מחפש המלצות לכרטיס קול, תקציב-1000 שקל. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצות לכרטיס קול, תקציב-1000 שקל.

ralf7253

Recommended Posts

דרישות: יציאת RCA(אנלוגי) וכניסת PL 6.3מ"מ.

אני מנסה לתפוס שתי ציפורים במכה אחת, להוציא איכות אודיו מקסימלית מהמחשב(שמשמש כמקור) ואיכות סבירה להקלטה של גיטרה חשמלית.

אפשרות אחת שעלתה היא הASUS XONAR ESSENCE- http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=best&uin=8074

עברתי על הביקורת בהיי פיי וראיתי את החסרונות שלו אבל לא מצאתי משהו יותר טוב במחיר הזה.

הצעות, הארות והערות, יתקבלו בברכה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך קדם מגבר לגיטרה, אם אין לך אחד כזה איכותי (או יציאה כזאת מהמגבר שלך), עדיף שתשים עיניך על כרטיס קול שכולל יחידה כזאת

איכות השמע במכשיר הזה סבירה ביותר והוא מהווה שילוב כמעט אידיאלי לגיטריסט חובב עם תקציב צנוע (כניסת גיטרה, כניסת מיקרופון, יציאת נוחה).

ה-essence כנראה ישמע טוב יותר, אבל הוא ממש לא מתאים ולא נוח להקלטות.

תחליט מה סדרי העדיפיות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסדר עדפויות שלי הוא כמו שמשתמע מההודעה הראשונה, איכות שמע ראשונה והקלטה שניה.

קדם מגבר לא מדאיג אותי, יש לי מגבר אחד עם יציאה להקלטה ומגבר מנורות אחר שאני יכול להשתמש רק הפריאמפ שלו.

אני מכיר טוב את ליין המוצרים של LINE 6, לא התייחסתי אליהם כי הם מתמחים בהקלטה ואין ביקורות באינטרנט שמתייחסות בכלל ליציאות האנלוגיות.

אני מחפש איכות טובה מאוד אם לא מעולה, אני לא רוצה שהמחשב יגביל אותי באיכות האודיו, אני כבר התחלתי לתכנן את השדרוג הבא של המערכת(כנראה יהיה פריאמפ מנורות).

לא אכפת לי להגדיל את התקציב אם ישנם אופציות יותר טובות, מי שקונה בזול, משלם ביוקר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...