ליבה אחת לא עובדת לי AMD. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליבה אחת לא עובדת לי AMD.

aradk

Recommended Posts

לאחרונה שמתי לב שהמחשב שלי איטי בהרבה מהרגיל לא ייחסתי לזה חשיבות רבה,חשבתי אולי הוא קצת עמוס,עשיתי ניקיון יסודי במחשב,מחקתי המון שטויות התפנו לי 150GB,ניקיתי מאווררים מאבק והמחשב עדיין איטי,בדקתי בתוכנה EVEREST ושמתי לב שליבה אחת לא פועלת לי.

http://imageshack.us/f/171/41756421.png/

מה אפשר לעשות? המחשב בדיוק היום בן שנה.

ואם אפשר להסביר במונחים לא מקצועיים כל כך כי אני לא מבין במונחים.תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זאת בדיוק כמות הליבות שצריכה להיות למעבד הזה. אם יש לך בעיות ביצועים אתה צריך לבדוק דברים אחרים מסביב.

ב. תלמבד לקחת תצלומי מסך כמו בן אדם. בשביל יש snapping tool ב 7. האתר הזה מצונזר מסיבות מאוד טובות ואני לא מבין למה אנשים מתעקשים להמשיך להשתמש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליבה 0 היא בפני עצמה,אין לך שום תקלה במעבד.

רק שתיים פועלות וזה נכון גם שנכנסתי למשחק והCPU שלי הגיע ל98%,רק שתי ליבות היו פעילות.

זה רק מעיד שאין למשחק את היכולת לנצל יותר משתי ליבות,זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם בדיקת מאמץ לא יכולה לנצל יותר משתי ליבות? אם הייתה מסתכל גם על התמונה לא הייתה מגיב תגובה טיפשית ולא עניינית שכזאת..

לפני כמה שבועות אותו המשחק הגיע לי ל50% CPU וכל השלוש ליבות פועלו,עכשיו המשחק מגיע לי ל98% CPU ורק 2 פועלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלת בעצמך בתמונה שהעלת?

לפי OCCT שלושת הליבות מתפקדות (ראה לשונית Monitoring), בנוסף, המעבד פועל בתדר המקסימלי שלו, אם ליבה אחת לא הייתה תקינה הוא לא היה מגיע לכך.

כנראה מדובר בבאג ב-Everest.

על כל מקרה,תפעיל ותראה אם הציון שאתה מקבל במעבד תקין.

ולהבא, אם תרצה חוות דעת מקצועית תעבור לfxp, תגיד תודה שמתעניינים בבעיה שלך וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...