שיתוף מחשבים על רשת בעזרת ה adsl של בזק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיתוף מחשבים על רשת בעזרת ה adsl של בזק

rampel

Recommended Posts

אני מחפש אפשרות לקשר/לשתף שני (או יותר) מחשבים על רשת בעזרת המודם/נתב - adsl שבזק מתקין ברשתות wow , אבל:

לדברי נציג בזק אני חייב לשם כך לבחור בבזק כספק אינטרנט וסוג החיבור חייב להיות adsl

כאן הבעיות שלי: א) ממש לא בא לי להחליף ספק אינטרנט, זה יחייב אותי לא רק להודיע על שינוי כתובת למאות מכותבים אלא נעיקר לשנות

פרופילים בעשרות מקומות

ב: טוב לי על הכבלים בחיבור רשת RJ-45 ולא רוצה

מעונין ברשת רק כדי לקשור כמה מחשבים יחד דרך חוטי הטלפון - לא מרוצה מאלחוטי

יש למישהוא רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על יצירת Ethernet ביתית על גבי קווי הטלפון?

ביתית - כן, אבל (ביתית או משרדית) אם היא Ethernet היא עם כבלים ושקעים Ethernet aka RJ45 .

מה שאני רוצה זה להשתמש בכבלים והשקעים של הטלפון שכבר קיימים בבית - ואם הבנתי טוב את זה בדיוק עושה ה adsl

מה שאני לא רוצה זה להתחבר לאינטרנט עם adsl

אולי מה שאני רוצה לא קיים או בלתי אפשרי, אז היות וקבלתי מידע מעורב ועם דעות נוגדות - אני מנסה להבהיר לעצמי את התמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בערך מה שעושה ה-ADSL, אבל לא נהוג לקרוא לזה ADSL.

ADSL זה המושג שמשתמשים בו כשמעבירים אינטרנט על קווי הטלפון (בצורה החדשה של הפרדת תדרים נמוכים מגבוהים) בין הבית שלך למרכזייה של בזק.

לרשת שמבוססת על אותה טכנולוגיה אך בתוך הבית קוראים פשוט רשת על קווי טלפון.

בכל מקרה, כיום בזק הם אלו שמספקים את השירות הזה, אז אתה די נתון להחלטות שלהם. אם זה מה שהם אמרו לך בקשר לשירות, אני מניח שזה מה שתצטרך לעשות כדי לקבל אותו.

לפני זמן מה, כששאלו פה על הטכנולוגיה הזאת ובזק עדיין לא סיפקו אותה, התחיל פה בפורום הדיון הזה:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=11;action=display;threadid=40564

שם נמצא קישור לאתר עם הרבה מידע על הנושא. אתה יכול לקרוא שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בערך מה שעושה ה-ADSL, אבל לא נהוג לקרוא לזה ADSL.

ADSL זה המושג שמשתמשים בו כשמעבירים אינטרנט על קווי הטלפון (בצורה החדשה של הפרדת תדרים נמוכים מגבוהים) בין הבית שלך למרכזייה של בזק.

לרשת שמבוססת על אותה טכנולוגיה אך בתוך הבית קוראים פשוט רשת על קווי טלפון.

בכל מקרה, כיום בזק הם אלו שמספקים את השירות הזה, אז אתה די נתון להחלטות שלהם. אם זה מה שהם אמרו לך בקשר לשירות, אני מניח שזה מה שתצטרך לעשות כדי לקבל אותו.

לפני זמן מה, כששאלו פה על הטכנולוגיה הזאת ובזק עדיין לא סיפקו אותה, התחיל פה בפורום הדיון הזה:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=11;action=display;threadid=40564

שם נמצא קישור לאתר עם הרבה מידע על הנושא. אתה יכול לקרוא שם.

ביקרתי באתר לפי הקישור הנ''ל. אני חייב להודות שהתלהבותי הצטננה (אפטשי) בעלויות כאלו כבר עדיף לי לקחת את חבילת בשלמותה - או לחלופין - לא להתעצל ולמתוח כמה מטרים כבל Ethernet . כרטיסי כבר יש לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...