זה אמיתי? אכסון ודומיין בפרוטות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה אמיתי? אכסון ודומיין בפרוטות

Zeev86

Recommended Posts

נו, ו?

זה מחיר סטנדרטי לחלוטין בשרתי אכסון בחו"ל. יש גם זולים יותר.

3 חודשים חינם (בהתחייבות ל..X זמן) זה זניח, ודומיין זה עוד יותר זניח. בטח אם הם משאירים אותו רשום על שמם...... ואם אתה מתעקש אתה יכול לקרוא לזה קאצ' (לקטע של מי רשום כבעלים של הדומיין), אם זה במקרה המצב. אבל ברוב המקרים זה לא המצב והכל רגיל לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם דוגמה שמצאתי ב-20 שניות חיפוש בגוגל:

http://www.ipage.com/ipage/index.html

נפח ותעבורה לא מוגבלים, דומיין בחינם, 2.95$

זה לעומת הדוגמה שלך, עם "הגבלת" נפח של 10GB ומחיר של 4.99$...

לא הבדלים קיצוניים, אבל כמו שאמרתי - זה סדר גודל סטנדרטי של מחירים. לא משהו יוצא דופן.

עריכה: הם אפילו מציעים לך כל מיני בונוסים כמו 75$ קרדיט לפרסום בגוגל, הגרלה של iPad2 בכל יום, וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

סתם דוגמה שמצאתי ב-20 שניות חיפוש בגוגל:

http://www.ipage.com/ipage/index.html

נפח ותעבורה לא מוגבלים, דומיין בחינם, 2.95$

זה לעומת הדוגמה שלך, עם "הגבלת" נפח של 10GB ומחיר של 4.99$...

לא הבדלים קיצוניים, אבל כמו שאמרתי - זה סדר גודל סטנדרטי של מחירים. לא משהו יוצא דופן.

עריכה: הם אפילו מציעים לך כל מיני בונוסים כמו 75$ קרדיט לפרסום בגוגל, הגרלה של iPad2 בכל יום, וכו'..

תקן אותי אם אני טועה, אבל הם דורשים תשלום לשנה מראש. וזה קצת יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח שזה נכון (לא נכנסתי לבדוק), מה זה משנה?

איך זה "יקר" אם כל התשלום לשנה שלמה הוא 30 דולר, ואתה מקבל הטבה בשיווי 75$...

עריכה: איזה קטע מגניב!

נכנסתי לשם, ראיתי שהמחיר עלה מ-2.95$ ל-3.5$, אבל לא ראיתי שום ציון לתקופת זמן מסויימת. אז נכנסתי לעמוד הרשמה. המצאתי סתם דומיין, והמשכתי לשלב התשלום. שם ראיתי שבאמת המינימום הוא לשנה מראש. לא כזה נורא לדעתי.

אגב כתוב שם:

Money Back Guarantee: ANYTIME!

מה שזה לא יגיד....

אבל הקטע המגניב באמת:

סגרתי את החלון כי זה לא באמת מעניין אותי. ברגע שסגרתי אותו נפתח לי חלון חדש!

http://content.screencast.com/users/Omri.Amos/folders/Jing/media/6a1ad763-e448-4cc1-9e7f-74e3ab4aa4c2/2011-08-17_2044.png

אני מוצא את זה מאוד משעשע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אתר ב0adz.com אבל הוא נפל לאיזה חודשיים והם כנראה נותנים את החשבונות חינם מחברת האם שנקראת bytehost . בכל מקרה בהתחלה הם נותנים 5.5GB ורוחב פס של 200GB אבל אחר כך הם הורידו אותי לאיזה 300 מגה ורוחב פס של 10GB. אני לא ממש צריך את כל זה. חיפשתי משהו חינם שנותן להשתמש בhtaccess ומצאתי אותם (דחיסת תוכן גורמת לעליה מהירה יותר של העמוד). הם גם נותנים PHP וmysql אבל כמו שאמרתי מקבלים תמורה בערך לפי כמה שאתה משלם. לא הופתעתי שהם נפלו לכמה זמן וגם ככה האתר שלי לא פעיל במיוחד. בנתיים עברתי לאתר שיש לאשתי בgodady .היא גם ככה שלמה מראש לאיזה שנתיים .

אי אפשר לעשות hotlink לתמונות באתר והם גם דוחפים tracker לעמודים שלך . בכל מקרה הדברים הקטנים שעשיתי בJS לא מצריכים המון רוחב פס חוץ מאולי המחשבון נזק למשחק שכבר גוסס. יש לי פרויקט קטן של pathfinding והוא לא צורך הרבה רוחב פס אבל CPU וזיכרון... :lol: . טוב, עכשיו זה לא כלכך נורא אחרי האופטימיזציות פעם עשיתי ניסוי עם הקוד הישן במפת ענק ולקח לוח ~13 שניות בchrome (הכי מהיר בJS) עכשיו זה לוקח שניה(אולי פחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...