חיבור כרטיס מסך PCI למחשב נייד עם ספק כח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור כרטיס מסך PCI למחשב נייד עם ספק כח

NIVTAL

Recommended Posts

שלום,

אני זוכר באחד הפורומים שבנאדם אחד שאל על זה והביאו לו סרטון שזה עובד ומריץ משחקים והכול..

כאילו מחברים לכרטיס מסך ספק של מחשב רגיל ומחברים את הכרטיס מסך למחשב הנייד לא יודע דרך איזה חיבור נראה לי דרך VGA / HDMI

רציתי לשאול, אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון, יש שלוש דרכים לחיבור של כ. מסך חיצוני לנייד - השתיים הראשונות לא משתלמות והשנייה זה מה שאני רציתי.

לחבר חיבור מולקס מאחורה של הכ. מסך לספק כוח ואת הכרטיס לחבר בכניסת VGA (תקן אותי אם אני טועה בפרט ואפילו קטן)

עכשיו רציתי לשאול, אני יצטרך ספק חזק מאוד? או מכיוון שמדובר רק ברכיב אחד שהוא הכרטיס מסך אז אני לא אצטרך יותר מ-400W?

ועוד שאלה, אני יכול לחבר את זה (6 PIN) לחיבור שמוקף באדום? :

unlediq.jpg

ואז לחבר את הקדימה של הכרטיס ב-VGA לנייד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה התכוונתי יציאה..

מה זאת אומרת לא אפשרי? אתה יכול להסביר למה לא? ראיתי פעם סרטון כזה שזה היה ככה.

או שאולי לא הבנת אותי נכון.

הכוונה לחבר את הכניסות של הכרטיס למחשב הנייד דרך VGA/HDMI ומאחורה יש לו חיבור מולקס עם 6 PIN אז אני מחבר את החיבור מולקס לספק ואת הספק לחשמל.

אני זוכר נושא כאן שהעלה את הנושא והוא הביא שם סרטון שזה עובד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנייד(VGA/HDMI) וגם בכרטיס מסך אלו הן יציאות , הן לא מקבלות אלא מוציאות את האות.

תודה על התיקון,

התכוונתי ליציאת אות גם בכרטיס וגם בנייד

mishax1 אתה יודע משהו בעניין לנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת לא אפשרי? אתה יכול להסביר למה לא? ראיתי פעם סרטון כזה שזה היה ככה.

אתה מדבר על הסרטון הזה?

שים לב שאף אחד לא דיבר בסרטון על חיבור למסך של הלפטופ עם VGA/HDMI. כמו שאמרנו, זה לא אפשרי - אלה יציאות בלבד.

אפשרי לגרום לזה לעבוד על המסך הפנימי של הנייד אבל בדרך אחרת. תקרא גם כאן:

http://forum.notebookreview.com/gaming-software-graphics-cards/418851-diy-egpu-experiences.html#post5324240

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...