Pro Evolution Soccer 2012-Demo - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2012-Demo

rroonnii

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום כולם מכיוון שאין נושא של פרו 2012.

החלטתי לשאול שאלה..

למה כשאני רוצה לשחק במצב של football life - מה שבעבר היה מאסטר ליג. ואני מתחיל קריירה חדשה

למה אני לא יכול לקבל את הסגל העדכני של הקבוצה?

המחשב מייצר לי רשימה של שחקנים לא הגיונית..

יש דרך לשחק עם אותו הסגל של הקבוצה? (לדוגמא ריאל מדריד)

מצורפת תמונה להמחשה..

יש דיון למשחק, הנה- עכשיו ההודעה שלך בתוכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שיש סרטונים שמציגים גם אפשרות לשלוט על שחקן נוסף תוך כדי המשחק

מצאתי את האופציה - בשביל לשלוט בשחקן נוסף באופן ידני צריך להכנס ל- personal data settings לבחור פרופיל ואז ב- button settings יש הגדרה teamate control

אפשר לבחור:

manual - שליטה ידנית על השחקן הנבחר

assited - השחקן הנבחר רץ ישר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

PESEdit 2012 Patch 1.3

http://www.pes-patch.com/2011/10/pesedit-2012-patch-1-3.html

PES2012 New Gameplay Patch 1.1.0 Full version

http://www.pes-patch.com/2011/10/pes2012-new-gameplay-patch-1-10-full-version-by-jenkey1002.html

pre1s.pngpre2f.png

^ מסתבר שכן יש Blur בזמן משחק, וניתן להוריד אותו ! נראה חד יותר. משהו התלונן פה לפני כמה עמ' ואמרתי לו שה-blur רק ב-replays. אז טעות שלי.

וסתם מדריכון עם חידושים\שינויים ב-pes2012

page0001l.jpgpage0002i.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SyndromE, תודה!

תגיד העלתה פה שני פאטצ'ים שונים ,אפשר להתקין אותם ביחד -כאילו זה לא אמור להפריע אחד לשני ?

עריכה: מצאתי לינק אחד מרוכז של הפטאץ' (מבלי להוריד 6 חלקים בנפרד)

http://www.kat.ph/pesedit-com-2012-patch-1-3-rar-t5905201.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הרצתי אותם ביחד לא היתה בעיה. אלו 2 פאצ'ים שונים במהותם...

אגב יצאה עוד גרסא ל-Gameplay tool

http://www.pes-patch.com/2011/10/pes2012-new-gameplay-patch-1-2-1-by-jenkey1002.html

ולגבי ה-PESEdit 1.3, בחרתי לקשר אותו כי אני מכיר את השם ממזמן, אבל לא חסר פאצ'ים אחרים שעושים דברים דומים, באותו האתר.

קהילת המודרים ב-PES חזקה מתמיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון מספיק לי הפאטץ PESEDIT 1.3 שמעדכן לי את העברות והשמות של הכל ומוריד את ה BLUR .

האם שווה להתעסק עוד עם הפאטץ הנוסף שהוספתה שמשנה את הגיימליי והפיזיקס של המשחק כאילו מרגישים לטובה את השינויים שאפשר לעשות שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי ש-PESEdit הוא לא היחיד שמתעסק בהעברות ושמות של הכל... אני פשוט מעדיף אותו על אחרים (אולם לא מנסיון כי לא ניסיתי אחרים)

והוא לא זה שמוריד את ה-blur (לא שידוע לי, למרות שמאפשר הגדרות LOD למיניהן), אלא ה-gameplay tool הוא האחראי להוריד blur

(כמו שרואים בתמונה). יש גם פאץ' אחר שרק מוריד blur אבל ב-gameplay tool יש עוד כמה דברים נחמדים אז קישרתי אותו במקום.

אם מרגישים שינוי לטובה בפיזיקה ו-, קשה לומר, לא שיחקתי עם זה יותר מדי. אני מניח שזה עניין של טעם. בכל מקרה אפשר לערוך או לבטל את השינויים,

ולהשתמש ב-gameplay tool למשל בשביל להוריד את ה blur בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.

לגבי ה BLUR הפטץ' PESEDIT כן מבטל אותו כי התקנתי רק את הפאטץ ואין לי יותר BLUR והגרפיקה חדה יותר.

עוד כשיצא ה PESEDIT 1.0 שם ציינו שהם הורידו את ה BLUR ( באחד העמודים הקודמים פה בפורום שמתי לינק לפירוט לגבי זה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.

לגבי ה BLUR הפטץ' PESEDIT כן מבטל אותו כי התקנתי רק את הפאטץ ואין לי יותר BLUR והגרפיקה חדה יותר.

עוד כשיצא ה PESEDIT 1.0 שם ציינו שהם הורידו את ה BLUR ( באחד העמודים הקודמים פה בפורום שמתי לינק לפירוט לגבי זה.)

נראה שאתה צודק. פשוט מסתבר שה-blur בהילוכים החוזרים ובזמן המשחק הן 2 פונקציות שונות, שה-gameplay tool מתייחס אליהן בנפרד.

2hwo2md.png

לא שמתי לב אם ה-PESEdit מבטל רק בהילוכים חוזרים, או גם בזמן משחק, אבל אפשר לבדוק את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי יש בעיה במשחק ,התקנו אצלו את המשחק הגדרתי אותו עם הרזולוציה המתאימה וכמובן הפעלתי את ה VSYNC

אבל משהו מוזר קורא במהלך המשחק כמעט כל הזמן בעיקר באמצע המגרש מורגשים ריצודים במשחק ,שמים לב לזה מאוד בשמות שמעל השחקנים שבזמן תנועה של השחקן השם מרצד/קופץ וזה די מפריע למשחק השותף ,

מישהו מכיר את הבעיה ויודע איך פותרים אותה?

*יש לו מחשב מאוד חזק והתופעה הזאת לא קוראת לו במשחקים אחרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...