איך מנקים שאריות משחה טרמית ממעבד משומש? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מנקים שאריות משחה טרמית ממעבד משומש?

yogev_23

Recommended Posts

עם אלכוהול 70% ומעלה. אני באופן אישי ממליץ על אלכוהול 90%, אבל בהתאם לכמות וסוג המשחה גם אלכוהול 70% הוא בסדר גמור, לפעמים פשוט צריך לבצע כמה מעברים עד לניקוי מלא. אפשר להשיג בכל בית מרקחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש וודקה בהישג יד אז כן אפשר להשתמש אבל יהיה קצת קשה.

יש גם חומרים יעודיים שתכלס אני לא חושב ששווה להשקיע בזה כסף:

http://www.arcticsilver.com/arcticlean.htm

הכי יעיל זה IPA, זה כהל תעשייתי 95% אבל הסיכוי שתצליח להשיג את זה בתור בנאדם פרטי שואף לאפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש באלכוהול איזופרופילי, אפשר לקנות את זה בכל מעבדת כימיקלים בארץ, סביר להניח שהם יכירו את זה רק בשם 2-propanol. אני הייתי קונה בקבוקים של ליטר אחד ממעבדה באשדוד במשהו כמו 15 ש"ח לבקבוק. יום אחד קניתי בקבוק ואני פותח ומריח והיה לזה ריח שונה ממה שאני רגיל, שאלתי את בעל הבית למה זה והוא אמר לי משהו כמו "אתה יודע איך זה, פעם יוצא ככה ופעם קצת אחרת, תלוי מה נופל בסיר" ומאז הפסקתי לקנות אצלם, במקום זה קניתי דרך חבר שיש לו עסק (כי הם לא מוכרים ליחידים) ממפעל תעשייתי, זה עלה לי 120 שקל לג'ריקן של 4 ליטר אבל לפחות זה בא בבקבוק חתום עם תווית של חברה (הבקבוקים של המעבדה באשדוד היו בקבוקים בלי תווית שהם מילאו במקום).

מה שמצחיק זה שהחומר מאשדוד עשה את העבודה יופי, גם זה שהריח שונה, אבל אתם יודעים, Better safe than sorry.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...