קירור מים - המלצות לרכיבים למערכת חדשה. - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור מים - המלצות לרכיבים למערכת חדשה.

captaincaveman

Recommended Posts

אני עשיתי mockup לפני שחתכתי את הצינורות.

ראית שאתה שם את הגומיה בין המאגר למשאבה כמו שצריך? תסתכל טוב טוב על ההוראות אני בהתחלה הרכבתי לא נכון ואני די טוב בדברים כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רציתי קודם לוודא שהכל עובד כמו שצריך.

קצת מרגיז שהליבות לא באותה הטמפרטורה :)

ועכשיו לגבי OC, הפעם האחרונה שהתעסקתי עם זה היתה בימי ה- העליזים. 1.2@1.8 :)

נכנסתי ל-BIOS וקיבלתי חום מכל האפשרויות הלא מוכרות. חיפשתי קצת אבל לא ממש מצאתי דוגמא ספציפית ל-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. הוא התבלבל ובמקום לכתוב כתב . :)

הם לא מייצרים רק לוחות lowend כבר כמה שנים, ולראיה רשימת ה-features של הלוח שלי:

[list type=decimal]

• ASRock DuraCaps (2.5 x longer life time), 100% Japan-made high-quality Conductive Polymer Capacitors
  • Digi Power, Advanced V8 Power Phase Design

• Supports Intel® K-Series unlocked CPU

• Supports Dual Channel 2133(OC)
  • Integrated PLX PEX8608 chip onboard to offer sufficient PCI-E lanes

• Supports ATI™ Quad CrossFireX™ , 3-Way CrossFireX™ and CrossFireX™
  • Supports NVIDIA® Quad SLI™ and SLI™

• Supports Intel® HD Graphics with Built-in Visuals
  • Multi VGA Output options: D-Sub, DVI-D, and DisplayPort

• 2 x Front 3.0 ports, 2 x Rear 3.0 ports, 4 x SATA3 connectors, 1 x eSATA3 connector
  • Supports XFast Technology, Graphical UEFI, Lucid Virtu

• Supports Tuning Utility (AXTU), On/Off Play, Instant Boot, Instant Flash, Good Night LED, APP Charger, SmartView
  • Combo Cooler Option (C.C.O.)

• 7.1 CH HD Audio with Content Protection (Realtek ALC892 Audio Codec), THX TruStudio PRO™
  • Free Software: Cyberlink MediaEspresso 6.5 Trial

• Free Bundle : 1 x Front 3.0 Panel, 1 x Rear USB 3.0 Bracket, 1 x 3.5mm Audio Cable

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות טובות וחדשות רעות:מסתמן שזו אכן היתה המשחה. מרחתי MX4 היום ובמאמץ הליבה הכי חמה על 50 מעלות :)

אחרי שהרכבתי את הבלוק בחזרה, המחשב לא עובר POST. הקוד שנזרק הוא 30, משהו שקשור לזכרון. שיחקתי המון עם הסטיקים (יש לי 4 של 4GB), כשמחברים אותם ל-DIMM 2-3 הכל עובד (בכל הוריאציות השונות על הסטיקים), לעומת זאת ב-DIMM 0-1 המחשב לא עובר POST (גם אם אני שם סטיק רק באחד מהם).

לא ממש ברור לי מה קרה, לא נפל לי כלום על הלוח, לא נשענתי עליו או מעכתי אותו בשום צורה שהיא. למישהו יש רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...