באג ב- borders ב- css ב- ie 8 ומטה - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באג ב- borders ב- css ב- ie 8 ומטה

DarkShnizel

Recommended Posts

בעיקרון מדובר בטבלה שה- css שלה הוא:

.items{

width:680px;

border:1px solid #989899;

border-spacing:0px;

vertical-align:top;

border-collapse: collapse;

position:relative;

}

אני אקשר לאתר אם זה לא ייפתר כי בעיקרון אני מעדיף שלא מטעמי .

exampler.png

כמו שאפשר לראות באקספלורר 8 ומטה בלבד (לא בפיירפוקס או או אקספלורר חדש)

כשמשנים את גודל הדפדפן, הגבול השמאלי מופיע לגדלים מסויימים ונעלם למסויימים.

הבאג גם קורה לדיווים ולא רק לטבלאות בכל האתר.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לשחזר את המקרה רק עם הקוד שהבאת, שקרוב לוודאי שהוא גם לא קשור לבעיה. יש צורך ביותר מידע.

אולי במקום להביא את כתובת האתר עצמו, תוכל לתת את הView source של הדף (רק תוודא שהוא לא מכיל לינקים שאתה לא רוצה לחשוף).

אם לנחש אפשרות לבעיה, אולי האובייקט המכיל (שתוחם את אזור התוכן באתר) מוגדר כ overflow:hidden ובמצבים מסויימים הטבלה גדלה בגלל התוכן וגולשת מעט החוצה. אבל כאמור, זה ניחוש אקראי. קשה לדעת בלי לראות את הקוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב-

בעצם מספיק מאובטח בשבילי לתת את הכתובת שלא כלינק קשיר

x5351e9.dvrhost

נקודה com

שמתי לב שבהקטנת החלון הכל זז קצת שמאלה וימינה (שוב- רק באקספלוררים ישנים)

תודה רבה על התשובה!

עריכה: דרך אגב הבעיה הייתה גם בתפריט הנפתח למעלה ו"פתרתי אותה" על ידי ie hack.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אתה אומר "IE8 ומטה", בזמן שהאתר לא מוצג כראוי כלל בIE7 ומטה, כלומר מדובר בIE8 בלבד.

דבר שני, לפי מה שאני רואה הבעיה קיימת במידה מסויימת גם בתפריט. אלא אם כן האתר כפי שאני רואה אותו הוא לפני התיקון שבוצע רק בעותק מקומי?

דבר שלישי (ואם יורשה לי להעיר), האתר מעוצב בצורה המאד לא מומלצת של טבלאות בתוך טבלאות גם כשאין סיבה לכאלה, רצוי להיפטר מהטבלאות כי הן מתכון בדוק לבעיות בתאימות דפדפנים, ובכלל לא כדאי להשתמש בתג TABLE אלא אם כן מה שאתה מנסה להציג הוא אכן טבלה.

ולבסוף, כנראה שמדובר בבאג בIE8 שמופיע בתנאים מאד ספציפיים. לא מצאתי את הגורם המדוייק, אבל נראה שיש קשר לעובדה שהBODY הוא ltr בזמן שהתוכן הוא rtl. שינוי של הBODY להיות rtl יכול להיות תיקון מהיר לבעיה בכל האתר, אלא אם כן יש סיבה מיוחדת לעובדה שזה מוגדר כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס נכון יש עוד באגים ב- IE 7 ומטה שהשארתי ליותר מאוחר אבל אני מדבר ספציפית על זה בינתיים

אז אני אבטל את הטבלאות באמת מחר באמת ואבטל את הקטע של שמאל וימין תודה רבה על הטיפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאת המניו הצלחתי להתאים אבל עבור שאר התוכן זה מסובך מדי אז לא משנה מי שאין לו ie8 ומעלה- בעיות שלו

אגב פיתרון טוב להרבה בעיות שקשורות ב- "ימין שמאל עברית אנגלית" באתרים למי שלא מכיר:

<html lang="he" dir="rtl">

ואי הוספת כיוון ל- body בשום צורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...