בעיה בכרטיס מסך GTX 460 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס מסך GTX 460

LM10

Recommended Posts

שלום.

יש לי בערך שנה את הכרטיס GTX 460 1B של חברת GAINWARD.

לאחרונה אני נתקבל בבעיה שחוזרת על עצמה, בהתחלה זה היה בתדירות נמוכה ועכשיו זה כמעט בלתי אפשרי לעבוד עם המחשב.

כל כמה זמן (יכול להיות שניות, יכול להיות שעות) המסך של המחשב נכבה, וכשהוא חוזר מופיעה לי בצד ימים ההודעה הבאה:

display driver stopped responding and has recovered

מה יכולה להיות הבעיה? הדרייבר שלי הוא הכי מעודכן שיש, הסרתי והתקנתי אותו שוב כמה פעמים וזה עדין מופיע. אני לא יכול לשחק בשום משחק, לא יכול לראות סרטונים באינטרנט, בקיצור העבודה במחשב די משותקת... הספק שלי זה SEASONIC 620 (הבנתי שאולי זה קשור אז אני נותן את המידע עליו)

תודה מראש על כל עזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין לך כרטיס מובנה על הלוח.

2. זה בהחלט יכול להיות תוכנתי, שווה לנסות לנטר טמפרטורה.

3. נסה להוציא את הכרטיס מחריץ הPCIE, לנקות היטב את המגעים של הכרטיס וע"י שימוש באוויר דחוס את החריץ עצמו.

4. ייתכן והכרטיס אכן לא תקין, אם הוא בן שנה גש לחנות לשם מימוש אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני מנטר טמפרטורה? אני לא כל כך מבין בזה... האם זה מסובך ולא כדאי לי להתעסק בזה אם אני לא מבין, או שזה פשוט?

עריכה:

עדכון: ניסיתי להחליף בין החיבורים. תמיד הייתי מחובר דרך DVI שתמיד היה החיבור המומלץ, ועכשיו החלפתי לVGA ועושה רושם שהבעיה לא מופיעה במשחקים כמו שהייתה מקודם. עד לא נתקתי בה. האם זה יכול לרמז על הבעיה?

וגם בכלל, מה ההבדלים בין DVI לבין VGA? אני שם לב לטיפה טשטוש במסך שקוראים דברים, אבל מה עוד חוץ מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DVI זהו תקן דיגטלי שמחליף את הVGA שהוא תקן אנלוגי אתה לא תשים לב באיכות צפייה למעט ברזולוציה גבוה

שם התקן הזה מורגש בעיקר אתה יכול לבדוק בויקפדיה קצת על התקן או באתר של ניוודיה רשום על רזולוציה מומלצת

של הכרטיס בVGA וDVI בעיקרון למסכי LCD מומלץ להישתמש בDVI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...