שאלה לגבי חיבורי של מערכת סראונד למחשב וכפרט הAD880 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי חיבורי של מערכת סראונד למחשב וכפרט הAD880

1

Recommended Posts

אין לרמקולים בכלל כניסה אופטית.

יש להם כניסה דיגיטלית קואקסילית.

בכרטיסים המעפנים של קריאטיב היציאה היא קואקס אבל בחיבור של מיני סטריאו.

רגע, אז SB Live! retail, (240NIS( יתאים לרמקולים ?

זהו הכרטיס, אז מה אתה אומר ?

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=24&products_id=454

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אומר מה שתמיד אני אומר ולא קולטים כנראה - בשימוש ביציאה דיגיטלית אין הבדל בין כרטיסי קול!

ככה שלא משנה עם הכרטיס מתוצרת פלסטינה-טאק או אם זה הCreative SoundBlaster Audigy 2 ZS Platinum Pro כל עוד היציאה הדיגיטלית מתפקדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה עבד לך עם המיני דיסק, אז הבעיה אצלך במחשב ולא בשום מקום אחר.

מדהים איך ישר ניגשים לאחריות בלי לנסות לפתור לבד.

בונה - אתה בשוק אהה !!!

אתה לא קורא מה שאני כותב ??

אני אומר לך שהיציאה הדיגיטלית במחשב עבדה עם המיני - ועם הרמקולים לא

ואני לא מבין מאיפה יש לך את החוצפה לבוא ולטעון טענות שווא כאילו כשאתה אפילו לא יודע מי אני ומה הקישורים שלי בנושא

אני מציע לך לרדת המעץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חשבת אולי שהיציאה שלך במחשב לא תואמת?

במיני דיסק הכניסה הדיגיטלית היא אופטית, ברמקולים היא קואקסילית.

אתה מצפה שיציאה שלא תואמת לרמקולים תפעיל את המצב הדיגיטלי שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חשבת אולי שהיציאה שלך במחשב לא תואמת?

במיני דיסק הכניסה הדיגיטלית היא אופטית, ברמקולים היא קואקסילית.

אתה מצפה שיציאה שלא תואמת לרמקולים תפעיל את המצב הדיגיטלי שלהם?

אני רואה שצריך להסביר לך מ 0.

אז הינה - כפי שאתה יכול לראות יש לי לוח 8RGA שהוא לוח שיש לו יציאה דיגיטלית.

על מנת לאפשר אותה יש צורך במחבר מהלוח ליציאה, קניתי כזה מחבר שלשמחתי מוציא שתי יציאות RCA ל SPDI/F ויציאה אופטית למיני ושאר ירקות דיגיטליות.

הרמקולים הראשונים שקניתי מהחברה עבדו מצויין ביציאה האנלוגית אבל בדיגיטלית הם היו מגמגנים - כלומר שומעים שנייה ושתי שניות לא שומעים אכן בתחילה הנחתי שאולי משהו במחשב לא בסדר ואז חיברתי את הרמקולים ל וגם בו היתה בדיוק אותה בעיה (כמובן דרך ה SPDI/F של ה DVD) - החלפתי כבלים אחרים .. כלום.

הלכתי להחליף - הם החליפו לי את הבאס ואמרו שהכל בסדר - בדקתי שוב ושוב אותה בעיה הפעם כבר חשדתי שאולי גם ה לא תקין

אז הבאתי עוד אחד שביום יום מחובר למערכת דיג' (מגבר יותר רציני מהרמקולים האילו ..) גם שם אותו סיפור.

במקביל בדקתי אם אני יכול להקליט למיני דרך היציאה הדיג' במחשב ויכולתי.

הלכתי שוב להחליף - נתנו לי חדש.

חזרתי איתו הביתה ובדתי שוב - הסט הזה לא עבד בכלל בדיג' אפילו האור של הדולבי הבהב ולא שמעו כלום ...

אז כבר התייאשתי לגמרי והלכתי להחזיר - בעל החנות כעס שלא ארזתי את זה כי הוא צריך למכור את זה שוב - עכשיו אתה מבין למה זה לא מפתיע אותי שזה לא עבד ?? ולמה אני ממליץ לכל מי שקנה מהם לבדוק את הסיפור הדיג'

כי לי 3 מערכות לא עבדו ... תקרא לזה מזל רע אבל אני לא חושב שיש משהו שלא ניסיתי או שהמחשב / שני ה לא תקינים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הם פשוט נפטרים משאריות ...

אז יש שהיו לא תקינים והם מנסים שלמכור אותם שוב - כי בתכלס גם אילו שלא היו תקינים אצלי עבדו

יופי באנלוגי ככה שמי שלא רוצה דיג זה יכול להתאים לו (למרות שהרמקולים האילו בלי דיג לא שווים במיוחד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז הגיעו הרמקולים וד"א הם מתחברים לשקע בדרך הרגילה רגילה. אך עדיין אין לי את כרטיס הקול (בעעעע >:(), האם ישנה דרך לחבר חיבור

דיגיטאלי דרך משהו אחר ?, נניח, או המקלט הזה של YES ? (אני רוצה לבדוק אם תקין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני חותך אותך...

אבל הרמקולים שלי גם ADA880 הם עובדים באנלוגי כי אני לא צליח ליצמוא כבל שבצד אחד שלו הוא אופטי ובשני הוא בננה.. ואני מחפש כזה אז אם אתם יכולים לעזור לי במציאתו....!

השאלה העיקרית שלי היא WTF הבעיה שלה עם הקולות הסינטטים!! שהם בווליום נמוך טריבל ממש נמוך עד הסוף הרמקולים מוצאים את הצליל "ססססססססססס"

וזה לא כי הרסתי אותםת פעם ראשונה שהפעלתי אותם ישר שמתי על ווליום גבוהה (לא מקסימום אני לא רוצה ליהיות חרש)

וכבר נפלו שתי כוסות מהארון במטבח שהוא קומה מתחתי ועוד 15 מטר דרומה... נפלה קערה עם סלט ונישברה על הריצפה...

למדתי לקח את האס להשאיר באמצע! עכשיו בנוגע לבעיה עם הרעשים הסטטיים.. למישהו יש תשובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני חותך אותך...

אבל הרמקולים שלי גם ADA880 הם עובדים באנלוגי כי אני לא צליח ליצמוא כבל שבצד אחד שלו הוא אופטי ובשני הוא בננה.. ואני מחפש כזה אז אם אתם יכולים לעזור לי במציאתו....!

השאלה העיקרית שלי היא WTF הבעיה שלה עם הקולות הסינטטים!! שהם בווליום נמוך טריבל ממש נמוך עד הסוף הרמקולים מוצאים את הצליל "ססססססססססס"וזה לא כי הרסתי אותםת פעם ראשונה שהפעלתי אותם ישר שמתי על ווליום גבוהה (לא מקסימום אני לא רוצה ליהיות חרש)

וכבר נפלו שתי כוסות מהארון במטבח שהוא קומה מתחתי ועוד 15 מטר דרומה... נפלה קערה עם סלט ונישברה על הריצפה...

למדתי לקח את האס להשאיר באמצע! עכשיו בנוגע לבעיה עם הרעשים הסטטיים.. למישהו יש תשובה?

[/quot

אאאם לי אין את הצליל הזה, אולי משום שאני מחבר אותם דרך ה CDROM (אין כ. קול), אבל אני חושב שאין קשר.

איזה חיבור לחשמל יש לך ? (לי יש את הרגיל, זאת אומרת לא הבריטי או מה שזה לא יהיה)לפי דעתי יכול להיות שהגרסאות הללו דפוקות, או שיש לך בעיה ב כ. קול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הכרטיס קול כי הרמקולים היו מצוינים.. החיבור שלי רגיל והכרטיס קול הנוכחי הוא כל כך דחש ומכובד שיש לו בכרטיס קול המובנה כניסות ויציאות אופיטות לרמקולים..! זה כרטיס של לוח IC7..... אמרו לי שזה אולי בכבלים חשבמל סטטי או משהו אבל רציתי לשמוע עוד כמה אפשרויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...