אנשים שהיו רגילים להיכנס דרך שם, ללא שילוט מתאים וללא תקופת זמן להסתגל, פגשו את המשטרע שידעה בדיוק איפה לעמוד כדי לחלק דוחות לאנשים תמימים.

סיפורים כאלו יש הרבה.

ושורש הרוע רק מתחזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...