שדרוג למחשב קיים למטרת עריכת וידאו - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג למחשב קיים למטרת עריכת וידאו

g.xorre

Recommended Posts

שלום,

לפני כחצי שנה קניתי את המחשב הבא:

מעבד:Intel Sandy Bridge i7 2600K Socket 1155 8MB 95W 3.4Ghz

לוח אם:Intel Cold Lake DH67CL hH67

זיכרונות:G.Skill Ripjaws 8GB 1600 CL9

כרטיס מסך (מלפני שנתיים) 9600GT 512MB DDR3

ספק כח:Seasonic M12II 620W

הארדיסק:2Samsung Sata2 F3 1TB - X2

מארז:Antec P183

אני מעוניין לשדרג אותו למחשב שיתמוך גם בAVID MC5 וגם בPREMIERE CS5, כמו כן גם בתוכנות After Effects וMaya.

חשבתי להחליף את הלוח ללוח הבא:

GA-Z68X-UD3H-B3 Z68

אני מוסיף כונן SSD Vertex3 120GB ככונן מערכת.

ההתלבטות הגדולה שלי היא לגבי כרטיס מסך, באמת שאחרי אין ספור דיונים שקראתי אין לי מושג באיזה כרטיס מומלץ להשתמש בשימוש בשתי תוכנות העריכה הנ"ל. כרגע מספר אנשים המליצו לי על הQuadro 600, וחלק על הGTX460.. כבר קצת מייאש כל העסק. :kopfpatsch:

(אני לא מתכוון להשקיע יותר מה1000 ש"ח על הכרטיס מסך) אלא אם כן ניתן לוותר על אחד מהפריטים האחרים.

אשמח לתגובתכם! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ... שאלה טובה.

זה מה שהומלץ לי עקב היכולת לOC ותוכנת הVirtu,

אני עובד כרגע עם הלוח אם הנוכחי בצורה שוטפת בפרימייר CS3 (עם שימוש בכרטיס הפנימי) אני פשוט לא יודע אם זה תקף גם לCS5.5

מה שבטוח אופציית הQS עובדת נהדר.

אם יש לך דעה אחרת בנושא, אשמח לשמוע.

liram21 -

אין לי שום כוונה לגעת במשחקים. זה מחשב למטרת עריכה גראפית נטו. אבל בPremier לא נכתב שיש תמיכה בQuadro 600, שזה כרגע מה שהתקציב שלי מאפשר לי לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GIGABYTE GA-Z68X-UD3H-B3 Intel Z68 אינו לוח זול במיוחד, גם אם אתה רוצה לוח מבוסס Z68 בשביל VIRTU וQUICK SYNC, אפשר למצוא מודלים חסכוניים יותר:

Gigabyte GA-Z68MA-D2H Z68 CHIPSET, יחידות 1

₪612

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=2958

ASRock Z68 Pro3-M Z68 Chipset, יחידות 1

₪610

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=2916

מבחינת כ.מסך - מאד תלוי ברמת השימוש, עבור האפשרות להפעיל את מנוע הMERCURY של PREMIERE צריך למעשה כרטיס תומך עם 1GB , ומנסיון אני יכול לומר לך שGTS450 עושה עבודה לא רעה בכלל עם זה.

מבחינת תוכנות זה כבר מאד תלוי ברמת השימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הנושא:

הייתי ממליץ לך ללכת על הלוח השני ש-YZ101 הציע לך (ASROCK Z68 Pro3-M).

אם יש לך אפשרות לתקציב יותר גבוהה לכרטיס מסך, הייתי ממליץ לך ללכת על GTX 560TI או GTX470(יש בניהם הבדל של כוח, אבל הכל תלוי בתקציב שלך).

וד"א אם אתה מתכוון לעבוד עם CS5.5, אז אני מאמין ש-95% אני בטוח שבפרימייר יש תמיכה של - מה שאני יכל להגיד לך שבאפטר אפקטס יש תמיכה מלאה במעבדי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים בנוגע ללוח אם.

בנוגע לGTX470 וGTX560IT - אלו כרטיסים לא 'מוסמכים'. צריך לפתוח את מנוע המרקורי - הדעות לגבי היעילות בעניין הזה חלוקות..

אלא אם כן מישהו חושב אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לGTX470 וGTX560IT - אלו כרטיסים לא 'מוסמכים'. צריך לפתוח את מנוע המרקורי - הדעות לגבי היעילות בעניין הזה חלוקות..

לגבי מה שאמרת על המנועי מרקורי, אני לא יודע כ'כ על מה אתה מדבר. אבל אני ממליץ לך לחקור על זה עוד יותר לעומק.

כך שתוכל להחליט מה אתה רוצה לקחת.

ברור שאם תיקח 470 או 560TI, יורגש הבדל בזמן רינדור, ובעוד דברים (סתם לדוגמא).

אבל הכל תלוי עד כמה אתה מוכן להשקיע בכרטיס מסך, תאמין לי שאם תגיד, מה התקציב שאתה מוכן לכרטיס מסך או לכל המחשב.

תאמין לי! שהחבר'ה פה יעזרו לך ויתנו לך את הדבר הכי נכון ורווחי וכדאי בשבילך.

המשך יום נעים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...